Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Predlozi,kritike.....

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Forum.

Forum.



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyWed 27 Aug 2008 - 21:03

Ajde omladina Predlozi,kritike..... 903637 dajte predlog alebo otvorte novu anketu,ak neviete ako sa postavuje anketa napište predlog sem,toto važi abi zme anketu postavili na naslovnu stranu de je teraz *srbija u EU*,a anketi možete otvarat makar kedi aj makar kelko aj 14 na dem ak kcete ,najinteresantnejšiu dame na naslovnu,ajde Predlozi,kritike..... 227657


--------------------------------------
mesto za anketi.... Predlozi,kritike..... 903637

https://padina.bosnianforum.com/ankety-ankete-f30/
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyMon 8 Sep 2008 - 22:40

ked sa citira volakto tak otvori sa tem spatni pomarandzovi oblok,moj predlog je abi oblok bov svetli :41:
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 9 Sep 2008 - 21:00

Sweet Amber wrote:
ked sa citira volakto tak otvori sa tem spatni pomarandzovi oblok,moj predlog je abi oblok bov svetli :41:

Ani mne sa nepači,spravim volačo!
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyFri 12 Sep 2008 - 23:43

okej,ajde daj kalendar z menami..pleas,mna to interesuje kto ma menini a nemam tem co sa kvacka na mur...neviem ako sa to vola..asi kostovni takvo volaco,a teraz jesto najviac imendanov v zime tak nak viem kto co slavi,aj mam predlog nak seci clanovia napisu svoje pravo meno nak vieme kedi kto ma imendan
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 22:30

Dam za par dni,sa mi nekce Predlozi,kritike..... 475992 od otobra bude redovne,zatiav pride aj novi admin Predlozi,kritike..... 903637
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 22:51

Katzur wrote:
Dam za par dni,sa mi nekce Predlozi,kritike..... 475992 od otobra bude redovne,zatiav pride aj novi admin Predlozi,kritike..... 903637

pa zaco od oktobra aj v septembri mas dost imendanov.Bar ja....ups!
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 22:53

O.K. Položim neska za september Predlozi,kritike..... 30570
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 22:56

vazi
ja som naveki prinasala jesen teraz sa jesen pomerila za edom den
Back to top Go down
Alek

Alek



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 22:57

Razom som chitiv kalendar do ruki ked som precitav tvoj post vikerd a mislim ze je tvoje meno---Zdenka---som uhadov :19:
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:02

e pa teraz ...!!!
ajde hrdinovia
dzabe kalendar ked nechce nikto svoje meno poviedat
Sweet Amber to aj navrhla- na videlo kazdi svoje meno ,pa ideme redom po kalendari
hadam telko mozete.Meno vas neotkrije vela -uz priezvisko bi...!!!
Back to top Go down
Alek

Alek



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:05

aleksandar-sasa Predlozi,kritike..... 227657
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:06

elena
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:08

Predlozi,kritike..... Thpalm10

ideme dalej....
kto je sledeci hrdina?
mac mac mac....?
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:13

Nije dobre za forum abi Admin aj Moderatori pisali svoje meno,priezovisko,nadimak a pogotovo skeriho sa mesta!
Back to top Go down
vvv

vvv



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:15

nije fora ...
ale medzi recma , za vikerd som razom vedev cim sa prijavila na forum
guglav som : vikerd stara pazova a pojavilo sa asi na elitesecurity ...
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:18

Ja som misliv ze je vikerd z erdevika...kim nenapisala ze je z Pazove!
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:22

nemienaj ti temu ,vies ?
mi tu volaco cakame od teba! meno,meno....????
a mne od pociatku pise ze som z Pazova ciiiitaj
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:27

e vidis este edom predlog
ajde to z menami, ale tak bi mohlo bit aj z narodeninami
napiste do profilu makar den aj mesiac- staci
eto ako sme neska cestitali pavki-mu
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:28

Predlozi,kritike..... 317508 Ja stim lem durim členov,ako aj Moderator ked napiše že je z Padine tak kovačičania nekcu prist na forum,ak je moderator Kovačičan tak padinci nekcu prist....a tak sa to vrti,to je preverenvo nevihutujem ništ,zato som moderatorom aj adminovi zabraniv abi do profila pisali skade sa!
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:31

hluposti
co vi mate potom medzi sebou zamerenvo,ked sa obraciate edni od druhich?
Back to top Go down
Alek

Alek



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:33

pravda,ja viem ze z opstinskiho nekcu prist sem zato ze je moderator petrash padinec aj viem ze z opstinskiho nekcu prist ze je malena moderator aj ze je martina admin,mozno sa toto nebude volakomu pacit ale je pravda..mne sa taki ludia gadia,a to ste od pociatku mali vitriet kto je skade mislim na adminov..ale co je tuje
Back to top Go down
Alek

Alek



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:35

vikerd ,ani ja to nerozumiem ale jesto takie budali,kovacicania aj padinci sa bas nekcu...a co je najhorsie bas ti maju internet a ti co nemaju internet sa bas za druzenia a nehladia kto je skade.....a zabudaju te sa slovaci
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:38

to vipada ze je tento forum lem za kovacicanov aj padincanov???
ajde cao ostatnie slovenske mesta????!!!!
vi sa nemozete dohovorit kto ,de ,co bude -co mame mi zatiav robit?
tu kao sirit reklamu za tento forum a kto smie -kto nesmie??
gresite bas nacim napisat skede je pa komu sa nepaci nije mu tu ani mesto
Back to top Go down
Alek

Alek



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:41

ja neviem za koho je forum to sa nacim gazdu spitat,ja ti lem kcem poviedat ze jesto ludia z kovacici co ih licne poznam aj co mi licne vraveli ze nejdu na forum zato ze je mod padinec aj zato ze je admin martina aj malena....
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... EmptyTue 16 Sep 2008 - 23:43

SEcko co alek pise je pravda
Back to top Go down
Sponsored content





Predlozi,kritike..... Empty
PostSubject: Re: Predlozi,kritike.....   Predlozi,kritike..... Empty

Back to top Go down
 
Predlozi,kritike.....
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Forum Padina-Slovensky forum :: Rôzne temy-
Jump to: