AuthorMessage
Forum.

Forum.

Donji Srem-Dolina-izveštaj Empty
PostSubject: Donji Srem-Dolina-izveštaj   Donji Srem-Dolina-izveštaj EmptySun 23 Aug 2009 - 13:54

Bašić, Blanuša , Josimov , Karić , Skorupan , Ristić ,
Bukorac (Radosavljević), Beronja ,(Vasiljević )
Pavićević (Dundjer ), Lakić Pešić , Zelinac

DOLINA PADINA:
Krivokuća,Ivanišević(Gvodenović ),Nestorović
Radenković , Kracunov , Černjoš , V.Dudaš, Okuka
Stajić (S. Dudaš), Stajčić, (Roksa), Djaković

1.POLUVREME
Domaćin je krenuo žestoko, želeći da se pred svojim navijaćima predstavi u što boljem izdanju

u 4. minutu mladi Pavićević iz prilično izgledne pozicije ne šutira najbolje

Dva minuta kasnije usledio je još jedan napad Donjeg Srema, oštar centaršut Josimova sa leve strane na prvu stativu, a na pravom mestu je Karić i to je već 1: 0

Isti igrač u 9. minutu pogadja stativu, a u sledećem minutu na semaforu je pisalo 2: 0, pošto je napad domaćina na pravi način materijalizovao Zelinac

Za goste iz Padine trinaest je bio „nesrećan broj“: mladi Bukorac divno proigrava Skorupana i to je, pomalo iznenadjujućih 3: 0!

Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata: i pored toga što je domaćin „smanjio gas“ ostalo je nekoliko vrlo izglednih prilika, dok su gosti iz Padine uglavnom bili bezopasni:

2.POLUVREME
I u nastavku utakmice „ista slika“: u 50. minutu Ristić i Zelinac su propustili priliku da urade nešto više

Konačno, dva minuta kasnije i gosti se „bude“: Djaković prelazi nekolikom odbrambenih igrača Donjeg Srema, ali u odsudnom trenutku gubi snagu i prilika oslazi u nepovrat

Nekoliko trenutaka kasnije Stanislav Dudaš umalo da iznenadi Bašića

To je već bio period utakmice u kojem domaćin „smanjuje gas“, a Dolina sve više postaje ravnopravan rival

U 63. minutu, posle jedne gužve pred golom domaćina, lopta pogadja u ruku Josimova i Pandurov pokazuje na „belu tačku

Djaković smanjuje na 1: 3

Da je Pavle Dundjer izuzetno brz fudbaler dokazao je u 72. minutu: daje „sam sebi for, pretrčava Vladislava Dudaša, kojem je preostalo samo da ga prekršajem zaustavi. Sudija ga kažnjava „samo“ žutim kartonom