Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca

Go down 
AuthorMessage
Forum.

Forum.



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyFri 23 Aug 2013 - 20:43

Policija je saopštila da je jedno lice u Debeljači, opština Kovačica, napalo njihovog službenika koji je bio na dužnosti i da je policajac, pošto je verbalno a onda i fizički napadnut završio u pančevačkoj bolnici.

Policija će zadržano lice sprovesti istražnom sudiji Osnovnog suda uz krivičnu prijavu za delo „napad na ovlašćeno službeno lice“. Događaj se zbio 18. avgusta oko 23 časa.

Iza šture informacije koju saopštava policija krije se mnogo složenija priča. Nije bilo teško utvrditi da je lice koje je napalo policajca Pera Đuričkov (45) iz Debeljače, inače odbornik Demokratske stranke u SO Kovačica.

Prema opisu događaja, koji je nezvaničan, Đuričkov je posle prepirke policajca udario glavom u lice. Pretpostavlja se da je Đuričkov bio pripit.

Pošto smo informaciju o tome da li je Đuričkov odbornik i koje stranke potražili u stručnim službama Skupštine opštine Kovačica, javio nam se telefonom Miroslav Krišan, predsednik ove južnobanatske opštine i prvi čovek Okružnog odbora DS-a, želeći da prokomentariše slučaj.

Interesantno je da on umesto da osudi, brani odbornika, dovodeći u sumnju neke detalje o njegovom sukobu sa policijom. Krišan tvrdi da je Pera Đuričkov najugledniji zemljoradnik u Debeljači. Kaže: „Ponosni smo što u redovima Skupštine opštine imamo takvog, poštenog i pravdoljubivog čoveka“. Predsednik opštine dodaje da je Đuričkov verovatno bio pripit, ali i da je bio isprovociran ponašanjem grupe lokalnih siledžija i ponašanjem policije, koja, tvrdi, već duže vreme ne uspeva da stane na put onima koji terorišu selo.

Miroslav Krišan dodaje da grupa ljudi verbalno maltretira stanovnike Debeljače, pa mnogi, izbegavajući neugodnosti ne smeju da dođu do centra sela. Tako je, veli, bilo i ovoga puta. Đuričkov se, kaže Krišan, suprotstavio siledžijama, tražeći da prestanu da maltretiraju ljude, a oni su, umesto da tako postupe, pozvali policiju. Tada je došlo do verbalnog okršaja između policije i odbornika, da bi se sve završilo loše po policajca.

Miroslav Krišan ističe da su Đuričkova spremni da podrže i neki ugledni meštani Debeljače. Sa njima će u sredu, 21. avgusta, otići na sastanak sa načelnikom Policijske uprave Pančevo, gde će se, tvrdi, sve razjasniti.
Back to top Go down
Noris
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: ......   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyMon 26 Aug 2013 - 15:52

Na salzem se sa Mirkom u mnogim stvarima, ali mislim da je ovoga puta u pravu.Debeljaca je postala rajsko mesto za kriminalce i lopove koje stite korumpirani policajci.Ispred policijske stanice se radi sve i svasta, pa i organizuju trke i igra Srpski rulet. Neke od ovih tvari mozete videti i na youtube.  https://www.youtube.com/watch?v=oV10hOA4hKU
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Re: Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyMon 26 Aug 2013 - 16:28

izvor:TV Pančevo)

Pera Đuričkov iz Debeljače, koji je osumnjičen da je 18. avgusta udario službenika Saobraćajne policije Pančevo, pušten je posle saslušanja kod istražnog sudije Osnovnog suda u Pančevu da se brani sa slobode. Đuričkov se sumnjiči za krivično delo napad na službeno lice i protiv njega je pokrenuta istraga u Osnovnom sudu

On je proveo u policijskom pritvoru 48 sati. Nezvanično, incident između Pere Đuričkova i službenika policije dogodio se prilikom rutinske kontrole u saobraćaju.

Naime, kako saznaje TV Pančevo, saobraćajna patrola zaustavila je Đuričkova u vožnji. Postoje indicije da je posle kraće rasprave Đuričkov nasrnuo i udario policajca glavom. Pretpostavlja se da je Đuričkov te večeri bio pod dejstvom alkohola. Povređeni policajac je sa lakim telesnim povredama proveo nekoliko dana u Bolnici.
Back to top Go down
Noris
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: ....   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyMon 26 Aug 2013 - 19:11

Cudno da na tv Pancevu nisu rekli koliko je kuca u Debeljaci opljackano u zadnjih godinu dana. Nema ni reci o Srpskom ruletu, trkama, izivljavanja na kruznom toku, tucama, namernog lupanja automobila i uznemiravanje postenih gradjana. Ne opravdavam Pecin postupak, ali coveku puko film. Dokle ce u Srbiji zakon biti na strani kriminalaca? U Srbiji mnogi kriminalci i ubice nose policijske uniforme. Cast malobrojnim izuzecima.
Back to top Go down
linux+
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Re: Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyMon 26 Aug 2013 - 20:01

o kriminalu bi trebalo da se od medija pozabavi tv kovacica ili ovi ilegalci radio padina ali nemaju oni muda za to,bilo je nekad odlicno mesto ta te teme ,nazalost ugaseno,msm na forum op.kovacica
Back to top Go down
Noris
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: ....   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyWed 28 Aug 2013 - 9:13

Jadna li si opstino moja, to sto celnici nase opstine predstavljaju kao Demoratiju vise lici na diktaturu ili anarhiju. Ne zna se ko je gori vlast ili opozicija, zato krminal cveta.
Back to top Go down
drugčlan
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Re: Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyWed 28 Aug 2013 - 10:27

Dovoljno je samo da pogledate ko sedi u upravnim odborima pa će vam mnoge stvari biti jasnije
Back to top Go down
Šil
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Mihalj - komandir,vozio Demokratu u zatvor   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptySat 31 Aug 2013 - 22:56

Mihalj,komandir stanice milicije vozio Demokratu koji je udario njegovog policajca u zatvor.Da li to komandiri rade?Naredio mu je predsednik opštine Krišan,da mu spase njegovog čoveka,koji je sada morao da ide na protest onih seljačina,kako je neko već ovde napisao.Nisu to paori,kad Muflon-Grubanov,nema 5 lanaca zemlje,Husarik isto,onaj Sefkerinac lični prijatelj Ješiću.
Odbornik nije bio ni 10 sati,pustio ga načelnik Zvezdan,onaj koji ima u Samošu Novi Dom,i to u dogovoru sa Demokratama,Zahorec je samo napisao otpust.Teško običnim ljudima.
Back to top Go down
Jani
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Udri jače   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptySat 31 Aug 2013 - 23:07

Bili su ugledni domaćini iz Debeljače,direktor škole,Balog,on mora,direktor škole iz Kovačice,hlebec,ona mora,inače će da je otera iz Kovačice,Mitic ,zovu ga Tajkuna,svi su oni dobili dovoljno državne zemlje,sistem 10 ha dobijes,platis 5 ha drzavi,bobic meri i pokriva,ovi u katastru nemaju pojma,i nije njihov poso,koji ugledni,on ih sve drzi u saci.Puko mu film na policajca,sto nije tuko one huligane,kao onaj decko tuko lopova,sto su ga slikali,nije tuko policajca.Mislim da netreba da ga niko brani.Kriv je,tako se nesme.
Back to top Go down
Zoran S.
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: SAOPŠTENJE ZA JAVNOST   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptySat 31 Aug 2013 - 23:28

NEPRIMERENO PONAŠANJE ODBORNIKA DEMOKRATSKE STRANKE

INCIDENT U DEBELJAČI: SNS traži hitnu istragu!


SNS zahteva od nadležnih državnih organa da što hitnije pokrene detaljnu istragu i odgovorne u tom incidentu u skladu sa zakonskim propisima primereno kazne, kako bi se povratilo poverenje građana u državne organe i obezbedila njihova sigurnost
Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Sns-1366033432-271213
BEOGRAD - Opštinski odbor Srpske napredne stranke u Kovačici najoštrije je osudio incident u kojem je Pera Đuričkov iz Debeljače, odbornik Demokratske stranke u Skupštini opštine Kovačica, napao saobraćajnog policijaca Zlatana Cvetkovića kao i što je pre toga vređao i napao građane Debeljače romske nacionalnosti.
Takođe, zahteva od nadležnih državnih organa da što hitnije pokrene detaljnu istragu i odgovorne u tom incidentu u skladu sa zakonskim propisima primereno kazne, kako bi se povratilo poverenje građana u državne organe i obezbedila njihova sigurnost, navodi se u saopštenju tog stranačkog odbora.
Zbog tog incidenta koji se dogodio 18. avgusta u večernjim časovima naprednjaci iz Kovačice osudili su i, kako navode u saopštenju, postupak načelnika PU Pančevo Zvezdana Radojkovića, pomoćnika direktora policije i komandira PS Kovačica JanaMihalja što su Đuričkova pustili pre isteka roka od 48 sati zadržavanja u policiji, kao i što su ga lično odvezli u Okružni zatvor u Pančevo.
Naprednjaci iz Kovačice kritikuju i postupanje nadležnih u Osnovnom javnom tužilaštvu u Pančevu, jer nije ispoštovan redosled dodeljivanja obrađivaču predmeta pa ga je, kako tvrde, umesto po redosledu da predmet dobije zamenik tužioca Goran Medaković, dobio Mišo Zahorec iz Kovačice koji je Đuričkova pustio iz pritvora.
SNS iz Kovačice izvodi zaključak da se zbog toga "s razlogom može sumnjati na korupciju u tužilaštvu".
Back to top Go down
Noris
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Doslo je do prekida filma   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptySun 1 Sep 2013 - 10:09

Kazete vredjao Rome??? Ako je kritikovao nekoliko manijaka koji se izivljavaju Debeljacom i ugrozavaju druge gradjane ne znaci da vredja sve Rome. Ti manijaci sutra mogu povrediti kao Srpsko, Madjarsko tako i neko romsko dete. Neka oni voze ferari, bmw i dr. ako policiju ne interesuje odakle im to onda ne interesuje ni mene, ali neka ne omalovazavaju vredjaju i ugrozavaju druge ljude i decu svojim neodgovornim ponasanjem. Hocete li da znate ko krade po Debeljaci?????? svi to znaju osim korumpirane policije. U Debeljaci postoje kriminalne grupe koje lancano funkcionisu sa slicnim grupama iz drugih mesta po principu razmena informacija i zameni ukradene robe ili podele plena. Tako da u Debeljaci mozete kupiti ispod ruke raznu tehnicku robu u pola cene cak mozete i da porucite odredjene artikle. U Srbiji zakon stiti lopove, i sta onda ostaje nama obicnim bednicima koji rintamo ceo dan za hranu i vodu.
Back to top Go down
Šil
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Udri jače manijače   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptySun 1 Sep 2013 - 12:23

Upravu ste,ko je kriv za to,pa onaj policajac u Debeljači koji štiti krimose,lopove,dilere i slične,samo treba videti protiv koga je on podneo bilo kakvu prijavu,pa onda je kriv Mihalj,njegov komandir,koji sve to zna i ništa ne preduzima,pa Načelnik u PU Pančevu,koji sve to pokriva,jer ako zna,onda treba i da preduzme nešto,a ako nezna onda mu nije tu mest,i na kraju Predsednik opštine Kovačica,koji sve to podržava,kreira i štiti preko ovih.
Back to top Go down
Brat
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Ko to tamo lupa   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyMon 9 Sep 2013 - 20:25

U petak je bila skupština u Kovačici,onaj Savanov,je tamo svašta rekao,kako neki doktor iz hitne nije doktor jer je falsifikovao ispite,pa će mu fakultet ukinuti diplomu,kako je direktor zdravlja dužan za lekove 80-120-160 miliona,gde su lekovi,nema lekova,kako odbornika DS koji je udario policajca ustvari štiti policija,Mihalj i onaj načelnik u Pančevu,kako maloj deci otpadaju nokti na rukama i nogama u vrtiću u Kovačici,kako je neko u hitnoj zamenio ampulu kada su vadili krv Pušakru,kada je napravio saobraćajnu nesreću u Padini,isto tako i Kotvašovom sinu,pa je policija odnela druge ampule koje nemaju nimalo alkohola,ali imaju steroide,kako su tablete u apotekama prodavali i noću deci,da bi pili uz pivo i alkohol,kako su ovi iz DS kriminalci.Da li on lupeta,ili govori istinu? Laže,laže!Ako laže zašto ga ne tuže?Smrdi mnogo,mnogo smrdi.Ko laže?Savanov laže!?
Back to top Go down
Peđa
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Ko laže?   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyMon 9 Sep 2013 - 20:38

Moj prijatelju Brate,ako je to sve Savanov rekao,budi ubeđen da je govorio istinu,taj ima pouzdane informacije,i tačne,misliš da ga ovi DS,koji je na vlasti 12 godina,ne bi uhapsili,odavno bi on završio u zatvoru,ali oni znaju da je to istina,a kako da tuže istinu.
Back to top Go down
Noris
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Re: Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyTue 10 Sep 2013 - 21:13

Vratimo vreme malo u nazad, pa cete videti kako su se oni sto se pljuju nekada lepo slagali i delili plen kao hijene. E a kada je plen postao suvise veliki doslo je do svadje. I onda je mrmot poceo da pakuje cokoladu (ili nesto dugo) u foliju.
Back to top Go down
Peđa
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Ko je LAŽOV?   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyWed 11 Sep 2013 - 0:31

Prijatelju Norise,ja Zorana znam dugo,tom Krišanu je pomogao mnogo puta,bio sam prisutan u fabrici,kada ih je Savanov raskrinko,celu ekipu oko Krišana,finansijske mahinacije,ali je to vodio neko drugi,neki Zoli,kada su hteli da ga linčuju,da ga tuku,Savanov nije dao,a oni,Krišan i ekipa,su prethodnog direktora išutirali iz fabrike,bukvalno,pa kada su mu neki tipovi pretili,Savanov je poslao svoju braću i prijatelje da čuvaju Krišana i njegovu porodicu,Jocu i Zusku,onda znam da je Krišanova prva žena,Marka,radila kod Savanova u prodavnici prehrambene robe,a ovaj je,Krišan,čim se dograbio vlasti,kreno da mu vraća,raznim besmislenim prijavama,koliko ja znam,za sve vreme vladavine DS-a ni jedna nije procesuirana.Svi su DS-ovci,pa i Joca i Zuska zaboravili,to što je Savanov učinio za njih.
Nikada,koliko ja znam,on nije sa Krišanom,nakon toga,bio u dobrim političkim i privatnim odnosima.
Back to top Go down
Đula
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: ISTINA   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyThu 12 Sep 2013 - 21:21

Ja znam Zorana,ja sam iz Debeljace,dobro ga znam,bili smo,ranije,mogu kazati, i drugovi,sada se vidjamo samo na ulici u prolazu,znam sigurno da je on uvek veoma ozbiljan kada govori o problemima u opstini,o gradjanima,ili uopste,i ja znam da je to sve istina,jer mu verujem.On je bio u najteze vreme predsednik skupstine mesne zajednice u Debeljaci,od 1993 do 1997 godine,mnogo je uradio u selu,o tome cu kazati drugi put,nisam bio za njegovu stranku,ali mislim da necu sada pogresiti vise.On govori istinu,to ne odgovara nikom.
Back to top Go down
Sneža
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Batine   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyFri 13 Sep 2013 - 9:00

Tuko policajca,i ništa,zataškaće to oni,taj Pera je mnogo bezobrazan,juri ženske,pa ih ostavi,svi su oni takvi,treba što oštrije kazniti za primer drugima.I onog Branka u Debeljacu treba smeniti,pod hitno
Back to top Go down
dr.katz
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Re: Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptyFri 13 Sep 2013 - 12:10

ovaj sam sebe hvali,boze me sacuvaj od ovakvih bolesno zeljnih za vlascu
Back to top Go down
Noris
Guest
Anonymous



Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Re: Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca EmptySun 22 Sep 2013 - 14:04

Snezo a jeli i tebe ostavio Pera, bezobraznik jedan. Ne mogu da verujem da juri zene pa ih ostavi cccccc koja je to zivotinja. :)
Back to top Go down
Sponsored content





Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty
PostSubject: Re: Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca   Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca Empty

Back to top Go down
 
Debeljača:Odbornik DS-a udario policajca
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Informacije iz opštine "Kovačica"-
Jump to: