Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Losa iskustva u Padinskih majstrov

Go down 
AuthorMessage
Cika Pera
Guest
Anonymous



Losa iskustva u Padinskih majstrov Empty
PostSubject: Losa iskustva u Padinskih majstrov   Losa iskustva u Padinskih majstrov EmptyFri 23 Jan 2015 - 16:02

Verim ze ste kazdi,balem raz presli zle,u nasih majstrov aj majstrikov...V tejto teme sa mozte izjadatj Shocked a nak aj mi ostatni sa vieme trocha primerkuvatj od tich ozloglasenih...
Ja pocnem z Petrasom Cotkinom,majstrom auto mehanicarom,z ulici Ive andrica,tj. "pri prugi" Very Happy Prvi raz som bov u njho(aj ostatni Losa iskustva u Padinskih majstrov 30570 ),z chibov:papucica za gas na avte sa blokirala."napraviv",ale na druhi dem,ista chiba.Tasov som zas,a tento raz poviedav ze:"som odniesov na OBRABENIA CAUROV,"leptira" gasa(kedj pritiskas papucu,vlastne otvaras dotok ljufta,pomocov leptir zatvaraca).Este aj ofarbiv klatke na tom diele motora(svapski system scratch 0 )abi voljakto SLUCAJNE nedirav,to jeho remek delo Razz.
Na druhi dem,uhadli ste,papuca gasa ZABLOKIRANA.
Sam som rasturiv deo,a zbadav nasledovnvo:na osi leptira sa ni CAURE,ale LEZAJE Shocked .
Vlastne,nebolo ani co tam za obradu.Ocistiv som ridzu,podmastiv,aj robi auto ako hodinke.
Obrazlozenje:"pamajster" naspricuvav wd 40,a si hutav,ze to bude to,este edna ovca ostrihana.
Lenze ,sa zahebav trocha,lebo tento pripad uz velja ljudi poculi odo mnja.Z obzirom ze je velka konkurencija mehanicarov,takito,aj ich fori z doba komunizma,nebudu viac prechadzatj.
A teraz,nak sa paci,prikmotrite sa,a nak sa dozvedieme aj za druhich umelcov Losa iskustva u Padinskih majstrov 903637
Back to top Go down
 
Losa iskustva u Padinskih majstrov
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Arhiva-Otpad :: Razne teme :: Ostale teme-
Jump to: