AuthorMessage
Forum.

Forum.

Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 Empty
PostSubject: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptySat 28 Aug 2010 - 20:13

Zbog nezainteresovasti simaptizera F.K Dolina Padina da se priključe diskusiji neće se više izveštavati o rezultatima u Srpskoj ligi Vojvodina,
do daljnjeg nećemo postavljati video snimke,izveštaje,i golove sa utakmica F.K Dolina iz Padine ,arhiva snimaka OVDE

Sentа (Sentа) : Dolinа (Pаdinа) Nedelja 1-2

Last edited by Forum-"Padina" on Sun 28 Aug 2011 - 12:58; edited 3 times in total
Back to top Go down
Forum.

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptySat 4 Sep 2010 - 18:56

Sloga - Veternik Viskol 1:1 (0:1)
TEMERIN: Stadion Sloge, gledalaca 500, sudija: Miljković (Novi Sad). Strelci: Bajić u 71. za Slogu, a Kalinov u 42. minutu za Veternik Viskol.

Žuti kartoni: Zamaklar, Stanojev (Sloga), a Marković, Švonja, Vukov (Veternik Viskol).
SLOGA: Pejić 8, Bajić 7, Kresojević 7, Vučković 7 (Bubnjević 6), Stanojev 7, Kovačević 8, Berić 6 (Mareščuk 7), Zamaklar 7, Čepić 6, Milović 6 (Kozomora 7), Galić 6.
VETERNIK VISKOL: Drinić 8, Bečelić 7, Marković 7 (Vukanac), Švonja 6, Vasić 7, Vukasović 7, Vukov 7 (Dejanović 6), Josimović 6, Milanović 7, Babić 6 (Miličević), Kalinov 7.

Debitant ispred mreže Veternik Viskola mladi Damir Drinić jedinu intervenciju u prvom poluvremenu imao je u 35. minutu. Loptu upućenu pod prečku posle slobodnog udarca Zamaklara, sjajnom paradom, skrenuo je u korner. Nekadašnji igrač Sloge, napadač Radojica Kalinov sedam minuta kasnije pogodio je suprotan ugao i stavio tačku na akciju Vasića i Milanovića. Samo što je ušao u igru Mareščuk je oporobao udarac, ali je stativa bila saveznik gostiju. U jeku inicijative Temerinaca vezista Josimović je izašao sam ispred Pejića i šutirao pravo u raspoloženog golmana domaćina. Kazna za promašaj ekspresno je stigla u sledećem napadu, kada je defanzivac Borislav Bajić u želji da uputi centaršut, poslao loptu iza leđa gostujućeg čuvara mreže. Pokušavali su crveno-beli da preokrenu rezultat, imali loptu više u posedu do kraja meča, ali gosti su izdržali sve nalete i ostali neporaženi.
M. Menićanin

Last edited by Forum-"Padina" on Sun 17 Oct 2010 - 11:06; edited 2 times in total

Radnički (NP) - Donji Srem 0:0

NOVA PAZOVA: Gradski stadion , gledalaca 1.000, sudija Lompart (Sremska Mitrovica). Žuti kartoni: Jovanović, Bošković (Radnički), Radišić, Beronja, Šušnjar (Donji Srem).
RADNIČKI: Dizdarević -, Maksimović 6 (Kukolj 6), Ilić 6 (Jovanović 6), Javorac 6, Isailović 5, Kekić 6, Romić 6, Bošković 7, Đerić 6, Mijić 6, Čeprnja 7.
DONjI SREM: Varga 7, Tošić 7, Marković 6, Prljević 6, Bukorac 7, Beronja 6 (Cvjetinović 6), Radišić 5, Lakić-Pešić 6, Šušnjar 6 (Ristić -), Janović 6 (Đurkić -), Antunov 6.

Sremski derbi protekao je u ravnopravnoj borbenoj igri bez šansi za golove. Uglanvom se igralo između dva šesnaesterca.

(Pećinci) Donji Srem — Veternik Viskol 0:2

Last edited by Forum-"Padina" on Sun 17 Oct 2010 - 11:06; edited 1 time in total
Forum.

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptyMon 27 Sep 2010 - 6:04

Veternik Viskol - ČSK Pivara 2:0 (0:0)

VETERNIK: SC Veternik, gledalaca 150, sudija: Perin (Vršac). Strelci: Babić u 47. i Josimović u 81. minutu. Žuti kartoni: Marković i Josimović (Veternik Viskol), a Davidović, Bošnjaković i Zec (ČSK Pivara).
VETERNIK VISKOL: Drinić 8, Šarac 8, Bečelić 8, Vasić 7, Švonja 8, Vukasović 8, Mihajlović 8 (Milićević), Marković 8 (Josimović 8), Milanović 7, Babić 8, Kalinov 7.
ČSK PIVARA: Tanskosić 7, Davidović 6 (Jakovljević 7), Balinović 6, Pavlović 7, Mandić 6, Mojić 6, Bošnjaković 7, Jankov 7, Knežević 6 (Zec 6), Sladojević 7, Jovanić 6 (Ivković 6).

Derbi je bio samo na papiru jer su domaći u svim elementima nadigrali lidera nanevši mu prvi poraz. U prvom poluvremenu nije bilo pravih prilika, iako su domaći imali terensku inicijativu. Gotovo iz prvog napada u nastavku domaći su stigli do vođstva, lucidni Marković filigrantskim pasom pronašao je Babića, a ovaj preciznim udarcem pogodio sami ugao Tankosića. Mada su imali gol prednosti, nisu Veterničani stali već su svim silama želeli da novim golom overe pobedu. Mogli su u 70. minutu posle odlične dubinske lopte Šarca da preko Kalinova povećaju rezultat, ali je napadač domaćih iz idealne prilike poslao loptu nebu pod oblake. Tek u finišu utakmice gosti su pripretili, rezervista Ivković bio je u prilici, a posle odlične intervencije Drinića iz brze kontre Milanovića i Josimovića stigli su do toliko željenog drugog gola. U nadoknadi vremena mogao je rezervista Milićević da postigne treći pogodak, ali je sa samo nekoliko metara glavom promašio praznu mrežu.
M. Popović-Dnevnik

Forum.

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptySat 2 Oct 2010 - 18:22

8.kolo--02.oktobar.2010
(Čelarevo) ČSK Pivara — Solunac (Rastina) 5:1
(Nova Pazova) Radnički — Veternik Viskol 2:0 (1:0 Đerić 2:0 Đerić)

Mladost Apatin-— Dolina Padina 0:1
Apatin.SC Rade Svilar. Gledalaca: 100. Sudija: Spasić. Strelci: Medučić u 9. minutu za Dolinu. Žuti kartoni: Rahić, Doknić, Bursać(Mladost), Stajić(Dolina)

Mladost: Grbić, Gačić, Baljak, Bjedov(Čonić), Ilić(Bobanac), Bursać(Djumić), Veselinović, Rahić, Peruničić, Doknić, Rapaić

Dolina: Trbojević, Toškov, Stajić, Medučić, Ožegović(Tomin), Šalipurović, Djoković(Ostojić), Tripković, Kračunov, Kovačević, Starčević

Igrač utakmice. Kračunov(Dolina)

Dolina je ipak bila duboka i predugačka za apatince.Mladost-Dolina 0-1

Opet su domaći igrači otvorili utakmicu katastrofalno, igrao se deveti minut, nabačenu loptu sa strane posle smušene intervencije domaće odbrane u mrežu je smestio visoki Medučić. Gosti su došli sa ciljem da se odbrane i od tog gola pa sve do kraja radili su to na sjajan način, predvodjeni iskusnim Kračunovim koji je kupio sve lopte koje su upućivali apatinci ka golu Trbojevića. Nekada su gosti valjanjem po terenu i preterivali u tome, ali slabi sudija Spasić nije znao to da kazni. Inače bila je ovo jedna vrlo gruba utakmica sa dosta nervoze i oštrih startova sa obe strane. U drugom delu domaći napadaju gosti se brane, a jedino vredno pomena su dve šanse Djokovića kada je domaći golman odlično odbranio. I Dolina je odnela ceo plen, Mladost poslednja, a u sredu stiže Partizan u Kupu Srbije. Teška vremena za apatince.

izvor:sportin.biz
*****************
Donji Srem – Mladost (BJ) 1:0 (1:0)
Pećinci –Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 300. Sudija: Tadija Stantić (Subotica) 7. Strelac: Šušnjar u 11. minutu. Žuti kartoni: Markovič i Djurkić (Donji Srem), Ratković, Pavlović i Rosić (Mladost).
DONJI SREM: Varga 7, Tošić 7, Marković 7, Prljević 7, Ristić 7,5 Bukorac 6,5 Beronja 6,5 (Ćirić), Radišić 7, Lakić – Pešić 7,5 (Djurkić 7), Šušnjar 8, Jovanović 6,5 (Cvjetinović).
MLADOST: Vasiljević 7, Tešić 6 (Rosić), Ratić 7, Isak 7, Kantar 6, Kraguljac 6,5 Radoja 6,5 Ratković 7 (Savić), Zoranović 6,5 (Višekrina), Džogović 6,5 Pavlović 7.
Igrač utakmice: Djordje Šušnjar.

Donji Srem je zasluženo došao do bodova , ali i dalje „ostaje problem“ – slaba realizacija. Opet se potvrdilo da je mladi Šušnjar izuzetno pojačanje: u 11. minutu izborio se za loptu, izbio ispred Vasiljevića i manirom iskusnog fudbalera smestio je u donji desni ugao gola Mladosti. U 24. minutu kiks Ratkovića, Šušnjar izlazi sam ispred Vasiljevića i kada se očekivalo 2:0, potpuno neometan šalje loptu pored gola. Posle toga gosti iz Bačkog Jarka „dolaze sebi“, ali bez veće opasnosti po gol Varge. Do kraja poluvremena Šušnjar je imao još jednu priliku.
I u nastavku igre domaćin je bio daleko opasniji. Beronja, koji je očigledno u krizi, u 51. minutu odlično upošljava Šušnjara, ali još jedna prilika je otišla u nepovrat. Vrlo lepa akcija je vidjena u 86. minutu: odličan centaršut Jovanovića, još bolji skok i udarac Ćirića glavom, ali lopta odlazi pored gola.
Ukratko: Donji Srem smo vidjali u boljim izdanjima. Gosti solidni, ali bezopasni po gol.

Cement – Mladost (A) 3:0 (1:0)

Gledalaca 300. Sudija: Nemanja Paprica (Nova Pazova) 8. Strelci: Rakić u 12. i Drakulić u 63. i 88. minutu. Žuti kartoni: Trbović, Rakić, Stančetić, Gašparević (Cement), D. Rakić, Čonić (Mladost).

CEMENT: Ćetojević -, Tanasin 6,5 (Gašparević 6), Trbović 8, Tomčić 8, Milović 8, Gostović 7,5, Džarić 8, Grković 6,5 (Lepar 6), Drakulić 8,5, Bursać 7, Rakić 7 (Stančetić 6).

MLADOST: Grbić 6,5, Čonić 6,5, Baljak 6, Major 7, Jovanović 6,5, Veselinović 7, Rakić 6,5, P. Bursać 6,5, Đumić 6 (Vulin 6,5), Bobanac 6,5 (Milenković 6), Rapajić 6,5.

Last edited by Forum-"Padina" on Tue 26 Oct 2010 - 11:52; edited 3 times in total

Palić - Dolina
PALIĆ: Stadion “Janko Pejanović”, gledalaca 200, sudija Lompar (Sremska Mitrovica),

strelci: Sovilj u 50. Lazinica u 90. minutu. Žuti kartoni: Zeljković, Lazinica (Palić), Ožegović (Dolina).
PALIĆ: Stojanović 8, Zeljković 7 (Lazinica 8), Kostić 8, Radulović 7 (Vučković 7), Zogović 8, Kovačević 8, Maslovara 8, Pršić 7, Ružić 7, Žarković 8, Sovilj 8.
DOLINA: Trbojević 7, Nedučić 6, Kračunov 6, Ožegović 7, Ivanišević 7, Šalipurović 7, Ilić 7, Đaković 7, Trpković 6 (Kovačević 6), Arbutina 6 (Stajčić 6), Đoković 7.

Najbolja fudbalska predstava Palićana ove jeseni. Igrali su izvanredno i došli do zaslužene pobede. Palićko jezero potopilo je Dolinu.
Domaćin je prvi zapretio u 5. minutu kada je Špiro Radulović uputio udarac sa nekih 18 metara, a golman Trbojević krajnim naporom izbacio loptu u korner. Ponovo šansa za domaćina u 20. minutu kada je Ružić šutirao sa 15 metara pravo u ruke golmana. Domaćin je bio bolji u prvom poluvremenu, više su imali Palićani šansi, dok gosti nisu ni jedan šut uputili na gol Stojanovića.
U drugom poluvremenu crno-beli nastavljaju s napadima i u 48. minutu srušen je Ružić na ivici šesnaesterca. On je i izveo slobodan udarac, lopta se odbija od golmana Trbojevića do Radulovića, a ovaj sa tri metara šutira, a golman odbija u korner. Korner je izveo Žarković, najbolje se snašao Nikola Sovilj i sa nekih osam metara glavom postigao pogodak za 1:0.
Gosti su imali stopostotnu šansu u 70. minutu preko Stojčića, već je bio savladan Stojanović, ali sa gol liniju loptu izbacuje Kovačević. Domaćini se ne predaju, stvaraju šanse iz prekida, Žarković je odlično centrirao do Kovačevića koji glavom sa peterca dobro cilja, golman Trbojević je bio na mukama ali i odbranio. Gosti preuzimaju igru od 75. minuta. U 80. minutu Kovačević je centrirao po zemlji, a golman Stojanović brilijatno vadi loptu sa gol-linije. Dva minuta pre kraja susreta domaćini su imali stopostotnu šansu preko Pršića ,kada ga je iz dubine poslužio Vučković. Pršić se našao oči u oči sa golmanom, no, šansa je propala. Najlepši akcija se desila u 90. minutu kada je rezervista Lazinica postigao lep pogodak na asistenciju Ružića i tako stavio tačku na ovu utakmicu.
S. Stojiljković-Dnevnik

Last edited by Forum-"Padina" on Mon 1 Nov 2010 - 12:27; edited 2 times in total
Forum.

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptyWed 20 Oct 2010 - 18:05

0:3 Beronja

Last edited by Forum-"Padina" on Sun 7 Nov 2010 - 16:06; edited 3 times in total

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptyThu 4 Nov 2010 - 18:52

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptyTue 9 Nov 2010 - 20:01

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptyMon 15 Nov 2010 - 15:07

2:0 Djaković 52'

Last edited by Forum-"Padina" on Sun 20 Mar 2011 - 18:35; edited 1 time in total
Forum.

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptyFri 21 Jan 2011 - 0:28

Forum.

PostSubject: Re: Srpska liga Vojvodina 2010/2011   Srpska liga  Vojvodina 2010/2011 EmptySat 26 Mar 2011 - 10:38