AuthorMessage
Forum.

Forum.

Veternik Viskol - Dolina 1:1-izveštaj Empty
PostSubject: Veternik Viskol - Dolina 1:1-izveštaj   Veternik Viskol - Dolina 1:1-izveštaj EmptyMon 15 Nov 2010 - 14:53

Veternik Viskol - Dolina Padina1:1 (1:0)

VETERNIK: Sportski centar, gledalaca 150, sudija Savić (Žitište),
strelci: Marković u 35. za Veternik Viskol, a Tomin u 71. minutu za Dolinu.
Žuti kartoni: Marković (Veternik Viskol), Rajić, Ostojić, Tomin (Dolina).

VETERNIK VISKOL: Bjekić 7, Bečelić 8, Šarac 7, Vasić 6, Švonja 7, Vukasović 7,
Marković 7 (Mijajilović -), Josimović 7, Miličević 7, Babić 7, Kalinov 7.

DOLINA: Aleksić 8, Stajić 6 (Tomin 7), Nedučić 7, Ilić 6, Šalipurović 6, Rajić 7, Đaković 6 (Arbutina -),
Stanisavljević 7, Tripković 7, Kračunov 7, Ostojić 6 (Stajčić 7).

Propustili su domaći priliku da još u prvom poluvremenu reše utakmicu.
Prilike su imali Babić, Josimović, Marković i Kalinov, ali je uz puno sreće Aleksić samo jednom kapitulirao.
Posle centrašuta na drugoj stativi našao se Marković i glavom poslao loptu u mrežu.
I u nastavku su se domaći utrkivali u promašajima pa je stigla kazna, pošto je rezervista Tomin savladao Bjekića.
Potom su gosti mogli da postignu i drugi gol, međutim, Đaković i Tomin su bili neprecizni-
-,a u 90. minutu sreća je bila na strani ekipe iz Padine, pošto je udarac Miličevića završio na stativi.