Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Južni Banat:Paori idu u proteste

Go down 
AuthorMessage
Forum.

Forum.



Južni Banat:Paori idu u proteste Empty
PostSubject: Južni Banat:Paori idu u proteste   Južni Banat:Paori idu u proteste EmptyMon 26 Aug 2013 - 21:43

Zbog niske cene suncokreta deo nezadovoljnih poljoprivrednika iz više sela Južnog Banata najavljuje protest za sredu. Paori ukazuju da neće ometati saobraćaj, već žele da nadležnima ukažu na velike probleme agrara....


celu vest pročitajte OVDE



Back to top Go down
antipaor
Guest
Anonymous



Južni Banat:Paori idu u proteste Empty
PostSubject: Re: Južni Banat:Paori idu u proteste   Južni Banat:Paori idu u proteste EmptyTue 27 Aug 2013 - 17:39

APELUJEM NA POLICIJU DA SPRECI BANDU U NAMERI DA BLOKIRA SAOBRACAJ
Back to top Go down
Mihal
Guest
Anonymous



Južni Banat:Paori idu u proteste Empty
PostSubject: Paori idu dalje   Južni Banat:Paori idu u proteste EmptySun 1 Sep 2013 - 12:29

Čo ne idu u Šid,da blokiraju uljaru Viktorija grupe,ha,to su njihovi,žuti,tu ne smeju ni da priđu blizu,jer ovi imaju među paorima svoje ljude koji to ne daju.Treba ih kazniti,razjuriti,meni da su stali na kapiju da ne mogu da uđem i izađem kad ja hoću iz svoga doma,zapalio bih im traktor.Tako se to ne radi,i ja hoću da prodam po većoj ceni stolicu,ali kada nema ko da kupi,i meni treba umesto 10 eura 30 eura,pa mi za nju niko neda.Šta da radim?
Back to top Go down
Mihal
Guest
Anonymous



Južni Banat:Paori idu u proteste Empty
PostSubject: Blokáda   Južni Banat:Paori idu u proteste EmptySun 8 Sep 2013 - 0:38

Musíte ísť do tovární sú vlastníctvom demokrati,MK,Viktorija grupe,ísť na Bojan Pajtica,Jesica,preto, že vytvorenie týchto problémov.Náš poľnohospodár, aby tieto problémy,chceme pracovať a zarábať, ale naše požiadavky nie sú riešené na správnom mieste.Nie sme v týchto protestov,Ana Tomanová Makanova nám klamal.Demokrati sa neukázala byť dobrí ľudia, ale klamú.
Back to top Go down
Sponsored content





Južni Banat:Paori idu u proteste Empty
PostSubject: Re: Južni Banat:Paori idu u proteste   Južni Banat:Paori idu u proteste Empty

Back to top Go down
 
Južni Banat:Paori idu u proteste
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» paori blokiraju traktorima celu srbiju

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Vesti-Politika-Aktuelnosti-
Jump to: