AuthorMessage
Forum.

Forum.

Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009 Empty
PostSubject: Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009   Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009 EmptyThu 11 Jun 2009 - 20:18

VOJVODJANSKA LIGA ISTOK 32 KOLO

DINAMO PANČEVO Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009 Klub_327 3:1 Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009 Klub_781 DOLINA PADINA

---------------------------------
PANČEVO-06.JUN.2009
STADION DINAMA
FANUŠIKOV-1000
SUDIJA-BRACANOVIĆ

Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009 0011 1:0 Rakić 10 Min.
Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009 0011 1:1 Klabec 37 Min.
Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009 0011 2:1 Popović 57 Min. (penal)
Dinamo Pančevo-Dolina Padina 06.jun.2009 0011 3:1 Forgić 62 Min

Dinamo
Varga-Savanović-Šimik-Timotijević-Rakić-Marković-Tošić-
-Djoković(Forgić)-Kovačević(Pešovski)-Popović-Teodorović

Dolina Padina
Krivokuća-Nestorovski-Šuša-Radenković- Ľavroš-Klabec(Ivanišević)
Okuka-S.Dudaš-Djaković-Todorov(Gvozdenović)-Tripković(V.Dudaš)

Izveštaj:
Derbi 32.kola (realno gledano i derbiju prvenstva, pošto su se sastale po mišljenju većine poznavalaca fudbala dve najbolje ekipe u rangu) ispunio je očekivanja.

Na gradskom stadionu u Pančevu, pred više od hiljadu gledalaca (broj koji odavno nije vidjen u Pančevu), drugoplasirani „Dinamo“ dočekao je lidera, ekipu „Doline“ iz Padine.

Treneri obe ekipe nadmudrivali se se i pre same utakmice, taktičke zamisli bile su u prvom planu, tako da se očekivala rovovska borba. Ipak, već u uvodnim minutima utakmice, „brzi voz„ dolazi do vodjstva, golom Rakića u 10. minutu.

Gosti su se potom otvorili, igralo se dopadljivo, što je samo upotpunilo odličan ambijent na gradskom stadionu. U drugom delu poluvremena, malo agilniji gosti u tom periodu, koriste priliku i dolaze do poravnanja, strelac Klabec u 37. minutu.

Pošto se bližio kraj poluvremena, a vrućina je već počela da uzima danak, smirila se igra, pa se postignutim rezultatom i otišlo na odmor.

U nastavku utakmice kako se očekivalo, Zoran Madževski trener domaćih, naredio je ofanzivu. Osvežen je napad, krenulo se dosta življe, pa posle jednog odličnog ubacivanja u šesnaesterac gostiju, dolazi do konakta, za opravdano dosudjen jedanaesterac u korist Dinama. Siguran egzekutor na radost brojnih ljubitelja fudbala bio je Popović, a igrao se 57. minut.

Nastavili su se pametni ataci Dinama, dok su gosti pokušavali nešto više ali samo stihijski da urade. Samo pet minuta čekalo se na novu radost na ispunjenim tribinama. Posle desetak minuta provedenih u igri, Forgić iz izradjene akcije kao iz udžbenika povećava prednost Dinama na 3:1 u 62.minutu, i to je ispostavilo se bio konačni rezultat ove zaista zanimljive utakmice.

Sudijska trojka na utakmici u Pančevu (predvodjena Bracanovićem) uspešno je obavila svoj zadatak, bili su prosto ne primetni, što takodje odavno nije vidjeno u Pančevu.