Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Grobari obaveštavaju

Go down 
AuthorMessage
južnifro
Guest
Anonymous



Grobari obaveštavaju Empty
PostSubject: Grobari obaveštavaju   Grobari obaveštavaju EmptyThu 15 Apr 2010 - 17:04

Grobari obaveštavaju domaću javnost da neće ići na F4 koji se ove godine odigrava u Parizu. Razlog takve naše odluke leži u tome što KK Partizan nije obezbedio da kupimo (od 1000 karata koliko nam je EL dodelila) minimalnih 430 karta za svoje najvernije navijače.

Kada je KK Partizan saopštio da poseduje 1000 kompleta karata i da je veći deo namenjen najvatrenijim navijačima, dugogodišnjim vlasnicima pretplatnih karata i prijateljima kluba, mi smo mislili da ispunjavamo te kriterijume. Pretplatne karte mi posedujemo zadnjih deset godina a ne od skoro kada su one postale modni hit u Srbiji i regionu. Klub nam je ponudio da kupimo 250 do 300 karata što bi nas prilikom eventualne raspodele dovelo u veliki problem i raskol, jer ne želimo da putem lutrije biramo srećne dobitnike za odlazak na ovo gostovanje. Naime mi smo od trebovanih 2000 kompleta sveli naš spisak na minimalnih 430 a svako dalje skraćivanje tog spiska bi značilo odstranjivanje naših drugova za koje smatramo da su svi međusobom jednaki.

Mislili smo da na ovo gostovanje treba da idu oni koji su živeli za to (oni koji su putovali vozom u Podgoricu kada se preuzimao primat od KK Budućnost, oni koji su bodrili Partizan u EL i to u polupraznoj hali Pionir kada je naš klub gubio po 20 razlike, oni koji su navijali pola sata po završetku utakmice, oni koji su gotovo peške išli za Vršac – kada se teškom mukom osvajala titula, oni koji su pravili one sjajne koreografije i koji su svojim navijanjem stvorili mit o PAKLU PIONIRA) a ne kupoholičari, bogati i sretni kojima je Partizan trenutni modni detalj koji će promeniti čim se vrate iz Pariza. Za razliku od njih mi ćemo uvek biti uz naš Partizan - sada to nije moguće, zato što je neko drugi tako odlučio.

GROBARI JUG
Back to top Go down
iskren
Guest
Anonymous



Grobari obaveštavaju Empty
PostSubject: Re: Grobari obaveštavaju   Grobari obaveštavaju EmptyThu 15 Apr 2010 - 21:09

e jajaro vi i nemate više od trista navijača šta će vama toliko karata,95 posto prisutnih na vašim utakmicama su pozeri,dolaze da bi bili vidjeni,pola njih nema pojma ko i šta igra a tu su i sponzoruše,a u pariz i netreba da vas puste da ne brukate srbiju svuda gde se pojavite,
Back to top Go down
 
Grobari obaveštavaju
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Arhiva-Otpad :: Sport :: Košarka-
Jump to: