Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
član8
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptyMon 5 May 2014 - 20:42

providno  Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 90413 
Back to top Go down
oskarX
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptyTue 6 May 2014 - 20:30

SNS PRIMA SVE I SVASTA U STRANKU,KO DA IH LOPATOM UBACUJU,PITANJE ZA CLANSVO I SAVANOVA,DA LI VI ZNATE KO JE I STA JE HUSARIK SLIKAR NAIVAC CIJOM SE PODRSKOM HVALITE,DA SE MALO RASPITATE PO PADINI O TOJ PERSONI VERUJEM DA CETE BITI IZNENADJENI A MOZDA I NE,MOZDA STE I VI LJUBITELJ INXXXXX i PEXXXXXXXX?
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptyWed 7 May 2014 - 7:39

Ma izgleda da su skoro svi SNS-ovci takvi iz nase Opstine! Svi su oni sa katastrofalnom istorijom. Zato se i plasim da takvi ne daj BOZE dolaze na vlast i da nasim selima vladaju takvim jer smo onda bukvalno vec unisteni.
- -Onda imacemo svi posao jer cemo mi svi raditi na SAVANOVOM otpadu. Samo tamo bice posla za nase gradjane i nigde drugde!!!
Back to top Go down
dr.radu
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: uzdin.   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 10 May 2014 - 17:04

Kokicu ,( ako se tako zoves , reci puno ime i prezime), ja u crepaji nisam bio godinama , 5-10 god. sigurno nisam bio , a ti si mene mogao da vidis jedino na ulazu ili izlazu iz Crepaje i to petkom ili nedeljom ( ja wekendom iz Panceva dolazim u uzdinu ) jedino tada si mogao da me vidis na ulazu ili izlazu is sela i ako si imao dvogled da me vidis, jel ja svaki wekend prolazim kroz Crepaju pa onda mogu da kazem za tebe da imas jaku razvijenu moc zapazanja posto iz kola sa dvogledom mozes da prosudis kakav sa ja covek , i ubuduce Kokicu stavi puno ime i prezime ako hoces da budes ozbiljan u svojim komentarima ili su ti DS tako naredili da pises pa ti sada udri mujo na veselju pa pisi sta ti drugi kazu
Znam , da SNS nema ni program ni plan a ni kadar u nasoj opstini , a DS ima , imaju plan da kradu , imaju program da kradu i imaju kadar koji kradu i sve strpaju u djep , to je vas plan i program , to znaju svi gradjani opstine Kovacica , A i da PAOR , NINJA , DJINJA ja sam politicki neutralan sto stalno potenciraju ( a brane krisana i njegovu lopovku politiku na sva usta ) a da mi SNS nemamo nista i ne dao bog da SNS dodju na vlast i takve gluposti , narod je 16 marta jasno i glasno rekao sta misli o lopovskoj politici DS na celu sa Krisanom
i misilm da je boljr da se zaposljavaju ljudi kod Savanova na otpadu ( bar je castan i posten posao ) nego da budu makroi Krisanu i da se ulizavaju i da pisu o kriminalcu pozitivno ,
Za nekoliko meseci imacemo i lokalne izbore ( a vi se molite bogu da ne budu , to znamo ) i videcete i tada sta gradjani opstine Kovacica misle o lopovima , o krisanu i o velikom sestricu iz Padine , a do tada nas sestric neka i dalje uce ljude srpskok i knjizevnog jezika posto on sse i u to razume , nek vam je sa srecom , a posle lokalne izbore poslacemo vas u istoriju
Kokicu , nabavi drugi dvogled da imas , petkom ili nedeljom kad prolazim kolima kroz Crepaju da me bolje vidis , a ako hoces mozemo da idemo i na pice da ne bude da si lazov da si me video uzivo u Crepaji
Back to top Go down
Jovan
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Kovacica   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 10 May 2014 - 17:17

cela opstina prica kako Krisan preko svog kuma Knezevica hoce da pristupi SNS , a ovi ga brane i podrzavaju na forumu , neko tu nije KAKO TREBA , jer krisan gledas da spasi svoju kozu , bas njega briga za opstinu ili za DS , njega interesuje njegova koza , pa makar uclanio se u SNS
Back to top Go down
Dragan,
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Idvor.   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 10 May 2014 - 17:20

Krisan hoce da pristupi SNS , samo sto nece moci , ne ne , naprednjaci su rekli i njemu i njegovom kumu
kad Krisan izlazi iz zatvora onda moze da se prica da krisan predje u SNS , a do tada , prvo corka
Back to top Go down
crepajac
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: crepajac    Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 10 May 2014 - 17:22

Krisan se po celoj opstini hvali da ce preci u SNS , a ovi sto ga podrzavaju kao demokrata , izgleda da Krisan njih nece da vodi u SNS ,
Back to top Go down
Valenta .
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Padina   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 10 May 2014 - 17:28

KRISAN u SNS , ako se do desi onda SAVANOV je nula od coveka i nula i od politicara . Naprednjaci terba da smenjuju Savanova ako primi tog kriminalca u njihove redove ,
Back to top Go down
sinisa
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: kovacica   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 10 May 2014 - 19:55

KRISAN POTPISAO PRISTUPNICU ZA SNS U OPOVO
Back to top Go down
antiDS
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 10 May 2014 - 20:32

zajebavate?
Back to top Go down
JA pa JA pa opet JA...
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 10 May 2014 - 23:47

RADU iz Uzdina! Pod koliko imena si se sad opet potpisao?
Si ti lud ili?
Back to top Go down
davor lazarevic
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySun 11 May 2014 - 9:19

Kokicu , dacemo ti bolji dvogled da osmatras kad doktor wekendom dolazi u uzdinu da mozes bolje da vidis i da se ne osramotis vise
Back to top Go down
Lucijano Uta
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySun 11 May 2014 - 9:27

Ne dao bog da Krisan dodje u SNS , znamo da krisan nema ni obraz ni cast ni postenje , sve je moguce kod ovog coveka , samo sto mi clanovi SNS necemo dozvoliti ovako nesto ,
Back to top Go down
Lazarevic Danijel
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySun 11 May 2014 - 9:30

koliko krisan placa da mu budem makro , posto nije u stanju sam , jel neko zna kolko placa i koji su uslovi da budes krisanov makro
Back to top Go down
denis dekic
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySun 11 May 2014 - 11:18

Krisan i DS ima plan da pokradu celu opstinu , sve su pokrali sta su mogli ,a SNS nema plan , imamo plan da se otarasimo lopova i Krisana , to je nas plan , narod je gladan pravde , nas plan je da se ne krade
Podrska za SNS i za Savanova , a Krisan dalje ruke od nase stranke
Back to top Go down
Kokic
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptyWed 14 May 2014 - 10:42

 Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 475992 Ti jesi covece mentalno bolesta bez razmisljanja. Treba covece otici sto pre kod PSIHIJATRA jer stvarno neces drugo izdrzati tako. Kod tebe u glavi samo tu politiku vrtis. Ma opusti se malo i uzivaj. Znaci puknes i unistio si se. ZASTO zbog politike i Zorana Savanova da bi bio njemu bolje??? Pa sa takvim komentarima sami sebe ukopate i to siguran sam. Pa zar moras umesto jednog komentara ovde pisati po 5 komada i to svi drugacije se zovu. i ptice na nebu znaju tvoj rukopis. Shocked 
Radu stvarno si nenormalan covek a i nemoralan.Da ne bi bio tako ne bi ti ni reko. Pre nekoliko meseci sam i ja hteo da se uclanim u SnS medjutim kada vidim kakav si ti i kako se izjasnis tu pa onda verovatno svi iz SnS a su svi kao TI.  Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 90413 Meni nije potreban dvogled a i nemas sta TI da trazis u Crepaji. Takve ljude kao ti nikako nam nisu potrebni. Mi u Crepaji imamo nase probleme sta i kako treba resiti a ne neki slinav kao ti koji ni ne zna ni da cita ni da pise a po struci DOKTOR koji nadam se nikad neces raditi u struci..... scratch  Ako neki put u zivotu i radices kao DOKTOR kad-god i gde-god radio znaj da ces unistiti i pacijente i sve zivo u tvom krugu~
Back to top Go down
Paor
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptyThu 15 May 2014 - 20:20

G-dine RADU!
- Ti jesi slucaj za razmatranje! Kako kaze predhodni gospodin jesi nemoralan covek. Ti i dalje smatras sebe vaznim a i dalje smatras ovim Padinskim Forumom kao neka igracka za tebe a nas sve spustis. Sa nikakvim postovanje ovde ne dolazis i jos uvek ne postujes pravila ovog lepog foruma nego ti i dalje pises kao od pocetka kad si dosao ovde na forum? Po deset puta sam sebi pises ,sakrijes se pod tudjim imenima i sam sebi odgovoris. Pises neke skroz nevazne i iste stvari.To je vec bolest u krvi... Izgleda da svi mi ovde osim tebe jesmo ipak jeli kao ovce samo zeleni kupus.
- Od pocetka sam primetio kakva si osoba i kakav si covek po ovom pisanju. Tacno se moze proceniti covek kako razmislja i kakav moral ima. Zao mi je sto vidim da nisi star a jaaako glupo razmisljas. Ja sam siguran da jadna tvoja porodica a i svi koji zive sa tobom ili blizu tebe znaju mnogo vise tvoje a verujem i nihove muke sa tobom. Ne bi hteo da verujem da su bas svi SNS-ovci u nasoj Opstini toliko losi ali sam siguran da si ih ti vec potonuo i napravio vecu nesigurnost sa tvojim pricama, glupim idejama, pisanjem tvojih komentara, rukopisom, razmisljanjem itd,itd,idt. Ti G-dine RADU si veruj mi gori od najgoreg starog RADIKALA kako su oni bili i kako su razmisljali da bi dosli na vlast... Ja tebe ne vidim nikad na vlast! Dzabe si ti Doktor kad nista drugo u ovom zivotu ne znas a i neces nikad ni razumeti. A vidim ni za Doktora nisi vise jer polako ti se oduzima i ta licenca kako si lecio ljude vitaminima si dao coveku koji je dobio INFARKT a plus si primao licno mito pa su te inspektori licno uhvatili i sad eto ti se oduzima dozvola.Mozda i jesu ne znam. Korupcijom ne mozes da izbegavas ako si usao u SNS da bi te oni zastitili. NE! Ako si to uradio PLACAS kao i svi koji to rade. Kazu mi neki drugari iz Uzdina da si krenuo i na Facebooku da pises i tamo isto kazu KATASTROFAAA.Svi mi kazu da si poludeo i da si pukao i da pre uopste nisi bio takav. Pa bratee mili sta ti to treba? Zaposli se negde, ozeni se i uzivaj a ne kopas sebi rupu za nista. Zbog politike! Nikad nisam voleo politiku niti sam se bavio niti cu ikad a ni da glasam nisam glasao godinama a necu ni sada jer nemam za koga. Ako ovakve kao ti uspe da dodju u nasu Opstinu na vlast onda bolje da idem u drugu Opstinu nego da gledam kako cete vi tek krasti i unistiti ovu nasu siromasnu Opstinu...Necete je podici na noge nego skroooooooz unistiti a to se vec zna.
--------------------------------------------------------
- Ja licno vise nemam nameru na ovom forumu da se raspravljam ili nerviram sa takvom osobom kao ti RADU niti zbog politike ali zbog tebe sam i poceo ovde jer nisam mogao da verujem kako jedan covek iz nase Opstine moze da bude tako pokvaren... Hteo sam da ti pomognem malo da pocnes malo da postujes ovaj nas Opstinski Padinski-Forum, da ne pises nebuloze samo, da postujes ljude ovde pa i da se pokazes malo da si bar malo inteligentnija osoba i da predstavljas SNS-ovce da bi ljudi imali poverenja u vas, medjutim lepo si ih predstavio. Vec se smeju ljudi kad god nesto pises ili krenes sa tvojim komentarima. Znam da ni sam sebe ti ne razumes a kamo da razumes nas gradjane,paore ljude i seljane ove nase Opstine.
- Sta god cu da te pitam neces znati. Ne znas covece ni koliko redova ima jedan lanac zemlje koliko je jedan hektar a kamo da znas koliko je jedan jutar. Jako si TEZAK covek a to ti ne valja jer neces postici nista od zivota a imas poprilicno dobre godine. Ti i dalje radi ovo isto ili radi kako ti mislis. Ja vise necu komentarisati ovde na ovom nasom i jedinom Opstinskim Forumom koji jako mnogo postujem i jako se radujem sto imaju svi mogucnosta da procitaju ili da napise neku rec ili lepu ideju i predlog ali da se postuje i kulturno koristi jer nismo mi gradjani Tunguzije nego smo Evropski multikulturalni gradjani. :)
Zivi bili i nemojte se nervirati politikom! Ko god dosao ovde na vlast ovi sto su trenutno sada ili ovi SNS-ovci ili neki sasvim treci nece nam biti bolje nimalo. Budite u to sigurni!!! ;)
---
P.S. Izvinjavam se Administratoru ili moderatoru ovog foruma na bilo koju ostru rec ako sam imao ili koristio u toku mog komentarisanja.
SRECNO! I postujte ovaj nas jedini FORUM!
Back to top Go down
drkatz
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptyFri 16 May 2014 - 18:07

Nisi ti nista bolji nego pomenuti Radu,ocigledno je da postoji neki animozitet izmedju vas dvoje,ili je u pitanju neka privatna stvar ili politicka netrpeljivost,ako je ovo drugo onda ste stvarno zaslepljeni kao ovce,otvorite za sebe posebnu temu PAOR PROTIV DR.RADUA pa da uzivamo u konverzaciji  Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 87233 

Sto se tice teme,izbori u nasoj opstini-rezultati su ocekivani,bahati DS je prosao kako se i ponasao,cekamo lokalne izbore,glavni favorit za pobedu SNS i glavnokomandujuci Savanov se ponasaju kao da su vec na vlasti BAHATO,isto kao DS pre parlamentarnih,tako gradjani ne bi trebali da se zaludjuju eventualnim boljitkom u slucaju promene vlasti,isto vazi i za koaliciju SNS-DS,jednostavno oni su nesposobni i nije bitno ime stranke kojoj pripadaju!
Back to top Go down
dr,radu
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 17 May 2014 - 14:33

Paor,ninja sve je to Miroslav Djinja , veliki padinski sestric , on sve vidi , svi uzdinci mu nesto kazu o meni , on vodi sve abrove u padini a poceo i po Uzdinu da vodi abrove , desanku sakic po ceo dan ....... , koji zna da cita EKG koji hoce da bude direktor doma zdravlja , sestric koji dovodi krisanu zene sumnjivog morala , covek koji hoce da ga krisan zeni , koji muva svaku pripravnicu koja dolazi u dom zdravlja a nijednu nije u stanju da je smuva , idi molim te , spusti se malo na zemlju i nemoj trubiti , ja se pisem imenom i prezimenom a i ostali ljudi se pisu imenom i prezimenom ne kriju se ko ti iza nekoliko nadimka da se ne vidi ko si , a svi znaju da si to ti veliki sestric iz padine Miroslav Djinja , ja pisem moje puno ime i prezime , ne krijem se od nikoga a vidim da se ti krijes pa me kritikujes i pricas gluposti, reci ubuduce sa imenom i prezimenom da mogu da te tuzim ( kako sam tuzio tvog sefa krisana ) da ti pricas istinu o meni , reci javno ime i prezime da mogu da te tuzim i da ti uzmem pare , a ovako kako se krijes po raznim nadimcima ko neka devojcica to govori o tebi ko si i sta si ,
rekao sam ti nekoliko puta , gledaj svoju serpu i svoje dvoriste , ozeni se , ( batali desanku ) gledaj svoju struku da das inekcije u debelo meso ........ ( mani se EKG i lecenje pacienata ) , mani se snova da budes direktor i te bajke , i mani se i krisana , nemoj on da te ozeni jer kad te on zeni tek onda ces ti biti slucaj za posmatranje i za psihijatra , tako da sestricu mani se ti mog imene , mog zivota i mene licno , gledaj se u ugledalo i zavrsi vec jednom fakultete koje studiras jer jos malo ces u 40 godini a ti i dalje studiras
Vidim da se javljaju na forumu ljudi sa imenom i prezimenom , proveri po uzdinu ko su ti ljudi , oni se ne kriju iza nadimka ko ti , budi musko pa pisi i ti ime i prezime , nemoj ovako da se krijes ,
Back to top Go down
lazarevic
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Davor   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 17 May 2014 - 16:05

KOKICU , ja sam lazarevic davor iz uzdina , ako imas prijatelje po Uzdinu kao sto kazes da imas , raspitaj se za mene ko sam i sta sam , a ti Kokicu sto ne kazes ime i prezime nego se krijes iza nekog nadimka , nemoj da kritikujes SNS , i njene clanove , mani se ti nasg doktora Radu , moj savet ti je da se bavis ono sto najbolje znas i umes u zivotu , mani se ti politike i krisana i DS , branis jednog lopova kao sto je krisan a neces da ljudi saznaju ko si i kako se zoves , to znaci da ti je sramota koga ti branis i koga stitis a znas da pljujes na doktora iz uzdina koga nikad nisi ni video u zivotu i nisi ga ni upoznao nego pricas sta ti krisan i njegovi ljudi kazu , mani se ti coravog posla uzmi motiku u ruke i bavi se time sto najbolje znas , nemoj se vise brukati na ovom forumu ili kazi puno ime i prezime pa da te ljudi shvate ozbiljno
Back to top Go down
balan
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: steli   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 17 May 2014 - 16:09

paore , reci ime i prezime , nemoj samo nadimak , mani se ti psihijatrije i koga si ti analizirao ljude po uzdinu , analiziraj sebe ko si i sta si , ti si za nas iz uzdina nebitan lik , lik koji nema ime i prezime , ovako ti pljujes i pises nebuloze jer se plasis da ces biti tuzen kad se otkrije ko si , gledaj svoju porodicu i svoju amvliju nemoj tudju
Back to top Go down
Gheorghe Jaksa
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Uzdin   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 17 May 2014 - 16:13

ovi sto koriste nadimke a pisu po forumu plase se da ne budu tuxeni za to sto pisu i nece da ih narod otkrije ko su i kako oni stite jednog kriminalca i lopova kao sto je krisan , sramota im je koga oni brane i stite pa zato koriste nadimke
Back to top Go down
Ghertenisan george
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Uzdin    Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 17 May 2014 - 16:22

Miroslav Djinja iz Padine , medicinski tehnicar iz Padine , svaku doktorku , farmaceutkinju i sestru koja je stazirala u dom Zdtravlje kovacica on ih je muvao , to su mi licno one rekle , licno one , kakav je to ljigav covek i covek bez skrupula , a svima je pricao kako je on dobar sa krisanom i sa direktorom , kako ce on da im sredi da se zaposle i da je on drugi covek u opstini
Back to top Go down
robert bozic
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: kovacica    Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 17 May 2014 - 16:26

Svi padinci znaju ko je Miroslav Djinja , veliki svaler nase opstine i desna ruka krisana , paor nindja , kokic , to je ista osoba , on misli da nije provaljen ,hahahahahahha , strasan je padinac
Back to top Go down
Steva
Guest
Anonymous



Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: OVAJ SAM PISE!!!   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 EmptySat 17 May 2014 - 18:33

DOKTORE RADU IZ UZDINA! NEMOJ VISE DA PISES I DA PUNIS OVDE OVE REDOVE. KO SU TI OVI SA OVIM IMENIMA, TVOJI CLANOVI ILI??? KAKO MOZES U NEKO IME DA PISES SAM???
STA JE OVO?
Back to top Go down
Sponsored content





Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014   Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014 - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Informacije iz opštine "Kovačica"-
Jump to: