AuthorMessage
Forum.

Forum.

Veternik Viskol - Dolina 3:0 -izveštaj Empty
PostSubject: Veternik Viskol - Dolina 3:0 -izveštaj   Veternik Viskol - Dolina 3:0 -izveštaj EmptySun 28 Mar 2010 - 6:38

Srpska liga Vojvodina 18.kolo
Veternik Viskol - Dolina 3:0 (1:0)

VETERNIK: FC Veternik, gledalaca 200,

sudija: Mihajlović (Zrenjanin)
Strelci: Rajević u 45. (iz penala) Rodrigez u 59. i Kalinov u 63. minutu.
Žuti kartoni: Knežević, Stanojković (Veternik), a Černjoš, Đaković, Ivanišević (Dolina). Crveni karton: Ivanišević (Dolina).

VETERNIK VISKOL: Ristić, Ačevedo 8, Knežević 7 (Milović 7), Vasić 7, Švonja 7, Vukasović 8, Rodrigez 8 (Stanojković), Rajević 8, Desnica 8, Josimović 8 (Marković 7), Kalinov 8.

DOLINA: Krivokuća 6, Černjoš 6, Trifković 6 (Radenković 6), Gvozdenović 6, Suša 6, Dudaš 6, Ćetenović 6 (Stajičić 6), Rajić 7, Đaković 7, Tomin 6 (Okuka 6), Ivanišević 6.

Krenuli su domaći od prvogminuta silovito sa ubitačnim presingom, primorali su goste da misle samo na svoju mrežu.

Posebno je za igru bio raspoložen Nebojša Desnica koji je u poslednjem minutu prvog dela bio zaustavljen rukom od Ivaniševića, a sudija Mihajlović energično je pokazao na belu tačku, a Ivaniševiću drugi žuti odnosno crveni karton.

U nastavku igrao je samo jedan tim - Veternik, pa je već u 59. minutu posle odličnog prodora Josimovića, Rodrigez preciznim udarcem poslao loptu na pravo mesto.

Četiri minuta kasnije nova radost za plavo-bele, Rajević je izveo slobodan udarac, a Radojica Kalinov bio brži od golmana Krivokuće i glavom poslao loptu pod samu prečku.

Tek u finišu utakmice preko najboljeg strelca Đakovića Dolina je pokušala da postigne barem počasni gol, ali im to nije pošlo za rukom.