Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 volaco mi skrabe v kucisti

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Elena!

Elena!



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyMon 25 Aug 2008 - 16:23

volaco mi skrabe v kucisti ako kebi volaco robiv a nist nerobi mislim nist ani plajer ani som ni na internete a vom huci,skrabe... :19: volaco mi skrabe v kucisti 903637
Back to top Go down
Forum.

Forum.



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyMon 25 Aug 2008 - 23:42

škrabe ti ventilator alebo hard disk,možno maš trojanca alebo maš ukluceni automatic update ..

klikni na start---control panel ----securiti center....a pozri ci ti je automatic updates na ON,Ak je tak ho daj na of,ajtak lem škodu može narobit ništ dobre....
Back to top Go down
Alek

Alek



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyTue 26 Aug 2008 - 13:18

Sweet Amber wrote:
volaco mi skrabe v kucisti ako kebi volaco robiv a nist nerobi mislim nist ani plajer ani som ni na internete a vom huci,skrabe... :19: volaco mi skrabe v kucisti 903637

mozno mas potkana kucisti volaco mi skrabe v kucisti 903637 moze bit hd najviac vom skrabe co je normalno a nacim kedi tedi aj ocistii procesor napajania a j prever aka ti je temperatura komponentov teplo je mozno sa valakeri buni.. volaco mi skrabe v kucisti 492628
Back to top Go down
Elena!

Elena!



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyTue 26 Aug 2008 - 14:30

skade bre potkam.... volaco mi skrabe v kucisti 317508 skrabe ako ked dam disk do playera a vom hlada CO JESTO NA DISKU TEM POCIATOK e tem zvuk a huci makar aj ninto cd v nom to sa nejkedi stava
Back to top Go down
vvv

vvv



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyTue 26 Aug 2008 - 21:31

probuj ho čuknut' lavov rukov
Back to top Go down
Elena!

Elena!



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyTue 26 Aug 2008 - 22:43

vvv wrote:
probuj ho čuknut' lavov rukov

Razz uz dostav aj nohov :41:

volaco mi skrabe v kucisti 492628
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyWed 27 Aug 2008 - 21:40

možno ti huči v hlave,ha ?nemaš pritisak?
Back to top Go down
Elena!

Elena!



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyWed 27 Aug 2008 - 21:44

skade mi pritisak ,nigda sa mi to nestalo
Back to top Go down
Alek

Alek



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyWed 27 Aug 2008 - 22:15

vikerd wrote:
možno ti huči v hlave,ha ?nemaš pritisak?


ja so to kcev napisat davno lem som sa nekcev bit zle shvateni volaco mi skrabe v kucisti 317508
Back to top Go down
Elena!

Elena!



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyThu 28 Aug 2008 - 12:34

vi dvaja mna zezate :19:
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyThu 28 Aug 2008 - 12:52

vieš, to škrabania je ipak volaka choroba, aj to zarazna ,evo aj u mna začalo
vizera že ide virus od teba
vi druhi merkujte sa! volaco mi skrabe v kucisti 272874
Back to top Go down
Forum.

Forum.



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyThu 28 Aug 2008 - 16:03

probuvaš ti balem čo sa ti povie,viklučit automatic updates alebo udriet,ak ti nehuči viac napiš volaco mi skrabe v kucisti 227657
Back to top Go down
Elena!

Elena!



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyThu 28 Aug 2008 - 19:50

volaco kcev strhavat a aj ja isto ked som na internete tak stalo alebo strasne sporo islo kamarat vikluciv tem automatik tteraz neskrabe telko aj procesor ze mi je plni hlpov a prahu tak ze to nacim ocistit ale ze je opasnvo to dirat tak ak robi volakto stim padine mi napiste ,makar na pp
Back to top Go down
vvv

vvv



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptyThu 28 Aug 2008 - 22:02

Katzur wrote:
automatic update ..

klikni na start---control panel ----securiti center....a pozri ci ti je automatic updates na ON,Ak je tak ho daj na of,ajtak lem škodu može narobit ništ dobre....

ja som ho viklucuvav aj z:
control panel -> Administrative tools -> Services -> Pravi klik na automatic updates -> Properties -> padajuci meni na startup tipe=Disabled ,Service status=Stop -> OK.

@Sweet Amber
"teraz neskrabe telko" - nemoze bit' ze je to skrz automatik apdejta(ak skrabalo skrz toho tak bi malo hadam prestat cele ked ho vikluciv).
Viduchaj kuciste kompresorom alebo druhim krajom usisivaca...
mozno sa nemisi detalne cistit tj. odlepuvat hladnak z procesora...
Back to top Go down
Elena!

Elena!



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptySat 30 Aug 2008 - 12:05

vvv wrote:
Katzur wrote:
automatic update ..

klikni na start---control panel ----securiti center....a pozri ci ti je automatic updates na ON,Ak je tak ho daj na of,ajtak lem škodu može narobit ništ dobre....

ja som ho viklucuvav aj z:
control panel -> Administrative tools -> Services -> Pravi klik na automatic updates -> Properties -> padajuci meni na startup tipe=Disabled ,Service status=Stop -> OK.

@Sweet Amber
"teraz neskrabe telko" - nemoze bit' ze je to skrz automatik apdejta(ak skrabalo skrz toho tak bi malo hadam prestat cele ked ho vikluciv).
Viduchaj kuciste kompresorom alebo druhim krajom usisivaca...
mozno sa nemisi detalne cistit tj. odlepuvat hladnak z procesora...


skrabe ale ni telko neviem objanit,kedi tedi ni stalno lem sa kao rozbehne par sekund nema veze nak skrabe,nemam ja to cudo...kompresor ,neviem ani co je to scratch ani ako vizera,a preco druhim krajom usisivaca :19: :19: :19: ,ci vibrat tem procesor a dat pred zadok usisivac volaco mi skrabe v kucisti 627363 preco ni usisat to co sa vrti pred nim tam jesto deakie smeti ale to sa vrti normalno,sa nesmie tak,uz bov usisavani nist sa mu nestalo neviem ci aj procesor ale posle usisavania robiv


katzo to strhnem ked budem mat lepsi internet teraz sa mi taha ledva mi tento forum otvori
Back to top Go down
vvv

vvv



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptySat 30 Aug 2008 - 19:08

...ciaska o viduchuvani nema volake veze ; to som napisav lem
zato ze si pisala ze jesto vela prachu v kucisti.
citat:
"aj procesor ze mi je plni hlpov a prahu tak ze to nacim ocistit ale ze je opasnvo to dirat"
Druhim krajom usisivaca zato ze
lepsie vifukuje ako co usisava.Definitivne neviberaj procesor...

viduchuvania je korisnvo robit s casu na cas lebo sa kce nalepit prach na chladniake
a potom sa komponenti nechladia dostatocne, narocito procesor.
Isto tak sa prach kce nabit aj na ventilatori a oni potom kcu vrndzat...

Bolo bi korisnvo zebi si utvrdila kera ciaska huci(probuj co katzur pisav-odkvacit ventilator,
pocuvaj skade huci)

napomena:
ventilator z procesora je ni preporuclivo viklucuvat (za kratki cas sa prehreje procesor a verovatne crkne)

mozno bi si nam mala poslat printscreen task managera nak vidime kerie procesi sa ti aktivne
Back to top Go down
Elena!

Elena!



volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti EmptySun 31 Aug 2008 - 17:20

probujem volakeri dem..bas mi to aj nekce rozoberat
Back to top Go down
Sponsored content





volaco mi skrabe v kucisti Empty
PostSubject: Re: volaco mi skrabe v kucisti   volaco mi skrabe v kucisti Empty

Back to top Go down
 
volaco mi skrabe v kucisti
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Forum Padina-Slovensky forum :: Rôzne temy-
Jump to: