AuthorMessage
Forum.

Forum.

Dolina – Solunac 2:0 -izveštaj+video Empty
PostSubject: Dolina – Solunac 2:0 -izveštaj+video   Dolina – Solunac 2:0 -izveštaj+video EmptyMon 22 Nov 2010 - 7:53

Dolina – Solunac 2:0 (1:0)
Padina – gledalaca: 350. Sudija: Zoran Utješanović (Novi Sad) 7.
Strelac: Đaković u 4. i 52. minutu.
Žuti kartoni: Ožegović (Dolina), Purić, Mandić, Vuković (Solunac).

DOLINA: Aleksić 7,5, Stajić 7, Nedučić 7, Ožegović 7, Ivanišević 7, Šalipurović 7,5 (Ilić –),
Stajčić 7,5, Đaković 8 (Tomin –), Đoković 7, Tripković 7,5, Kračunov 7,5.

SOLUNAC: Šarić 7, Purić 7, Ismaili 7, Mandić 6,5, Banić 6,5, Konjović 6,5,
Grumić 6,5 (Grahovac 6,5), Stanković 7, Vuković 6,5, Hoscijeslavski 7, Bogunović 6,5.

Igrač utakmice: Đaković

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva fudbaleri Doline, na briljantan način, završili su posao protiv Solunca iz Rastine.
Bolji oproštaj od navijača nisu mogli na požele, a bodovi su osvojeni u režiji rasnog strelca Đakovića.
Postigao je oba gola i istakao kandidaturu za najboljeg igrača kola.

Već u 4. minutu Šalipurović je izveo korner a Đaković glavom savladao nemoćnog Šarića.
U nastavku igre domaćini su imali inicijativu i lepe prilike, ali su Stajčić, Đaković i Đoković propustili izgledne šanse.

U 52. minutu isti akteri bili su na sceni, Šalipurović je iz slobodnog udarca centrirao, a Đaković trzajem glavom postigao drugi pogodak.

Do kraja meča, bilo je prilika na obe strane, a fudbaleri domaćina rutinski su odigrali i na pauzu otišli sa treće pozicije.