Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Miroslav Krišan pušten iz pritvora

Go down 

Vaše mišljenje:Miroslav Krišan je u pritvoru bio:
 Opravdano
 Neopravdano
 ...ne interesuje me
View results
AuthorMessage
Forum.

Forum.



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyTue 28 Jan 2014 - 17:29

Polaganjem kaucije od 60.000€ Miroslav Krišan je pušten iz pritvora,on se u pritvoru nalazio skoro tri meseca zbog sumnje na malverzacije prilikom izgradnje puteva u opštini Kovačica,istraga o ovom slučaju je u toku!

Miroslav Krišan pušten iz pritvora Mirosl10
Back to top Go down
prvoklasni
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: lopov   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyTue 28 Jan 2014 - 18:44

EJ MIROSLAVE,MIROSLAVE, OD SRAMOTE NEMOJ NI  IZ KUCE DA IZLAZIS,U ZATVORU BI TI BILO BOLJE
Ti nemas ni obraz ni stid , bas tebe briga sta ljudi misle o tebi , Opstina ti nije dedovina , a ti si se ponasao kao da ti je otac ostavio u amanet
MIROSLAV NIJE KRAO , MIROSLAV JE SAMO UZEO , to ti je odbrana pred gradjanima opstine Kovacica, sramota I bruko jedna
Back to top Go down
lopov br.1
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: sramota   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyWed 29 Jan 2014 - 11:28

MIROSLAVE , DOSLO I TVOJE VREME , DOSTA SI TERORISAO OPSTINU I GRADJANE OPSTINE KOVACICA , BICES TI IZA RESETAKA NA DUZE VREME , SRAMOTO JEDNA , GRADJANI IZ OPSTINE SU SLAVILI TVOJE HAPSENJE ,
LOPOVIMA JE MESTO U ZATVORU A NE U OPSTINE ,
Back to top Go down
26210*.
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyWed 29 Jan 2014 - 11:39

panika u sns,vidi se po komentarima,izbori se blize a vi neznate kako cete pobediti pa samo optuzujete ds i krisana,a imate li vi neki program da gradjanima u kovacici bude bolje?
Back to top Go down
istina
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyWed 29 Jan 2014 - 16:05

Neki ovde zamenjuju teze,vi ste žuta gospodo u panici, da ne izgubite vlast u ovoj od poslednjih oaza kriminala, lopovluka i korupcije,"vrline"koje veličate i koje krase skoro sve vas,počev od vašeg predsednika.Njegova bahatost i samovolja,osvetoljubivost i arogancija,smelost i osionost,i još mnogo toga,je narodu i više nego dojadila i dozlogrdila,i smenićete vi sami sebe,na najboljem ste putu. A najbolji,normalno,idu samo napred!
Back to top Go down
26210*.
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyWed 29 Jan 2014 - 22:45

da,da stara prica,cim neko nesto konkretno pita odma je zuti,kriminalac,bahat,sta je sledece,optuzivacete ljude koji budu trazili posao,da jedu ,da se lece da su zuti,lopovi ?
Back to top Go down
istina
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyThu 30 Jan 2014 - 23:40

Ako misliš da si pametan,šta imaš da pitaš,lepo ukucaj na guglu,pa se informiši o programu,u svakom slučaju je bolji od vašeg i malo više brine o narodu i državi.Ono što ste uništili i ojadili,teško da će bilo kakav program da popravi u narednih mnogo godina.
Back to top Go down
obraz
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: generacije   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyFri 31 Jan 2014 - 8:29

kolko su ove demokrate na celu sa Krisanom krale I upropastili nasu opstinu , to nece moci generacijama da se popravi , ovi su krali bez stida jer takav im je krisan bez imalo stida I sramote
a jos za njegov rodjendan gde je pozvao 300 zvanica u relax I pri tom potroseno 6 000 evra,da da sest hiljada evra za krisanov rodjendan, pitanje je ko to placa , mi gradjani ili ko , don krisan izasao iz zatvora , ej ljudi , 6 000 evra , bez srama I bez stida jer misli da mu je opstina dedovina
Back to top Go down
baybay
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyFri 31 Jan 2014 - 10:44

Види ти шта пише напредни радикал,тражи на гоогле програм,јел?

Па човек пита,и не само он,шта ви нудите нама у Ковачици да нам буде боље,одговор не очекујем јер га и нема,јелте,пошто напредни радикали са Зокијем Савановим на челу немају никакав план,програм,било шта,циљ им је једино завладати општином и спровести реваншизам према неистомишљеницима

I DA TE PITAM SAVANOV (NA LATINICI)

ZAŠTO KORISTIŠ NAJMANJE 5 RAZLIČITIH NADIMAKA PRILIKOM OSTAVLJANJA KOMENTARA?
Back to top Go down
obecanja
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: SNS   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptySat 1 Feb 2014 - 10:05

SNS na celu sa Savanom nudi samo da se otarasimo LOPOVA da ocistimo celu opstinu od LOPOVA to je jedini plan , a narod je gladan pravde I istine , narodu je dosta fantomskih projekta I lazi od strane DS I Krisana gde oni I ako nesto prave I grade to rade samo da bi pokrali , narod nece vise LOPOVA , to je parola I plan skojom SNS ide kod gradjana jeste DOSTA NAM JE LOPOVA I DOSTA NAM JE KRISANOVE LOPVSKE BANDE, a vasa lazna obecanja gradjanima je preko glave , gradjani opstine Kovacica nece vise da vide LOPOVE ni u opstini a ni po svojim selima ,
Ovaj plan SNS I gosp.Savanova je dosta da bi se opstina otarasila od LOPOVA jer ako ne verujete , videcete 16 marta
Back to top Go down
Zoran S.
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: KAUCIJA!   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptySat 1 Feb 2014 - 16:55

Ja ne mogu da polemišem sa ljudima koji se kriju iza lažnih profila,imena i slično,a prozivaju mene da to ja činim.Ja se sada prvi put oglašavam na ovu temu,ako hoćete verujte,ako ne,to može potvrditi administrator ovog foruma.Krišana neću da komentarišem,on je prošlost za ovu Opštinu,samo mu ne treba dozvoliti da i dalje troši novac iz budžeta,i da se ovako ponaša,preti ljudima,a zna da više nema s čim da preti,utiče na svedoke pretnjama,tera ljude na prinudne odmore,i sl.,ne on više nije moja tema,o njemu,i njemu sličnima,će voditi računa policija,tužilaštvo,i ostali,ja i mi više ne,to je jedno,a drugo,budite ubeđeni da mi imamo program,i da imamo mnogo toga,dobrog,ponuditi građanima Kovačice.Ko mene,bar malo bolje poznaje,ja nisam revanšista,i revanšizma neće biti,niti ću ja dozvoliti,to SNS neće raditi,dokle god sam ja predsednik Opštinskog odbora.Zašto me prozivate,kada se ja već,poodavno ne oglašavam,na Padina forumu,bez mene ,očigledno,Vam nije zanimljivo.Evo imate Krišana,pa se bavite njime.Pitajte ga odakle mu 60.000 evra da plati kauciju,ko će platiti,kako je gospodin naznačio,žurku za njegov rođendan,preko 200 zvanica? Eto Vam pa se zabavljajte,ja se neću oglašavati više po ovoj temi.Pozdrav.
Back to top Go down
gost prvi put
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptySun 2 Feb 2014 - 20:11

malo je zatvora za sve lopove u opštini
Back to top Go down
Ninja
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: svasta nesto   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyMon 3 Feb 2014 - 3:02

Mozete vi ovde protiv Krisana da svirate koliko hocete, ustavni sud je zakljucio da je bio u pritvoru bez osnova, tako da, zalim sav vas naprednjacki napor sa pretnjama, ucenjivanjem i pokusajem trgovine odbornika. Toliko ste alavi na da niste mogli ni da ispostujete volju gradjana i da sacekate da prodje covekov mandat. I da, ne prosipajte narodu price kako je Krisan unistio ovu opstinu, i ojadio, ako bi to neko uradio to ste vi, i svako ko vas malo poznaje zna to isto, to i pokazuju vasi rezultati na izborima. I da "gospodine" Savanvov pod jedan, nije vase da se trpate ko je i kako platio kauciju, nije vasa stvar. Pod dva, ne nije on platio tako da ne zavaravajte narod bzvz, a sto se njegovog rodjendana tice, reci cu samo razmislite malo logicki da li je moguce da 300 ljudi popije 6000e, mislim da je veoma tesko moguce, pogotovo zato sto je vise od polovine ljudi otislo pre 12, tako da je i to apsolutna laz. Pozdrav za sve.
Back to top Go down
Miroslava
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Miroslav   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyMon 3 Feb 2014 - 11:53

Nisu nam gospoda iz DS rekli kako se sada zove krisan od kada je izasao iz pritvora MIROSLAVA ili MIROSLAV
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyMon 3 Feb 2014 - 16:10

Bilo bi fer prema ostalim učesnicima diskusija da ne menjate nadimak posle svakog komentara,hvala
Back to top Go down
Ninja
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyTue 4 Feb 2014 - 6:02

Ja ne menjam nick ovo je jedan i jedini sa kojeg sam komentarisao. Inace sto se tice imena, komentar vam je veoma plitkouman i glup....
Back to top Go down
kaucija
Guest
Anonymous



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: sica   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyWed 5 Feb 2014 - 8:26

LOPOV LOPOVA PODRZAVA , i samo taj ko je krao zajedno sa Krisanom je mogao da plati kauciju od 60 000 evra
A to za prvoklasne lopove iz DS iz nase opstine I njie neka velika para 60 000 evra jer su krali oni mnogo ,mnogo vise , to je za njih sica
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora EmptyWed 5 Feb 2014 - 8:44

kaucija wrote:
LOPOV LOPOVA PODRZAVA ,  i samo taj ko je krao zajedno sa Krisanom je mogao da plati kauciju od 60 000 evra
A to za prvoklasne lopove iz DS iz nase  opstine I njie neka velika para  60 000 evra jer su krali oni mnogo ,mnogo vise , to je za njih sica



 Miroslav Krišan pušten iz pritvora 987842  Bilo bi fer prema ostalim učesnicima diskusija da ne menjate nadimak posle svakog komentara,hvala
Back to top Go down
Sponsored content





Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty
PostSubject: Re: Miroslav Krišan pušten iz pritvora   Miroslav Krišan pušten iz pritvora Empty

Back to top Go down
 
Miroslav Krišan pušten iz pritvora
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Informacije iz opštine "Kovačica"-
Jump to: