Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Baba Vanga-Svet vidljiv i nevidljiv

Go down 
AuthorMessage
Forum.

Forum.



Baba Vanga-Svet vidljiv i nevidljiv  Empty
PostSubject: Baba Vanga-Svet vidljiv i nevidljiv    Baba Vanga-Svet vidljiv i nevidljiv  EmptySun 28 Aug 2011 - 10:32

VANGA - Svijet vidljiv i nevidljiv (2011)
( Ванга - Мир видимый и невидимый )

Autor : Sergej Medvedev
Scenario: Mihail Pavlov
Režija : Ekaterina Kruglikova

U ponoć 31.01.1911. u makedonskom gradu Strumici, rođena je djevojčica.Bila je nedonošče - sedam mjeseci, tako slabašna da u porodici niko nije vjerovao da će prživeti.Zbog toga su, ćak i ime Vangelia, djevojčici dali dva mjeseca kasnije
"Kada bih rekla Ijudima sve šta vidim i znam, oni bi isti čas željeli da napuste ovaj svijet. Vi čak ni ne naslućujete, čega sam ja učesnik. Blagosloveni su oni koji ništa ne vide, i ništa ne čuju ."...
"Noću dok vi spavate, ja skoro ne spavam, sve vrijeme od sumraka do zore lutam zemljom,i vidim zastrašujuće stvari"...
Jednom me je Vanga pitala šta mislim o Bogu? "Kako ti zamišIjaš Boga? " , odgovorila sam "Nikako, ne znam!" A ona reče:"Niko nije vidio Boga.Bog je svjetlost. " Zatim je rekla:" Neška uzmi Bibliju čitaj naglas ja ću ti reći šta je od toga istina. " Naravno takve izjave, kao i sposobnost da Vanga priziva duše mrtvih, u crkvenoj hijerarhiji ne odobravaju...

Back to top Go down
 
Baba Vanga-Svet vidljiv i nevidljiv
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kliknite na svet
» Svet Lovaca, Srbija Lov, Lov na divljac
» Svet po Monsantu-Genetski modifikovana hrana
» Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Arhiva-Otpad :: zabava :: Dokumentarni filmovi Online-
Jump to: