Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AuthorMessage
Forum.

Forum.

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video Empty
PostSubject: Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video   Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video EmptyWed 13 Nov 2013 - 13:32

Padina-13.novembar.2013

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video Dolina10

U subotu 16 novembra u 13:30 u Padini će se odigrati prijateljski susret između domaće ekipe Dolina i Beogradske Crvene Zvezde,cena ulaznice je 200 dinara!

Last edited by Forum. on Tue 19 Nov 2013 - 19:18; edited 1 time in total
Back to top Go down
Forum.

Forum.

PostSubject: Re: Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video   Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video EmptySat 16 Nov 2013 - 16:16

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video _mdj9610

DOLINA: Jeftić, Čižik, Memović, Radišić, Baštovanov, Plavšić, Spaskovski, N. Kovačević, Vukmirović, D. Kovačević, Karadžić.
Rezerve: Matek, Marković, Jovanović, Stajčić, Gigović, Ivanišević, Stanimirović, Medučić, Stojanović i Đoković.

CRVENA ZVEZDA: Trkulja, Lazić, Krneta, Mladenović, Mijailović, Gogić, Milijaš, Mirić, Mihajlović, Dauda i Mrđa.
Rezerve: Vesić, Ahčin, Arauho, Đuričković, Čikić, Savićević, Grujić, Jokić, Đorđević i Onjilo.

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video 987842 -izveštaj sa crvenazvezdafk.com

Po vetrovitom vremenu i pred oko 1.500 navijača, u prvih 45 minuta nije viđeno mnogo uzbuđenja. Domaćin, silno motivisan, u nekim situacijama igrao je grublje nego što je to običaj u susretima bez rezultatskog značaja. Šef stručnog štaba Slaviša Stojanović na teren je izveo kombinovani tim, a utakmicu je počeo sa tri napadača - Mihajlovićem, Daudom i Mrđom. Nikola Mijailović je igrao u veznom redu zajedno sa Gogićem, Milijašem i Mirićem.

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video _mdj9710

Crveno-beli su imali dosta više loptu u svom posedu, izveli su nekoliko udaraca iz ugla, međutim na veća uzbuđenja čekalo se sve do finiša prvog poluvremena. Posle jednog napada na levoj strain, Mihajlović je pokušao iz dva puta da savlada golmana Jeftića, međutim oba puta je bio izblokiran. Ubrzo nakon toga udarac sa ivice kaznenog prostora uputio je i Dauda, međutim nije bio precizan.

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video _mdj9711

Do vođstva, crveno-beli su mogli da stignu zahvaljujući grešci golmana Doline kome je jedna povratna lopta prošla ispod noge, međutim uspeo je da je sustigne na samoj gol liniji. Sudija Dejan Santrač u poslednjim trenucima prvog poluvremena nije dosudio očigledan prekršaj za Crvenu zvezdu, što je iziritiralo naše fudbalere, a najviše Jovana Krnetu koji je u jedan duel ušao oštro, zbog čega ga je arbiter kaznio direktnim crvenim kartonom. Umesto Krnete, u igru je ušao Arauho.

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video _mdj9712

U drugom poluvremenu trener Crvene zvezde promenio je gotovo kompletan tim, i igrao u formaciji 3-5-2. Štoperski trio činili su Arauho, Gogić i Lazić. Takođe, domaćini su nastavili da igraju oštro kao i u prvom poluvremenu. U 51. minutu, posle jedne loše reakcije odbrane Crvene zvezde, ekipa Doline imala je svoju najbolju šansu iz koje je uspela da postigne pogodak. Strelac je bio Aleksandar Stojanović. Nakon toga, crveno-belima je trebalo svega nekoliko minuta da ponovo uspostave dominaciju na terenu, i kao plod bolje igre, u 61. minutu došli su do izjednačenja. Jednu dubinsku loptu odlično je ispratio Onjilo, i snažnim i preciznim udarcem poravnao je rezultat. Nakon toga, isti igrač mogao je svoj tim da dovede u vođstvo, međutim golman Matek je uspeo da zaustavi njegov udarac. Priliku za pogodak imao je i Nikola Đorđević, međutim bivši čuvar mređe OFK Beograda bio je siguran.

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video _mdj9713

Pitanje pobednika odlučeno je u samom finišu susreta, kada je jedan defanzivac domaćina oštro startovao nad Vukanom Savićevićem u kaznenom prostoru. Mladi prvotimac Crvene zvezde sigurno je izveo jedanaesterac, i postavio konačan rezultat.

Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video _mdj9810
Forum.

Forum.

PostSubject: Re: Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video   Dolina Padina-Crvena Zvezda 1:2-video EmptyTue 19 Nov 2013 - 19:18