Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
snezna
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyThu 27 Feb 2014 - 19:56

koliko pametnih ljudi a dalo se prevariti  MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 231495 nemogu da verujem da jos neko slusa sta g.Mirko govori i slepo izvrsava njegova naredjenja ali toliko odanosti zasluzuje  MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 689852 necete dugo da nas trujete lazima proslo je vase vreme.
Back to top Go down
zabrinuti gradjani
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: istina    MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyFri 28 Feb 2014 - 18:34

HOCEMO DA ZNAMO JEL KRISAN MIROSLAVA ILI MIROSLAV , DA ZNAMO ZA KOGA DA GLASAMO
Back to top Go down
pitanje za Snezanu
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: ?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyWed 5 Mar 2014 - 9:19

a zakoga bi ste vi sada da nas truje???
Možda ovakvi koji imaju ovakva pitanja ko gradjanin zabrinuti??? Ljudi bez morala i etike...
Back to top Go down
istina
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyWed 5 Mar 2014 - 19:13

G-dine,prethodniče, 20 (dvadeset) godina ovu opštinu truju ljudi bez morala i etike,ako to niste osetili na svojoj koži,onda ste ili jedan od njih,ili ste bili na njihovoj strani. Svi ostali, željno očekuju promene,spas i konačno oslobađanje,od bahatih,samovoljnih,korumpiranih,rasipničkih i "doživotnih" čelnika ove "evropske" opštine.
Back to top Go down
Ninja
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: asdad   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySun 9 Mar 2014 - 15:18

Samo da kazem gospodji Snezani, veoma je moguce da ste vi prevareni, i savetovao bih vam da za stvari koje vam nisu jasne, pitate istog tog Mirka i da ce vam objasniti, i verujem da cete drugacije razmisljati posle razgovora sa njim. A sto se tice clana "Istina" pa ja stvarno ne znam gde vi zivite, cela drzava je godinama u haosu i kolapsu, finansijskoj katastrofi, kako mi mozemo biti izuzetak i ocekivati da bude ne znam sta? inace posetite neke druge opstine sirom Srbije i mozda naucite da cenite ono sto imamo ovde, jer smo za mnogo opstina u Srbiji, MAJKA.
Back to top Go down
Idemo Žutaći

Idemo Žutaći



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: STA JE ? NEMA SE PARA VISEE!!!!???   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyWed 12 Mar 2014 - 0:27

Back to top Go down
Idemo Žutaći

Idemo Žutaći



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyWed 12 Mar 2014 - 0:33

Naravno da smo u finansiskoj katastrofi kad su ovi Žutaći sve raščerupali!!!!
Back to top Go down
Idemo Žutaći

Idemo Žutaći



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyWed 12 Mar 2014 - 0:41


http://pistaljka.rs/home/read/388

a ovo bando naša iz lepog banata!!!!
Back to top Go down
Idemo Žutaći

Idemo Žutaći



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyWed 12 Mar 2014 - 0:41

Gospodin Jan Puskar je kao opstinski koordinator tokom popisa poljoprivrede dobio nadoknadu od 120000 dinara.

Da li je i to prijavio?
Back to top Go down
Idemo Žutaći

Idemo Žutaći



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyWed 12 Mar 2014 - 0:42

G-Din Krišan je "otkupio"opštinski stan po čudnoj ceni!Ako je uopšte i nešto platio.Taj stan je poklonio ćerkici da ima dete proverite kako kad i pod kojim uslovima!!!ZANIMLJIVO
Back to top Go down
Idemo Žutaći

Idemo Žutaći



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyWed 12 Mar 2014 - 0:44

Samo da ne zaboravim!Puškar Jan je posle radnog vremena izazvao sudar sa službenim Audijem.šteta je bila 1000000 dinara(milion) i plaćena je sa konta SO Kovačica.Molim agenciju da proveri kako arče pare u Opštini Kovačica
Back to top Go down
Ninja
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySat 15 Mar 2014 - 1:29

S obzirom kad vidim da citas pistaljku i kurir jasno mi je da si clan SNS-a i da ti je zatrovan mozak, druze. Samo ti njih slusaj i daleko ces dogurati. Za tvoju informaciju mi "zutaci" smo od 5 oktobra do 2012 zaduzili drzavu za manje nego sto su ovi tvoji za 2 god, ostali dugovi su ostali od Milosevica itd. Sto se tice Krisanovog stana on je pod hipotekom i kreditom, ne znam dokle. Tako da ne laprdaj ako nemas pouzdane informacije. I za tvoju informaciju "zutaci" su na vlasti bili u toku svetske ekonomske krize ako si upucen, a sada svet izlazi iz krize a mi upadamo jos u vecu, trebam li jos nesto reci na tu temu?
Back to top Go down
Ninja
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySat 15 Mar 2014 - 1:32

AHAHAHAHAHA da li ti vredjas inteligenciju ljudi ovde? pa taj audi ceo ne vredi milionce covece a kamoli steta na njemu da bude tolika hahahahaha. Pa ja ne znam ko tebi toliko maze oci ali valda imas mozak i sam da razmislis malo, mada nisam ni cuo za neki sudar (sto ne znaci da se nije dogodio, ne znam). Ali zamolio bih te da mucnes malo glavom. I da je doslo do sudara nemoguce da je cena bila tolika zato sto ceo auto vredi otprilike toliko.
Back to top Go down
istina
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyMon 24 Mar 2014 - 22:03

Iz svega navedenog,zaključujem da članovi DS-a,i nisu baš dovoljno informisani o dešavanjima u svojoj stranci,o imovinskoj karti svojih pretpostavljenih,i ne bi trebalo da ih branite,nego da se zamislite,šta je ustvari istina.A što se tiče opštine Kovačica,baš me zanima,od koje smo to opštine bolji u Vojvodini,a kamoli celoj Srbiji,šta to ima ovde,što nema drugde,sem što je samoproglašena za "prvu evropsku opštinu".Tragikomično i preambiciozno zamajavanje naroda,koji pije najgoru vodu u državi,i čija se kanalizacija izliva iz svake rupe na putu.
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyMon 31 Mar 2014 - 9:31

- Napisao sam na predhodnom postu i vidim da se bas prepitare i po ovoj temi! Primetio sam da je neki gospodin Radu i jos neko sa njim jako aktivno pune ovaj forum i jaako prljavo kritikuju i jako nekulturno pisu po ovom forumu. Samo vidim (lopovi i elektricar) nista drugo. Ja konkretno ni jedan vas SNS program ili sta cete uraditi povodom da nam bude bolje nikako ne mogu da vidim!! To nije lepo naprotiv po tome se bas vidi kakve ljude ocekujemo da dodju i preuzmu nasu opstinu i nasa lepa sela... MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 231495
> Ja znam da vam je plan ,tako ste nauceni i obuceni pa mislite da su ljudi glupi ili smo kao za vreme Milosa MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 49924 i verujemo i dalje u neke bajke pa da organizovano krenite i kritikujete sve zivo,kritikujete i dobra dela koja su napravljena po nasoj opstini, sakrijete neke istine i pojacate neke neistine i kovate neke bajke mislim stvarno... To po meni na takav nacin na vlast necete moci nikako i nikad da dodjete. Sad skoro sam cuo da das vodi g-din. Savanov. Pa Savanov vec 20 godina se muci da dodje i preuzme vlast bezuspesno... MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 90413 U SNS-u u nasoj opstini imate clanove koje nema tu ni 3% fakultetske obrazovane ljude scratch i kako onda mislite da mi gradjani damo vlast i poverenje vama i da nas vi vodite. KO DA NAS VODI ??? MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 475992
- - Evo primer posto je ovo (padinaforum) sta imate i koliko sposobne ljude imate u Padini primer? Dal mislis da sa ovim nekoliko clanova koje imate u SNS u Padinu mozete celu Padinu da reformisete i da stavite vase ljude? Dal bi mogli da opstanete vise od godinu dana a da cela Padina sa nekoliko hiljada stanovnika bude zadovoljina sa vama? Ne verujem to nikako zato i nece da udju gradjani u ovu vasu stranku jer ljudi nisu sigurni i nemaju apsolutno poverenja u vama videvsi koje ljude su sve usli u vasu partiju po nasim selima !!!
> - > Kazem vam nije lepo samo kritikovati i pricati neistine misleci da tako mozete uci na vlast... Verujem da ste tako nauceni i imate takav dogovor ali nije lepo prema ni jednom clanu ili ni jednoj osobi nasoj opstini tako izjasniti se i samo kritikovati i drugo nesto nista ne znati!. Ja nisam nikakav clan i verujem da cu tako i ostati ali samo vam kazem jer vidim jako puno hocete preuzeti nasu opstinu i nasa sela.
>> Nije vam cilj da samo pobedite i sto pre pasti vlast u vase ruke i uzeti nasu Opstinu i nasa lepa i ojadena sela nego: Dal bi vi opstali godinu dana na vlast? Dal bi vi bili sposobni za tako nesto? Dali imate jos bolji plan i jos bolje ljude da preuzmete od ovih sada vlast a tome da svi budemo srecni sa vama ko nas vodi i sigurni u vas sto ja za sad licno i ne vidim neko bolje resenje u vama za sad. MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 567903
- O tome razmisliteo malo ne samo na kritikama se oslonite, pa da napravimo i nas forum malo lepsi i kulturnim...
Back to top Go down
Ninja
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyMon 31 Mar 2014 - 17:53

Ma deee druze ja mislim da bi posle godinu dana opstina zavrsila na Savnovom otpadu, sve sa kolima zajedno :))) uglavnom da ih ne komentarisem, svaka cast na tvom komentaru :)
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyMon 31 Mar 2014 - 19:35

Ne stvarno ja nemam bas nista protiv SNS bilo sta lose niti protiv ni jednog naseg coveka nase Opstine niti zelim bilo koga da kritikujem ali stvarno kad razmislimo kao obican paor,covek,zemljak sta mogu ocekivati od ljude koje su trenutno u SNS stranci i ko sve je usao tamo... onda stvarno mogu slobodno reci "ne daj Boze takvima pasti vlast i nasa sela u nihovim rukama" Umesto na se polako izvucemo prema gore ovi ce nas ,.(: ma necu ni da kazem. Jedno je kako je pobedio Vucic svuda a saaasvim drugo je doci SNS-ovci kod nas i preuzeti nasu opstinu!
- Pazi ne kazem ja da ovi sada koji su po selima ili Kovacici nisu nesto pogresili ili nesto lose namerno uradili ili u interesu bilo sta ali sam primetio da se stvarno napravilo nesto svuda po nasim selima a neki su se nasli na bilo sta uradjeno da kritikuju ali bas sve. ZASTO ? Da bi dosli do vlast na takav nacin MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 567903 Tako bi voleo da nam dodju na kratko SNS-ovci pa da ljudi onda vide ko su oni u stvari i kakvi su pa ce se tek onda svi udarati glavama MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 231495  ali onda vec bice kasno.
-Sto se tice ovih foruma citao ovde i neko bas kaze kako neki dr.Radu non stop puni ovaj forum kritikama i neistinama pisanjem sve najgore i da su svi apsolutno lopovi i bez veze neke ruzne stvari i jako tuzne kritike koje normalng coveka i stid kada procita takve komentare i ne samo ovaj forum nego RAZNE forume gde god moze da se komentarise nesto i pod raznim imenima on je tu. MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 627363  Takvim ljudima po meni bi trebalo da se blokira na ovim forumima jer nista znacajno osim kritike i jako ruznog rukopisa ne moze se videti a to moze veoma lako identifikovati pod koriscenjem istim IP-om.
-Malo sam se raspitao za njega pa sam dobio neke informacije : Inace je doktor iz Uzdin-a pa godinama kazu ljudi tamo nisu ga nigde videli,nigde se nije pojavio bas godinama. Zena i cerka su ga ostavili,ostavila ga je i devajka kako sam razumeo, izbacen iz bolnice u Vrscu zbog korupcije i primanje mita i u toku je oduzimanje licence za doktora i nekoliko puta je osudjen tako da nekoliko sudjenja su jos u toku a posle izbacen je iz doma zdravlja Kovacice kao los doktor. E sad zamislite takvog dovesti da vlada nasim selima. Aj mi i daj Boze necemo takve osetiti ali bice mi zao jadnog Uzdina ako prime takvog na celu.
- Dao sam primer dr.Radu zato sto non stop je tu i zna samo kritikovati i samo kritikovati ovde i ni jednu pametnu rec od tog ja nisam cuo. O Savanov-u necu nista napisati jer znaju ga ljudi dovoljno dobro bolje od mene a i on covek je otvorio ovu trenutnu temu tako da...
Back to top Go down
pumpani
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: medicinski brat   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySat 12 Apr 2014 - 13:50

koliko mi znamo Dr.radu nije vise radio u DZ Kovacica jer Krisan trazio od njegove devojke i njenog sefa iz policije debele usluge , sto oni nisu hteli ni da cuju za takvog kriminalca kao sto je Krisan , a isti taj dr.Radu iz Uzdina je javno progovorio kako je direktorov sin doma zdravlja Ljuboslav Kotvas bio mrtav pijan za volan u noci kad je bila saobracajna nesreca i gde je ubio jedno dete iz padine , kako su tehnicari iz hitne pomoci Miroslav DJINJA dao svoju krv umesto direktorovog sina SAMO DA NE BI ISAO U ZATVORU .To cela padina zna za taj slucaj pa je doktor iz Uzdina otkrio njihove prljave poslove i njihove kriminalne radnje , i zbog toga su mu lepili etiketu da je navodno los doktor i da xbog toga su ga izbacili iz DZ Kovacica .Mogu demokrate da lazu koliko hoce i da preprave pricu na milion nacina , gradjani iz Uzdina jako dobro znaju ko je DR radu a ko su demokrate na celu sa Krisanom , das u lopovi jesu , to svi znaju i u Uzdinu njih 4 iz DS kako kradu , iz opstine se takodje zna ko sve krade a to sto oni kazu da je dpktor los doktor da je Zlatko Simak los pravnik , da je adv.Cicka los advokat itd. to je njihova taktika da omalovazavaju ljude koji su na posten nacin studirali i stekli diplomu , ali gradjani nase opstine znaju isto tako da dr radu odmah tuzio Krisana kad je krisan javno rekao da je on los doktor i isto tako kako krisan vec nekoliko puta ne dolazi na sud i da izbegava na sve moguce nacine da se pojavi na sudu , pa sad vi razmislite ko je ovde los doktor , pravnik , advokat ili njihova taktika da omalovazavaju neistomosljenike ., 16 mart gradjani su rekli sta misle o demokratam , na lokalnim izborima za nekoliko meseci narod ce ponovo reci kome veruju dal doktoru iz uzdina , dal pravniku iz padine ili adv iz kovacice ili veruuju hostaplerima iz DS koji su zavrsavali fakultete po kovacici
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySat 12 Apr 2014 - 14:29

Prijatelju (Pumpani)!
Pa zar mi ne znamo da si taj cuveni dr.RADU !
- Pa zar smatras sve gradjane nase opstine glupacima ili glupim seljacima?
- Pa zar smo mi svi paori,zemljoradnici, seljani i svi ostali gradjani nase opstine jeli u zivotu samo kupus da ne znamo ko si ti a u stvari ko ste svi vi i kakvu sve nameru planirate!
- Pa jel moguce da pod tolikim imenima ovde sakrijes tvoj identitet i pises ovde samo neistine i kritikujes jednako isto od kad si poceo da pises po forumima. Kao drugo imas rukopis da se deca nasmeju kada procitaju. Brate mili kao iz osnovne skole da si izasao a ne postao doktor.
- Pa zar doktore nisi primio ti licno mitu u Vrscu i zato si izbacen a posle kasnije izbacili su te i iz Doma Zdravlja Kovacice jer si se pokazao kao los doktor i prica pacijent dok si radio u Kovacici da si mu dao da kupi vitamine a covek je imao sve tacke za Infarkt-Miokarda a ti ga lecis vitaminima. Kakav je to covek kao prvo a koliko daleko od doktora! Prvo treba covek krenuti od samog sebe da li je uspesan,koliko je uspesan i dal bi se snasao kada bi dobio bilo kakvu vlast.Jer nije vlast parce hleba; pojedes ga i nema vise nista!
- -Ja te licno ne poznajem ko kod da si ali brate mili iz koje drzave si ti dosao? Jel znas u kojoj drzavi se nalazis trenutno? Krenuo si napuniti ovaj forum samo kritikama i kritikama i to pod raznih imena se sakrijes i sam sebi pises i odgovoris. Napisi nesto i ti bilo sta pametno da vide ljudi i mi jednostavni gradjani kako i sta ali kod tebe ne postoji nista osim kritika i neistina?Sta mislis postici time MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 567903 Mislis da takvim ljudima treba dati vlast u ruke:141: Jel bi se snasao MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 567903  
Back to top Go down
pumpani
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: medicinski brat   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptyFri 18 Apr 2014 - 19:36

Izgleda da se cuveni medicinski brat iz padine cuveni Djinja koji je sanjao da bude direktor doma zdravlja inace da leci svoje komplekse kritikuje rad jednog lekara i to po direktivi krisana i kao da ne zna da leci i te gluposti , veliki medicinski brat iz padine umesto da gleda da da inekcije u debelo meso , da menja pelene pacijentima i da previja rane i sve sto stoji u opisu jedne sestrice da radi on hoce i da leci pacijente i da bude direktor doma zdravlja i da se bavi politikom i da bude trubica krisana , plus i makro je bio , doveo krisanu devojku sumnjivog morala kad je izasao iz zatvora posto zena nije htela da mu da , sto je puno puno od naseg velikog sestrica iz hitne pomoci , a on ne kaze da u 30 i nekoj studira neki fakultet , on je nasao javno da kritikuje ,
Videli smo sta kazu gradjani za Krisana i naseg brata iz padine 16 marta , jako dobro smo videli , vratice se nas brat svom sestrinskom poslu i krisan po banderama i dosta je gradjanima opstine kovacica ovih prevaranata , a plus nek vide Djinja sta se desava sa njegovim doktorom iz hitne pomoci koji nije polozio jedan ispit na fakultetu i koji je u procesu da mu se ponisti diplomu , on je nasao da prica i da kritikuje , alo bre , on misli da su gradjani glupi i slepi
gradjani su 16 marta rekli sta sve misle o njima , za nekoliko meseci kad imamo izbore i na lokalu tek onda ce da vide sta narod misli o lopovima i prevarantima , a nas veliki brat da nadje neku devojku ili da se oxeni da leci svoje frustracije da gleda njegov zivot a ne tudji jer ce uskoro uci u 40 a on i dalje krisanova trubica
Back to top Go down
dr. radu
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Uzdin   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySat 19 Apr 2014 - 10:26

Moram da odgovorim na prozivke nasem bratu iz hitne pomoci , jer izgleda da mu je Krisan obecao da ce da ga ozeni jer za direktora doma zdravlje nema kako da ga postavi zato sto dolazi izbori na lokanom nivou i ne vidim kako moze DS da pobedi i da nas sestric iz padine bude direktor, i da konacno leci svoje komplekse
Krisan meni nije produzio ugovor zato sto je trazio uslugu od moje nevencane supruge ( ona je policijski inspektor u Pancevu ) i njenog sefa ,zna on dobro kakve usluge je trazio , posto niko iz policije u Pancevo nije hteo da se koplikuje za jednog lopova i dripca kao sto je krisan, on je meni prekinuo ugovor o radu i pri tom naredio direktoru
kotvasu da otvori javni konkurs.Na tom konkursu je bila primljena jedna doktorka iz uzdina ( otac joj predsednik MO u uzdinu DS )a pri tom sve su falsifikovali njenu biografiju.ONa je studirala 11 godina ,(ja sam studirao 7 god ) plus promenila dva fakulltea , nije uspela u Novom Sadu pa se prebacila U temisvaru , nije imala ni jedan dan radnog iskustva ( a trazeno je na konkursu radno iskustvo ) i jos puno toga su oni lazirali na tom komkursu a u komisiji ko je odlucivao ko ce da bude primljen na radno mesto je bio cuveni Dr.Zivojin Sorinel koji radi i dan danas u hitnu pomoc ( to samo Kotvas zna zasto on i dalje radi kao,lekar ) koji je u procesu da mu se ponisti diploma jer nije polozio sve ispite na fakultetu , i on je falsifikovao potvrde gde je sam upisao da je polozio ispite i sam upisao i ocenu , inace on je studirao 12 god. on je rekorder po godinama studiranja na medicinskom fakultetu , a i pri tom ovaj cuveni lazni doktor je radio u smeni kad je direktorov sin bio mrtav pijan za volan i imao saobracajnu nesrecu gde je ubio jedno dete iz padine , a nas cuveni sestric iz padine Djinja je radio te noci kao sestric i zamenili eprubetu skrvlju da ispadne da je direktorov sin bio trezan i da nema alkohol u krvi ).cela padina zna da su zamenili eprubete da bi zastitili direktorovog sina zatvora
To su vam dragi padinci vasi demokrate i njihove lazi i njihove mahinacije sta oni rade , pitate se zasto Kotvas ne izbacije tog laznog lekara sa posla (inace se vodi sudski postupak da se ponisti diploma tom prevarantu sto je falsifikovao ispite ) pa da jedan sestric koji pati od kompleksa nize vrednosti slusamo sta laze i trubi sta mu krisan kaze , a takodje to je taktika koju Krisan primenjuje da omalovazava i jednog Zlatka Simaka iz padine da nije dobar pravnik , i za advokata CICKU Krisan kaze javno preko svoje trubice da nije dobar advokat i za jednog pravnika Roberta Mitevskog da pojma nema da radi svoj posao pa i za mene da sam los doktor , vidite , poznate su krisanove metode i kako on omalovazava neistomisljenike ,(pazite ovo , Krisan elektricar sa trecim stepenom kritikuje rad jednog lekara , pravnika , advokata , inzenjera ,) ali gradjani najbolje znaku ko je ko , i videce oni i na izborima i u nasoj opstini kome gradjani veruju , dal veruju jednom elektricaru i sestricu iz hitne pomoci ili veruju doktoru , advokatima , pravnicima , videcemo i to veoma brzo , da da , samo sto ces nas veliki sestric iz padine ostati i dalje neozenjen jer se nadao da ce kao direktor za cas da se ozeni a ovako kao sestric, bratic nece da se zeni jel umislio je puno toga , ima lepe snove nas Djinja i posle izbora moze na miru da uradi EKG Krisanu svaki dan , svaki dan da mu proveri rad srca jer kad vide rezultate na izborima kako su DS prosli trebace mu EKG svaki dan , i tu je nas veliki brat Djinja posto je on ekspert za EKG a i da leci i da postavlja dg , on ce izleciti Krisana posle izbora , da da
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySat 19 Apr 2014 - 10:46

G-dine RADU!  scratch 
Pa ti si covek iz bajke majke mi!!!
- - Ja sam siguran da ti jos uvek smatras sebe nekim glavnim likom iz neke bajke a sve oko tebe je nestvarno. Mi gradjani ove nase Opstine i seljani nase Opstine Kovacice po tebi smo nestvarni i ne postojimo uopste za tebe. Ti jos uvek smatras sebe nekim bitnim covekom. Covece probudi se iz sna.
- Osamari sam sebe nekoliko puta da bi se probudio iz tog lika i kreni malo realnije da pogledas na stvari a me kao LIPICANER neki gledas samo pravo i brbljas i kritikujes jedno to isto iste jer sam sebe stvaras neprijatelje sebi i oko sebe i za takve price kao tvoje rasturaces ceo vas SNS sto jos imate. Razmisli malo...
- Ne budi toliko tezak covek jer tako necete bas nigde postici. Ja sam rekao tebi i vama svim SNS-ovcima! Krenite da resite neke slucajeve, izadjite sa odlicnim planovima, i dovedite najbolje ljude iz sela kod vas u SNS a ne samo clanove nego aktivne clanove da vide ljudi da imate sposobne ljude za vlast a ne kao sada sve sa dna ste uvukli u stranku. I malo i vi razmislite glavama ne slusate samo sto vam se kaze da napisite,govorite i uradite MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 227657 
Back to top Go down
dr.radu
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Dr.radu   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySat 19 Apr 2014 - 17:23

Paor -Djinja , samo ti ne brini i vasa stranka za kadrove , videli smo ko je vas kvalifikovan kadar , vas kvalifikovan kadar su oni koji kradu , lopovi su i to profesionalni lopovi to su vas kvalifikovani kadar , a ja sam ponosan na svakog svog clana iz stranke , ja postujem svakog coveka koji je prisao nasoj stranci , ali bitno je da je posten i da ne krade kao i ljudi iz DS . Djinjo djaba ti trubis , ako te krisan dosad nije postavio za direktora doma zdravlja neces biti ni na jesen jel na izborima bicete ponovo nokautirani i to od obicnih ljudi iz nase op stine ili od ljudi sa dna kako ih ti nazivas , puno letis sestro moja , spusti se malo na zemlju i ozeni se , nemoj cekati da te krisan ozeni ili da ti on bude ujedno i kum , jel plakaces , ostavi se ti mene i mog imena , jer znamo i ja i ti od cega ti patis ,
Dace ti sut kartu Krisan kad vidi sta lupetas i sta sve pises pio forumu , puko si u padini na izborima ko bugarska skupstina , mislis da ce neko da te slusa i da ti veruje , ti i krisan ste istorija u nasoj opstini ,
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySun 20 Apr 2014 - 0:39

Opet sa onim Didjom pises! Niti znam ko je Didja niti sam ja iz Padine gospodine RADU a kao trece rekao sam ti vec treci da ja nisam ni za jednu stranku opredelje niti cu biti u skorije vreme jer ja neko bolje resenje za nas i nasu opstinu uopste ne vidim tako da gospodine RADU skroz si promasio i pobrkao i loncice i serpe MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 903637 , ali sve u svemu zelim svima lep i SRECAN USKRS. Nek nam je BOG u pomoci!
Back to top Go down
jan,
Guest
Anonymous



MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Padina    MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 EmptySun 18 May 2014 - 11:00

PAOR , ako nisi Miroslav Djinja kao sto tvrdis onda pisi tvoje puno ime i prezime i odakle si , nemoj da se krijes , reci javno da te svi cuju i da ljudi znaju ko si
Back to top Go down
Sponsored content





MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?   MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
MIROSLAV KRIŠAN LOPOV ILI DEMOKRATA?
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Informacije iz opštine "Kovačica"-
Jump to: