Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 znati povijest moje obitelji

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Miguel Mazek

Miguel Mazek



znati povijest moje obitelji Empty
PostSubject: znati povijest moje obitelji   znati povijest moje obitelji EmptyThu 18 Aug 2011 - 21:28



znati povijest moje obitelji 25471110
znati povijest moje obitelji 28673310


Last edited by Miguel Mazek on Fri 19 Aug 2011 - 0:40; edited 1 time in total
Back to top Go down
Forum.

Forum.



znati povijest moje obitelji Empty
PostSubject: Re: znati povijest moje obitelji   znati povijest moje obitelji EmptyThu 18 Aug 2011 - 21:51

Miguel,you have a private message!
Back to top Go down
Miguel Mazek

Miguel Mazek



znati povijest moje obitelji Empty
PostSubject: Re: znati povijest moje obitelji   znati povijest moje obitelji EmptyFri 19 Aug 2011 - 3:51

za moje loše znanje jezika nehotice izbrisati ono što sam napisao o moj djed, prepričava tako, ispričavam se za incident.
Padina je moj djed je rođen u 1895, gdje je živjela do 1928, kada je emigrirao u Argentinu, njegovo ime je Mihajlo Macek , bio vrlo mlad kad je umro tako da ne znaju sve o svom životu u Padina, Ne znam zašto je emigrirao u Argentinu. Znam da su obitelji Padina jer je pisao pisma i šalju fotografije sve do početka 2. svjetskog rata.
zagonetke mi da neki dokumenti njegovo ime se pojavljuje kao Muma (Misa) Macek, da se u Argentinu je promijenio ime u Miguel Mazek, nosim isto ime u njegovu čast.
Želio bih znati života, običaje i povijest moje obitelji, svoje zemlje tradicije i običaja, da se oporavim svoju djecu i unuke.
šaljem slike dokumenata i putovnica. pažljivo Miguel Mazek[img][/img][img][/img]
Back to top Go down
Sponsored content





znati povijest moje obitelji Empty
PostSubject: Re: znati povijest moje obitelji   znati povijest moje obitelji Empty

Back to top Go down
 
znati povijest moje obitelji
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Moje video.sk

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Forum Padina-Slovensky forum :: Rôzne temy-
Jump to: