Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ja
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 5 Apr 2014 - 14:00

Zasto ja u opste gubim svoje vreme na gluposti? Imam pametnija posla. DS-u zelim da se jos dugo stidi poraza a SNS-u hmmm ne znam sta da pozelim. Lopove u zatvore, ludake u bolnice i alkoholicare na lecenje, pa mozda ce se onda ziveti bolje. ZBOGOM
Back to top Go down
istina
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptyFri 11 Apr 2014 - 19:48

Bravo "JA",svratim na ovaj forum posle dužeg vremena i vidim da je "paor" još uvek u svom nedefinisanom statusu,i mnogim zabludama. Izbori su prošli,znamo ko je ko,i koliko vredi,pa sam istog mišljenja, da ovde treba zatvoriti sve diskusije,jer za to je ipak potrebno polemisati sa nekim na istom IQ nivou.THE END!
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptyFri 11 Apr 2014 - 20:42

FORUMI nu napravljeni da ljudi komuniciraju izmedju nih, da mogu da daju svoja misljenja oko necega i apsolutno ne trebaju svi da budu opredeljeni za SNS ili protiv i apsolutno ne treba da budu samo oni dobri za vas koji su samo vasi istomisljenici!
- Ako vi SNS nastavite sa takvim planom necete dugo jos dogurati u ovu nasu Opstinu budite sigurni jer od nas obicnih gradjana hocete da napravite samo dve grupe. Vase koalicjone prijatelje i svi ostali gradjani su vasi NEPRIJATELJI. Ne moze se postici nikakav vrhunac a pricati neistine ljudima i planirati samo da vama bude bolje i samo vrtite glavama kako da uzmete vlast u vase ruke...  scratch 
Mislim iz koje bajke ste vi tako zvani SNS-ovci dosli iz nase Opstine.Barem se pridruzite malo sa drugim vasim clanovima pa da vas malo i uce po nesto da znate kako da se ponasate i kako da pricate i pisete a ne hocete odmah vlast u vase ruke a nista drugo ne znate. Pa sta ce biti od toga posle. JAAAADNO I BEDNO sta moze drugo Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 49924 
Back to top Go down
mirko5
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 12 Apr 2014 - 8:11

Tako je 'istina'-zatvoriti sve gde se moze cuti i videti kritika na racun aktuelni vlasti,slobodu medija na delu cemo videti kad se sns docepa rtv kovacica,vecina novinara ce biti najurena i dovedena nova iz sns-a naravno a informativni program ce se sastojati od 50 posto velicanja sns-a i 50 posto ocrnjavanja ds-a
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 12 Apr 2014 - 11:27

U potpunosti se slazem sa tobom covek! Nasi SNS-ovci su se tako naucili da se sakrje sto moze se sakriti a kritikovati i lazirati sve zivo i naravno zatvoriti sve sto se napise ili kaze protiv nih. Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 227657 Eto nadje se neki pametan da daje predlog da se zatvori ovaj forum jer ima nesto lose o nih napisano. Pa zar smo u vreme ANTE MARKOVICA!!! Of bratee sto nas snadje
- Mislim zar tako prljavo treba se igrati sa ljudima samo da bi se docepali vlasti. Stvarno su pokvareni! Sta nama obicnim paorima znaci slusati od SNS-a samo kritike na stradi DS-a i samo to i nista ,i nista drugo... Pametnu rec ili bilo kakvo resenje iz nihovih usta veruj mi ja nisam cuo! Pa brate mili onda sta ocekivati od takvih ljudi kada docepaju vlast sta ce tek tada i kakav haos onda tek napraviti od nase Opstine i nasih sela.
-- Kako kazes prijatelju ako se docepa i nase jedine lokalne Televizije sto imamo, bicemo primorni da gledamo svaki dan kako ce kritikovati DS i kako nisu nista uradili i kako oni nece biti krivi za apsolutno nista jer predhodni nisu napravili i nece biti 50%toga nego taj film cemo gledati svaki dan 90% samo kritika da bi oni oprali ruke.
--- Pa kad krenu da se medju nima pohabaju ko ce vise izvuci obecano za nihove neke clanove ili obecana radna mesta koje vidim samo pricaju ti cer raditi to, ti ces raditi tamo i tamo, svima vec obecaju radno mesto a vidim ni 2% nisu fakultetski obrazovani. pPa onda svako selo trazice jako puno jer obecali i lazirali jako mnogo da bi dosli na vlast i preuzeli ga. A joooj bato  Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 475992  sta ce tek onda biti i ko ce nas onda izvuci...  Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 231495  Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 49924   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 231495 
Back to top Go down
brat,sestric
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: sestra   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptyFri 18 Apr 2014 - 19:42

medicinskom bratu krisan je obecao mesto direktora doma zdravlja i da ga zeni , zato medicinski brat juri ko potrcko za krisana , samo on da ne kaze sta sns radi jer znaju ko je djinja i sta on masta i sanja , slatke mu snove pozelimo , ali da menja pelene pacijentima a ne da sanjari jer krisan iz zatvora ne moze mu pomoci u svojim mastama ,
Back to top Go down
pelene
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: inekcije   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 19 Apr 2014 - 10:45

Veliki brat iz padine gospodin DJINJa pise pod peudonimom PAOR na ovaj forum , misli da je neotkriven , kao on nije u politici , neopredeljen i te gluposti a u stvari on ga duva krisanu , PAOR = DJINJA MIRIROSLAV
Sad ce DJINJA da pise po forumu i da brani DS i Krisana a usput da kritikuje SNS pod drugim imenon posto je provaljen da PAOR je on
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 19 Apr 2014 - 10:57

G-dine RADU iz Uzdina!
Molim te prestani napuniti ovaj forum samo tvojim pricama pod raznim imenima ovde se predstavis i sakrivas svoj identitet i pises jedno isto. Ti si covek za razmatranje!
Ovaj forum je napravljen iz dobre namere da ljudi nase opstine na lep nacin komuniciraju i napisu svoja misljenja a ne da preuzmes kompjuter i sam sebi pises i odgovoris kritikujes i sakrijes se pod raznim imenima.
Pisi brate tvoje ime ili nadimak da si RADU ili neki nadimak da se zna a ne ovako skrivajuci identitet hoces vlast.
Pusti Didju i Midju jer ljudi ne znaju ko su oni niti ih interesuju o nekom medicinskom bratu ili sta ja znam. Ako si los i neodgovoran doktor to sam sebi resi probleme a ne mapunis ovaj forum.
Objasni ljudima sta treba raditi da bi nam bilo bolje i da bolje zivimo. To nama treba i to nam je najbitnije da ne postanemo najsiromasnija Opstina a ne samo kritikujes i kritikujes. Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 231495 
Back to top Go down
Djinja
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: direktor   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 19 Apr 2014 - 17:12

Paore , nasa opstina treba da se otarasi krisana injegove bande , to je plan za bolje sutra , da se vise ne krade i da svako radi u svojoj profesiji , to je plan PAORE , da nas DJINJA bude ponosan na svoju profesiju a ne da sanja sta mu krisan laze i obecava jer ova opstina pripada svim gradjanima a ne krisanovoj bandi ili nekom DJINJI iz padine , ne brinite vi za planove i za bolje sutra nase opstine , da se mi otarasimo ovih lopova i dripca i svima ce biti bolje
Pustite vi filozofiju i kritike da SNS nema program i ideje da vodi opstinu nego lopov od krisana i Djinja imaju planove da nas vode u bolje sutra , Djinja _PAOR to je isto ,
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySun 20 Apr 2014 - 0:47

Hehe -Sada kad vidi taj pravi Dinja ko god da je smejace ti se jos vise cim mislis ljude sa ovog foruma da je taj. Bas si biserko doktore moj.
SRECAN USKRS SVIMA!!!
Back to top Go down
petrovic2
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptyMon 21 Apr 2014 - 11:32

Ne vidim razlog za ljutnju kad neko napiše da sns nema (trenutno ) kadrove za vođenje opštine,to zna i sam Zoki Savanov,to ne znači da ih neće imati do izbora,trenutno ih nema i to je realnost,pozdrav
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptyMon 21 Apr 2014 - 17:34

Ja upravo o tome i kazem! Ja uopste nemam apsolutno nista protiv SNS-ovce nego kazem realno jer sam video koje sve clanove imaju trenutno. Skoro najgori ljudi po selima su uvuceni trenutno u tu stranku.
- Pa takvim judima da dajemo vlast, nasa sela i nasu Opstinu u zar takvim rukama Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 231495 ? Uopste me ne brine ko ce pobediti i ko izgubiti. Brine me dal ce nama biti bolje, dal ovi SNS ili pogotovo g-din RADU zele da nama gradjanima i seljanima bude bolje ili o tome uopste ne razmisljaju nego samo vrte glavama kako ce cupati vlast i kako sakrivati se ovde po forumima i napisati ko papagaj jedno to isto...
Back to top Go down
Daniel.
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: uzdin,.   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 26 Apr 2014 - 11:47

Dr.Radu je doneo pre dve nedelje u Uzdinu tim od nekoliko advokata i pravnika iz SNS da slusaju i da pomognu svim gradjanima Uzdina ( ne clanovima SNS ) nego svim gradjanima uzdina koji imaju problem sa direktorom JKP iz Uzdina Sabri Ardeljan , koji ucenjuje svoje gradjane iz sela sa vodom (ukljucuje  im ili iskljucuje vodu, kako on hoce , odnosno ko mu da pare za to ) koji isto tako naplacuje prikljucak za vodu, nekima naplacuje 25 000 nekima 30000 nekima 40000 hiljada nekima 50 000 hiljada kako on hoce tako on naplacuje ( kako mu trebaju pare tako on naplacuje , odnosno krade ) , zatim ima istu pricu kod svih ljudi u selu da im negde curi voda u kucu pa i to debelo naplaca , a pazite skoro kod svih ima istu pricu da im curi voda i umesto nekliolo stotina dinara on im naplacuje po nekoliko hiljada din mesecno racun za struju  Taj direktor  Sabri Ardeljan ne da krade nego on otima od svojih gradjana , on posle krisana u opstini je najveci lopov , on je cak sad poceo i da ucenjuje ljude po selu sa racunima za vodu i sa naplatom ko ne glasa za DS ima da vide koliko ce racuni da im stignu , da ne zaboravim on je cak jednog uzdinaca i pesnicom udarao u lice posto nije uspeo da mu uzme pare iz djepa , poceo i da bije ljude samo da bi mu dali para, na vodomeru staklo je bilo rzbijeno i hteo na silu da uzme od coveka vodomer da on popravlja za nekoliko hiljada din a to u stvari kosta 200 dinara ovaj direktor uradio i radi i dan danas, on  je veci lopov i od krisana , i vi sada kazete da SNS nema nikakav plan ili da ljude iz SNS interesujen samo vlast , vidim sta je dr.radu za pocetak jako SNS je u opoziciji uradio za svoje gradjane , pokusava da ih zastiti od takvih lopova kao sto je direktor JKP iz Uzdina . Ds imaju plan samo da kradu i po selima a i po opstini , znaci to je dobar plan a za one koje stite svoje gradjane oni nemaju plan za nasu opstinu , ako tako razmisljate i sa tim lazima gospodo iz DS se predstavljate kod gradjana na lokalnimizborima procicete jos gore nego 16 marta , sa takvim lopovima kao sto je Sabri ardeljan , koji obecava i laze ljude u uzdinu da ce im on i krisan i kuce da im sagradi onda , vi se jos niste probudili u realnost
Back to top Go down
MIRCEA
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: KADAR   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 26 Apr 2014 - 11:58

Demokrate imaju kadar i planove sa velikim medicinskim bratom iz padine , sa profesionalnim lopovom iz uzdina direktorom JKP i sa njihovim vodjom KRISANOM da vode nasu opstinu , auuuuuuuu , daleko bilo , sa takvim kadrovima koji se oni hvale , onda moramo da priznamo da ds jos sanjaju , jos nisu se spustili na zemlju , bice oni na lokalnim izborima ponovodeklasirani i nokautirani ,
cuj , oni imaju kadar , 1990 -2000 svi su bili u SPS , a kod su ds uzeli vlast onda oni su imali kadar , daj molim te , sad od 2000 pa do danas svi su bili u DS tako im se nametnuo sistem , a sada kad sns je na vlast svi ce posteni skolovani ljudi preci u sns , zar to nije logicno , nego Djnja iz padine je kalifikovan kadar za direktora doma zdravlja ( a on medicinski sestric ) p aonda Sabri iz Uzdina koji krade sve sta moze u uzdinu , pa onda krisan koji je doveo privatni fakultet u kovacici i to on nije uspeo da zavrsi , to su po vama kalifikova i sposoban kadar , onda , videcete sta NAROD misli o takvima na lokalnim izborima
Back to top Go down
steli
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 26 Apr 2014 - 15:28

znamo kakav kadar imaju demokrate u opstini a i u uzdinu , taj direktor JKP iz uzdina , privatni fakultet je zavrsio u Rumuniji , taj isti direktor poceo je da bije ljude ako mu ne daju pare , jer njegovi racuni za vodu su nenormalno visoki pa pare za prikljucak to sve kod njega u djepu ide paonda kosenje trave kod ljudi isto naplacuje i sve to kod njega u djepu , Za 4 god. rada sagradio sestri kucu , kupio kola za desetine hiljada evra ide avionom 5=6 puta u inostranstvo na more i jos puno toga a do pre zaposlenja dosao je biciklom na posao , i to crvenim ponijem , kako je on to uspeo da postigne za kratko vreme ovaj je i krisana pretekao , krisan je malo dete naspram kako je ovaj poceo , e to su kadrovi ds , to je njihova elita , elita koja zavrsava privatne fakultete drugacije i bolje ni ne mogu biti
Back to top Go down
Vasa
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 26 Apr 2014 - 15:34

Poceli su da biju narod ako ne dobiju pare , izgleda da je skupa kaucija pa zato sad oni otimaju od naroda jos koliko mogu jer znaju da dugo nece jos moci .
tog direktora svi u uzdinu znaju sta je bio i kako je ziveo do pre 4-5 god. pre zaposlenja krao djak kukuruza i prodao po uzdinu da bi imao za nekoliko litara benzina da bi imao da ide do kovacice , i sad odjednom on je baja u selu
Back to top Go down
iposlemeneJA
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 26 Apr 2014 - 19:56

ovaj sam sebe veliča  Very Happy 

Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySat 26 Apr 2014 - 21:58

-Eto prijatelju! Vidis i sam Shocked Zbog takvih ja sam poceo ovde da pisem jer stvarno vise nisam mogao da sedim samo i da gledam toliko nepismene ljude ili se prave samo!!!
Koliko puta sam ti rekao gospodine RADU a i administrator te je opomenuo da koristis tvoj USER i samo jedan ne sam sebi pises,odgovoris i cak tudja imena koristis. Sam sebi podignes do neba. To dokazuje da nisi sposoban i nisi uspesan cim ni u Uzdinu ljudi te tamo ne podrzavaju. Pusti covece ljude da napisu ovde neke korisne stvari neke planove za buducnost sta je bolje za nas gradjana ove Opstine a ne bez ikakvog plana osim kritika nista se ne moze cuti niti videti od vas.
- Pisi malo lepse da te svi razumeju, ko i sta koji ti je taj medicinski brat jer nedeljama vec o tom pises ili ko je sada direktror JKP-aitd. Konkretno niko te ne razumeju sta je time pisac hteo sam o sebi da napise... Ili ni ne moras da napises ovde jer jonako sva deca koji procitaju tvoje komentare placu od smeha kad procitaju tvoje komentare i kako katastrofalne greske pravis u rukopisu. Ovo gospodine RADU je javni forum i ljudi daju nihova misljenja i svoje komentare i pomognemo kome treba pomoci zato sluze forumi.Procitati neku bitnu informaciju itd,itd... A za tebe gospodine RADU ako je potrebno treba ponovo krenuti u obdaniste da bi se obnovilo ponovo slova, pisanje, recnik i pravopis pa kasnije i malo gramatike... scratch Nema smisla pisati tako nesto ovde jer je stvarno smesno pisati sam sebi ovde i koji recnik rukopis covece koristis jer sam sebe udavis u blato. Ili si stvarno trago-komicar ja ne znam!
- Ako imas problema u Uzdinu resi tamo sta sve treba ne kritikujes ceo Uzdin ovde. Ja imam jako dobrih drugara u Uzdinu koje jako ih cenim kao i sve gradjane Uzdina naravno ali rekao sam ti jos jednom. Ljudi u to selo ne pricaju najbolje o tebi tako da g-dine RADU prvo resi tamo u tvojoj kuci pa tek onda nesto napisi u rangu Opstine. Mislim malo je sramno sam sebi pisati ovde:kritikovati sve oko sebe i spominuti neke skroz nebuloze o nekom medicinskom bratu, jkp-u,vodomeru a ni jednu korisnu stvar ne pominjati onda stvarno...
-Pa zar toliko crno vidis sve oko sebe ili mozda zivot je crn? Jeste svima je tesko.Tesko je ziveti u ovoj nasoj zemlji verujem ali treba potruditi se i biti bolji nego ove sada trenutno koji su na vlasti jer tako cete dobiti neke podrske i samo tako. Drugacije ne moze nikako. Vidim g-dine RADU da mi se obracas kao da sam ja neki Demokrata ili neki Dinja ili pojma nemam. Samo se smejem na to jer sam ja rekao na pocetku da nemam ama bas nikakve veze sa demokratama ili bilo sta sto tebe spreci. Ja nisam iz te price. Ja sam sebi sam rekao da ne verujem da jedna osoba ovde sam sebi pise i farba pa sam poceo i ja da se aktiviram jer stavrno nisam mogao da verujem da postoji takve osobe sa takvim namerama da urade!!!
- Jer kako si poceo pisati ovde na ovom forumu g-dine RADU jedino ako bi mi svi gradjani ove nase lepe Opstine bile OVCE pa smo krenule na pasu. Jedino tako bi te nekako i razumele Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 475992
------------------------------------------------------------------------------------
JA MOLIM da napravimo ovaj nas jedini Padina-Forum malo lepsim i kulturnim recima i recenicama, lepsim, korisnih informacija i komunikacija medju nama gradjanima. Jer po meni nije toliko bitno uzimati po svaku cenu VLAST po svaku cenu i koristiti sve moguce elemente za to. Bitno je ponasanje, imati neku kulturu i BITI COVEK.
Back to top Go down
sestric
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: padinac   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySun 27 Apr 2014 - 12:47

Vidi vidi ovaj nas medicinski sestric Djinja sta kaze , on je i knjizevnost zavrsio , ne dao bog da nas nas sestric iz padine uci o srpskom , rumunskom i slovackom jeziku , prvo nek gleda da se zeni , ne da ga krisan zeni , nek gleda svoj zivot sta ljudi misle o njemu i njegovim snovima , jel kad ga krisan bude ozenio ima da place svaki dan i svaki dan ima da sam sebi pravi ekg kad mu je krisan kum
treba poceti da leci kompleks nize vrednosti , jel on i njegovi planovi za nasu opstinu su samo prazne price , sem lopovluka i on da leci pacijente umesto da da inekcije on hoce da leci i da bude i direktor a sada je i profesor knjizevnosti , sto je puno puno je i za jednog sestrica , , ko zna jos koju profesiju ima da ima nas sestric , jer on jos studira u ovim godinama koliko mi znamo , a sta studira to samo on zna sta studira , a po svemu sudeci on studira i medicinu (posto zna ekg da cita ) , studira i menadjerstvo da bude direktor , pa sada i knjizevnost , videcemo sta ce jos da studira u skorije vreme ,
nas medicinski brat je univerzalac izgleda , nek mu je sa srecom u svojim lazima za planove za nasu opstinu , izgleda da ga krisan plati samo da pise po forumu
ljudi su poceli da se klade koju ce profesiju da ima sledeci put nas bratic
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySun 27 Apr 2014 - 22:01

Ti si g-dine RADU stvarno slucaj za razmatranje!!!
- Tebe je covece kao prvo ostavili su te svi!Ostavila zena, cerka, devojka a i svi polako te ostavljaju i sutra se probudis potpuno SAM bez ikoga terajuci svoju tezinu i muku svuda po okolinu i tako sve zagadis svojom politikom.
- Ja hvala BOGU imam porodicu,zdravlje i zenu i sve sta mi treba. Ja se uopste ne bavim politikom jer mi to apsolutno ne treba u zivotu. Politika nikog nije donela na pravi put.
- A kao drugo treba se malo i osramotiti tvojim ponasanjem ovde jer nije ovaj forum napravljen da ga svi gaze i srame. A kao trece nije lepo optuzivati nikoga iz PADINE pogotovo sto je ovo Padinski-Forum a pogotovo ne coveka ko mozda nije uopste ni rec pisao ovde i kog ja licno ni ne poznajem. Nek se oglasava taj koji ti mislis da jeste ako ovo nekad procita pa ces opet sam sebi napraviti omcu oko glave!
- Sada mi je potpuno jasno zasto niko od poznatih ljudi iz Uzdina ne daju ti uopste nikakvu podrsku jer znaju bolje od nas ovde kakva si osoba i kakav si uopste KARAKTER!
-Ja verujem da nije tebi lako cim pises ovde na ovoj FORUM tvoje porodicno stablo, tvoju biografiju, svoj zivot, sam sebi pises i sam dajes odgovore itd... Cudna si ti sorta g-dine RADU! To verovatno najbolje znaju samo oni koji su tebi bliziji.
Back to top Go down
dr,radu
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptyFri 2 May 2014 - 17:29

Ovaj nas sestric Djinja iz padine (paor , ninja ili sta god da je NA OVOM FORUMU a svi znaju da je to cuveni sestric ) IZGLEDA DA VODI ABROVE NE SAMO u Padini nrgo je poceo i po uzdinu da vodi abrove , zna on u svaku serpu sta ima i u Padini i u uzdinu , a bolje mu je da gleda u svoje dvoriste i da gleda u svoju serpu , nek ne vodi on brigu za moju ni bivsu zenu ni za moju devojku a ni za moju cerku , nek on gleda svoj zivot i svoje komplekse ,
to sto Djinjaa kaze da nemam kadar u uzdinu ( a svi znaju kakav kadar imaju DS , jedan krade , drugi jedva srednju skolu zavrsio itd ) oni koji su zavrsili fakultet tacno je da su u DS jer cekaju da ih ds zaposli odnosno krisan , on misli da su ti ljudi sa krisanom zato sto vole DS ili krisana , cim se menja vlast oni prvo ce preci u SNS ( zato sto su to posteni ljudi , nisu oni lopovi ) takav je sistem krisan pravio da moraju biti u DS a i da plate za svoja radna mesta , a ona druga polovina koje nece da se exponira javno da su samnom i da meni daju podrsku jel im posao zavisi od krisana ( profesori koji rade u skolu itd ) i ti ljudi kad se budu raspisali lokalni izbori precice u SNS , tako je krisan pravio ambijent u opstini , ali nisu gradjani glupi vise ,ovi ljudi prave im igranku a oni znaju za koga glasaju a to su pokazali izbori 16 marta kad ni najuza familija nije glasala za njih , njihovi najblizi su im dali do znanja sta misle o lopovskoj politici DS na celu sa Krisanom ( rezultat na izborima kaze sve kako je ko glasova i ko je koliko glasova osvojio )
Nas cuveni sestric je kadar daj molim te , mozes ti pricati gluposti i lazi o meni koliko hoces , gradjani Uzdina jako dobro znaju ko sam i sta sam ja, videces na lokalnim izborima ko je jo i ko je u pravu , a ja preporucujem sestricu iz padine da se mani on desanke i levanke , ima vec zulj dosta velik na rukama , da se mani abrova i tudje serpe i nek leci svoje komplekse i nadji sebi zenu ili devojku jel je sramota u ovim godinama da bude malo kuce Krisanu , a i vreme je da zavrsi te njegove fakultete koji samo on zna koje studira jer ce uci u cetrdesetoj godini a on i dalje nesto studira
Back to top Go down
Kokic
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySun 4 May 2014 - 10:45

scratch  Ti si RADU neki lik sa stvarno ozbiljnom bolesnom glavom!!! Verujem da za tebe ne postoji nikakav LEK da bi malo dosao u normalu. Hoces otimati vlast a pri tome pises neke nebuloze o Padini i ovom coveku verovatno iz Padine (tvoj sestric) sto ga stalno umesas da se zeni,za komplekse i o serpama. Pa prvo zeni sebe jer kako sam razumeo i ti si sve izgubio od zivota, uci malo da pricas, onda da pises jer kako ti kaze Paor ti jesi za obdaniste da ucis recenice jer si jos uvek zelen i sline iz nosa i dalje ti pada a hoces da ljudi tebi daju poverenja.
Kazi tvom SAVANOVU da te uci malo i da ti on napise recenice na papiru i isto te prepisi ovde. Tako vam se ceo forum smeje ovde i ne samo ovde nego gde god pises negde.
Idi malo leci se i oslobodi ovaj FORUM vec jednom.Ostavi da i druge osobe napisu neke lepse i bolje komentare ne svaki put covece uskocis kao neko tele koje trazi sisu.
Ja se zvinjavam sto sam i ja upao ovde ali vec nisam mogao vise citati tako bolesne stvari od ovog dr.RADU crni doktor koji je daaaaleko od doktora i daaaaleko da ce ikad raditi vise kao doktor. Posto sam crepajac smatram da i moja opstina je u pitanju i imam pravo komentarisati jer previse taj RADU ovde pise tako reci bolesne stvari.Pa nismo svi ovde bolesnici kao on pa kao mozemo da ga meljemo. scratch  dokle...........
Back to top Go down
Steva
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptySun 4 May 2014 - 16:09

Bravo Kokicu! U pravu si ti jer ovaj lik doktor Radu stvarno ima bolestan um. Cim on sam pise ovde i sam sebi odgovori i pod raznim imenima i optuzuje sve zivo onda verovatno fali mu neke fosne iz glave i vidi se da lik nema nikakvu pamet u glavu.
A ma verujem da nema pojma koliko je 8x7.
Steva Samos
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptyMon 5 May 2014 - 16:31

E odlicno sto nisam jedini koji to primeti! Tako kao i vi sada i ja sam poceo bas ovde napisati jer stvarno nisam mogao vise cuti i gledati takve budalastine u pisanju i ponasanju od ovog g-dina RADU i kako kazete sam sebi pise i sam sebi odgovara a kao sakrije se i mi smo glupaci svi i ne vidimo i ne primetimo. "JESTE DA" svi mi smo jeli kupus a on sto ne zna ni da prica ni da pise postao odjednom pametan... :)
-Necu da kazem da je bolestan ili mu je bolesna glava. Nesto jeste u pitanju ali mogu reci da nema uopste kulturu. Trebalo bi ponoviti osnovnu skolu a da je takav covek postao doktor to vec nemam reci NO COMMENT! Ne daj Boze da takav doktor vas leci Hehehe.
-Sto se tice neke podrske sto g-din RADU stalno kaze da je JAK ja ne verujem. Bas neki moj drugar mi je poslao sliku kako g-din RADU otisao sa celom ekipom da podrzi Vucica u Beogradu.
http://prntscr.com/3gdhgw
-Pretpostavim da si ti u beloj majici kako sam razumeo! Brateee mili al ti je JAKA ekipa. Vi hocete da preuzmete vlast? Jel znate vi da citate i pisete? Pa vi kao takvi osvojicete jedino SAVANOV otpad (kako kaze cini mi se Ninja na ovom forumu) a ne neka sela ili nasu Opstinu.
----------------------------------
- Da se nesto razumemo! I ja hocu promene. I ja licno hocu da ovi koji su trenutno na vlast sada odu ako su ukrali ili previse pogresili ili nisu znali da rade kako treba ili su lose vladali... Svi oni koji nisu nista radili nek sami idu ili neka gradjani nase Opstine sami odluce ko treba ostati a koga dovesti novog. I nama svima je cilji da imamo sto bolje ljude i sto efikasnije da se radi i da se gradi i da se radi razne projekte jer smo mi sposobna i evropsko multikulturalna Opstina i multilateralna i visejezicna sredina u Vojvodini i to po meni vredi bogastvo i treba ceniti to sto imamo.
-----------------------------------
Sve u svemu sta uopste trazis ti g-dine RADU sa tvojom jaaaaakom ekipom. Dal ste vi sposobni i skolovani za to ili ste ucili ko papagaji samo jednu jedinu pesmicu "KRITIKA"?
Back to top Go down
Kokic
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: crepajac   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 EmptyMon 5 May 2014 - 20:09

Ma u pravu si ti Paor potpuno!
Nemam ja nista protiv Uzdinaca. Imam i ja jako dobrih prijatelja tamo i jako vrednih i dobrih ljudi ima ali eto ima i neki slinavi kao sto je ovaj neki doktor Radu iz Uzdina koji pojma nema sa zivotom. Mislim da sag ga video bas ovde jedan put u Crepaji.Nisam siguran! Potpuno se vidi da je covek jaako glup pre svega. Po tome se vidi kako pise po svim postovima a i kako se ponasa i razmislja. Hoce da uzme neku vlast a nije sposoban ni da cita ni da pise ni da razmislja ama nista covece za nista nije. Ma uopste i zasto se ja i nerviram za takve osobe koje nista nisu postigli u zivotu a hoce sve za gotovo
Back to top Go down
Sponsored content





Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Informacije iz opštine "Kovačica"-
Jump to: