Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 ...audio player na forume

Go down 
+2
Elena!
Forum.
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Forum.

Forum.



...audio player na forume Empty
PostSubject: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyFri 21 Nov 2008 - 19:41

prvo nak mi volakto povie ako sa povie predlog na slovenski....!

zateraz dajte dve pesmi kerie kcete nak sa postavenie na audio playeri,ak bude funkcionisat ako načim lachko dodame ešte....

....a možno dame aj dva playeri ...audio player na forume 627363

P.S Ja nebudem zavela čakat na predloge!
Back to top Go down
Elena!

Elena!



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyFri 21 Nov 2008 - 19:44

evo ja sutra,lem nak si rozhutam ...audio player na forume 627363

ena bude avril sigurne a druha bude volaka domaca asi ...audio player na forume 988989
Back to top Go down
vvv

vvv



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyFri 21 Nov 2008 - 19:56

crvena jabuka - bezi kiso s prozora
Belinda Carlisle - Circle In The Sand

za teraz...

...mozno navrh ? (predlog)
Back to top Go down
Elena!

Elena!



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyFri 21 Nov 2008 - 20:14

navrh,navrh.....

a takto sa pise,návrhy pre audio player,lem player sa neviem ako vola na slovenski ...audio player na forume 7304

ked hladate rec lem dajst na slovenski gogle aj tam jesto secko ...audio player na forume 227657 ...audio player na forume 227657
Back to top Go down
ping

ping



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 15:01

Katzo, a kedy bude tem plejer?

mp:
U2 - New Years Day ...audio player na forume 492628
Therion - Summer night city ...audio player na forume 80699
Lay all your love on me Metal Jukebox Helloween ...audio player na forume 80699
Back to top Go down
Forum.

Forum.



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 16:10

Bude,možno aj neska.....načim prvo najst pesem,potom ju strhnut,prepočuvat či je to ta pesem ,či je cela,potom volade upload(toto je problem,umna sa ledva taha,telekvom(nije chiba) ako povecav brzini mi robi žalosne)...tak možno potrva...a aj baš nepoznam baš šecko tak budem kvačkat tu na proveru....

pesem hra kim sa neurobi refresh alebo neotvori volaki topic....tak misi bit inak nemože


proba:nebude takito player.....tento vam možem hodit do potpisa ale lem ena pesem može bit z takimto playerom...
U2 - New Years Day




Last edited by Katzo on Wed 26 Nov 2008 - 16:16; edited 1 time in total
Back to top Go down
ping

ping



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 17:11

OK. ...audio player na forume 80699 ...audio player na forume 689852....ak ti načim asistencija za upload, tak som tu...
Back to top Go down
Elena!

Elena!



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 18:30

aj ja kcem mat takvo ...audio player na forume 549543 ajde pleas ...audio player na forume 287566
Back to top Go down
Forum.

Forum.



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 20:00

Elena! wrote:
aj ja kcem mat takvo ...audio player na forume 549543 ajde pleas ...audio player na forume 287566

meno pesmi aj meno grupe/pevača ...audio player na forume 567903
Back to top Go down
Elena!

Elena!



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 20:23

Avril Lavigne - My Happy Ending ...audio player na forume 44127 ...audio player na forume 44127 ...audio player na forume 44127
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 20:42

Mika-Relax Take It Easy
NO DOUBT - Dont Speak
Sweden Charlotte Perrelli-Hero

je dost odomna?
Back to top Go down
Alek

Alek



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 20:54

e moji slovaci,a de sa vam slovenskie pesmi ...audio player na forume 627363

evo moje

od dugmeta esma,mozno premenim tuto
aj od The Ramones - Poison Heart
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 23:30

uuu a ti pa ,,slovak ako jedla...."(vieš ako ide dalej?)...pa đus bijelo dugme!!!

Skupina Elan - voda čo ma drži nad vodou
-ak nie si moja ,potom neviem čia si
Margita Gombitova-Koloseum
-Chlapci v pasci


e ,a može aj Nervozni poštar-nova godina kuca na vratima ?
Back to top Go down
Forum.

Forum.



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyMon 24 Nov 2008 - 23:45

ok,bude možno za par dni a možno aj ni!
Back to top Go down
Alek

Alek



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:33

nekcem dugme....rozmislim si,ako nekto moze mat 7 a nekto 2 ...audio player na forume 227657
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:35

pa to sa len a len navrhi kapiraš ti ?a Katzo to viberie si hladav slovenske?
Back to top Go down
Alek

Alek



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:38

pa dobre zezam sa,cim ho viac vinervirame drov spravi player...


...audio player na forume 299979 ...audio player na forume 752107 ...audio player na forume 357620
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:40

nesmie sa Katzo nervirat   e a čo ti znači to stielania za každou porukou??????
Back to top Go down
Elena!

Elena!



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:42

ja kelko kapiram kazdi ma dat dve svoje omiljenie,nebude asi kaco viberat
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:44

e nedam viac ani ednu!!!!
Back to top Go down
Alek

Alek



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:45

Zdenka* wrote:
nesmie sa Katzo nervirat   e a čo ti znači to stielania za každou porukou??????


nist neznaci,preco ...audio player na forume 567903

...audio player na forume 299979 ...audio player na forume 752107 ...audio player na forume 357620
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:46

eto zas! pa vidiš ...
Back to top Go down
Elena!

Elena!



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:47

pise prvej poruki, dajte dve,aj mne bi bolo super kebi mohlo 15 ...audio player na forume 492628
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:48

ale piše že možno da aj dva plejeri
Back to top Go down
Elena!

Elena!



...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume EmptyTue 25 Nov 2008 - 16:53

to je lem mozno ...audio player na forume 627363 ja si vari dam dov do mojho profila 1 pesem ...audio player na forume 627363
Back to top Go down
Sponsored content





...audio player na forume Empty
PostSubject: Re: ...audio player na forume   ...audio player na forume Empty

Back to top Go down
 
...audio player na forume
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kantaris Media Player
» Readon TV Movie Radio Player

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Forum Padina-Slovensky forum :: Zábava&Voľná diskusia-
Jump to: