Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 vanzemaljci napadaju krave

Go down 
AuthorMessage
padina
Guest
Anonymous



vanzemaljci napadaju krave Empty
PostSubject: vanzemaljci napadaju krave   vanzemaljci napadaju krave EmptyMon 27 Jul 2009 - 15:47

Već nekoliko mjeseci neprestano viđamo nepoznate leteće objekte. Jedan je od njih emitirao toliko jako svjetlo da se činilo kao da je pretvorio noć u dan', ispričao je uplašeni farmer.


Užasnuti argentinski farmer iz Puelchesa požalio se da je na ranču pronašao osakaćenu kravu, te je vijest da netko ponovo ubija stoku uznemirila preostale kolege.
Naime, tamošnji farmeri još uvijek dobro pamte val iz 2002., kada je u devet pokrajina unutar godinu dana pronađeno čak dvjestotinjak životinja s odstranjenim unutarnjim organima.

Nesretnu su kravu, vjeruje, obradili izvanzemaljci, jer od travnja naovamo neprestano na tom području viđa nepoznate leteće objekte.

"Nedavno smo sin i ja vidjeli ogroman NLO. Bio je toliko blještav da se činilo kao da je pretvorio noć u dan", izjavio je, te tome dodao još jedan čudan detalj.
"Nakon što sam pronašao kravu, moji psi joj se nisu htjeli ni približiti. Pokušao sam leš odvući kolima, ali je i konj pobjegao glavom bez obzira".
Back to top Go down
 
vanzemaljci napadaju krave
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NLO-Vanzemaljci
» Vanzemaljci iznad Sarajeva

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Arhiva-Otpad-
Jump to: