Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Petraška transexualka

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Alek

Alek



Petraška transexualka Empty
PostSubject: Petraška transexualka   Petraška transexualka EmptyThu 5 Feb 2009 - 20:31

Petraška transexualka 903637 Petraška transexualka 903637 Petraška transexualka 903637 Petraška transexualka 903637 Petraška transexualka 903637
Petraška transexualka 30570 Petraška transexualka 30570 Petraška transexualka 30570 Petraška transexualka 30570 Petraška transexualka 30570
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Nemica Kim Petras (16) rođena je kao Tim i već je od svoje druge godine osećala da je žena zarobljena u telu muškarca.

Operaciju promene pola izvedena je prošlog meseca u tajnosti, kada je Kim navršila 16 godina.

Petraška transexualka 12main_588487a-1-741350

Kim je tako postala najmlađi transseksualac. Operaciju je odobrio psiholog koji je nakon niza tretmana zaključio da je to jedina dobra odluka za Tima. Dečak je od svoje 12. godine prolazio hormonalne terapije, a četiri godine kasnije napokon je mogao da legalno obavi operaciju promene pola.

- Sada me pitaju da li se osećam kao žena, a istina je da sam se ja oduvek osećala kao žena, samo zarobljena u pogrešnom telu - kaže ponosna Kim koja jedva čeka da obuče svoj omiljeni kupaći kostim i zapliva.

- Uvek sam bio protiv takvih operacija na deci, ali kada sam video koliko je jedan moj pacijent srećan i kako se dobro prilagodio nakon promene pola još dok je bio tinejdžer, shvatio sam da je u nekim slučajevima to dobra odluka - kazao je dr Bernd Mejenburg iz Frankfurta koji leči pacijente s poremećajem ličnosti.
Kim je već postigla svoj san da postane model, a nedavno je u želji da postane pop zvezda objavila i album.

Petraška transexualka Kim_Petras_2