Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....

Go down 
+6
Zdenka*
vvv
Alek
ping
Elena!
Forum.
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Forum.

Forum.



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyTue 20 Jan 2009 - 13:40

Elena! wrote:
ako sa teraz vola forum scratch

padina
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyFri 23 Jan 2009 - 15:37

a co teras,robi forum ci sa zatvori Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 508819
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyWed 28 Jan 2009 - 16:37

ajde pozurte z werbungom Very Happy reklamov Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 227657

zdenki,alekovi si nevravev za novu adresu,cak Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 227657 Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 508819
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptySat 31 Jan 2009 - 8:34

Elena! wrote:
ajde pozurte z werbungom Very Happy reklamov Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 227657

zdenki,alekovi si nevravev za novu adresu,cak Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 227657 Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 508819

Bude sa reklamirat....pomali Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 987842

Poslatvo je lem tim čo im profile pisalo že sa z Padine.....tak si ja mislim Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 627363 zato že to robot posilav Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 987842
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyTue 3 Feb 2009 - 10:49

a co neposles aj tim co sa ni z padine Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 567903 zdenki,alekovi,alexi-novi,mladenovi.... Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 508819
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyTue 3 Feb 2009 - 15:20

Elena! wrote:
a co neposles aj tim co sa ni z padine Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 567903 zdenki,alekovi,alexi-novi,mladenovi.... Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 508819

Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 903637 evo ti ,neska šeci boli na forume osim mladena,štastna Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 567903 Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 903637
Back to top Go down
Eindring
Guest
Anonymous



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyTue 24 Mar 2009 - 15:55

Petras (citat):
"slovensky nerobi viac ,ani nebude nigda viac ,čo sa mna tika! "

... v com je razlika , osim mena ?

---------------------------------------------------------------------


Elena! (citat):
a co neposles aj tim co sa ni z padine - alekovi....

...ak vam alek mav spasit forum tak vizera ze aj uspev
Back to top Go down
medzik

medzik



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyWed 25 Mar 2009 - 20:25

O com sa tu roby ?
Back to top Go down
http://www.markusovci.in.rs
Elena!

Elena!



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyMon 4 May 2009 - 22:05

zasvet otvorit anketu Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 231495 heeeeelp



Probuj teraz *p.m
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 14 May 2009 - 21:33

a kto to hľadav?
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 14 May 2009 - 21:34

Kervo?
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 14 May 2009 - 21:35

pa vidim voľakomu četr nedá pokoja?
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptySun 24 May 2009 - 12:20

eeeeej bre hodinke mi zle idu Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 231495

pishe ze poruka poslatta 11,13 a hodim je 12 aj 13 scratch
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptySun 24 May 2009 - 12:33

Klikni na profil potom preference a tam si narichtuj hodinke aj obavezno klik na Save!
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyTue 26 May 2009 - 15:21

Zdenka* wrote:
a čo ti znamená to String Sooul
mislim vidim to je tá skupina hor ,ale šade ista slika a ništ nezobrazuje


Nekapiram,de šade ista slika?
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyWed 17 Jun 2009 - 22:13

prečo je tema SLIKA DANA zatvorena???
Back to top Go down
Srndy

Srndy



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyFri 19 Jun 2009 - 16:02

Hádam ni že som ja ostatní dal tam obrázke?
scratch
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyFri 19 Jun 2009 - 16:09

NI.... Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 317508

Objasnim pozdejšie.... Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 903637
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyFri 19 Jun 2009 - 16:47

pa da ...
ja odpoved čakam už dva dni,ale... Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 708585
ja som Pazovčanka Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 473831
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 16 Jul 2009 - 22:02

prečo nemam možnosti pre ukladania obrazkov a ani ostatnie ??
Back to top Go down
Perunica

Perunica



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 16 Jul 2009 - 22:22

Zdenka* wrote:
prečo nemam možnosti pre ukladania obrazkov a ani ostatnie ??

Tak ukladať obrázky snáď môže každý, mne to išlo bez problémov a to som tuná nováčik . :)
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 16 Jul 2009 - 22:29

Perunica wrote:
Zdenka* wrote:
prečo nemam možnosti pre ukladania obrazkov a ani ostatnie ??

Tak ukladať obrázky snáď môže každý, mne to išlo bez problémov a to som tuná nováčik . :)


no hej ,ti si nováčik ,ale ja som stara členka a náš pán admin trochu ,,zabušava,,
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 16 Jul 2009 - 22:30

Zdenka* wrote:
prečo nemam možnosti pre ukladania obrazkov a ani ostatnie ??

pojasni trocha.....
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 16 Jul 2009 - 22:32

len zelenvo pole mam
vôbec nieto obločke ponad
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 EmptyThu 16 Jul 2009 - 22:39

mi ideme na sladoled a ti prpli
važi ?
ani smajlic ti nemož poslat grrrrr!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....   Help-Otazky-Pitanja-FAQ..... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Help-Otazky-Pitanja-FAQ.....
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Forum Padina-Slovensky forum :: Rôzne temy-
Jump to: