Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 droga

Go down 
AuthorMessage
nepismen
Guest
Anonymous



droga Empty
PostSubject: droga   droga EmptyMon 16 Dec 2013 - 9:48

Gospodine Savanov , tesko je sa nepismenim ljudima,oni hoce da razumeju samo ono sto oni hoce ili sta im se kaze da trebaju da razumeju na njihov nacin.Ali boze moj , ima vremena da razumeju jednog dana sta autor texta je hteo time da kaze, ili mozda doticni gospodin prica u ime elektricara pa ga treba razumeti , ali jos jednom sa nepismenima treba imati strpljenja
Back to top Go down
Zoran S.
Guest
Anonymous



droga Empty
PostSubject: DS - DNO DNA   droga EmptyWed 18 Dec 2013 - 11:48

Potpuno se slažem sa Vama,nemogućnost razumevanja besednika,nije u besedniku,već u onom ko ga ''sluša'',čuje,ko želi da ga čuje,taj ga i razume.
Nažalost,na ovom forumu,komentarišu članovi DS,koji su dno-dna,ne može se reći da i među njima nema razumnih ljudi,naprotiv,ali se može reći da su i oni u korupciji i kriminalu,jer takva je politika Demokratske stranke,od vrha do dna,a ovde u Kovačici je stvarno dno-dna.
Izvinjavam se,klikno sam greškom i otvorio novu temu,nije mi bila namera.
Back to top Go down
Pravda za Z. Savanova >D
Guest
Anonymous



droga Empty
PostSubject: Re: droga   droga EmptyThu 19 Dec 2013 - 10:46

Hahahah, pa niste vi kliknuli na to da se otvori nova tema već ovaj što se potpisuje kao nepismen (pošto je datum njegovog posta stariji nego vaš dva dana)...
Aaaaaa daaaaa pa to ste Viiiiiiiiii ustvari oooooo, veliki Besedniče... Hahahahahahhaahahah, umirem od smeha...
Sad razumem :DDDD

Nema potrebe da se izvinjavate, sad imam i potvrđeno koja je bila namera...
Back to top Go down
nepismen
Guest
Anonymous



droga Empty
PostSubject: dusa   droga EmptyThu 19 Dec 2013 - 11:53

na kojim drogama je ovaj , jer zna neko iz DS da kaze
Back to top Go down
1990-2000
Guest
Anonymous



droga Empty
PostSubject: Re: droga   droga EmptySat 21 Dec 2013 - 12:39

Marihune ima u izobilju,da se protresu džepovi omladini jedan vikend u Kovačici i Padini našli bi pun džak,srećom teških narkomana korisnika kokaina i heroina ima manje nego pre 30 godina,a na nesreću ove tzv lakše droge su mnogo dostupnije,deci od 12-3 godina je lakše nabaviti džoint nego kupiti litar rakije u prodavnici
Back to top Go down
Sponsored content





droga Empty
PostSubject: Re: droga   droga Empty

Back to top Go down
 
droga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Arhiva-Otpad :: Razne teme :: Medicina&Zdravlje-
Jump to: