Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Provala i ubistvo u Padini

Go down 
+3
Alek
Forum.
ping
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
ping

ping



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 16:04

"Noćas oko 2 sata posle ponoći provaljena je apoteka Doma zdravlja u Padini. Upozorena alarmom, dežurna patrola MUP-a je intervenisala ,kojom prilikom je provalnik napao policajce i u pokušaju begsva je ubijen. Za sada nije poznato da li je provalnik imao pomagače što će se sigurno utvrditi pregledom video snimka sigurnosne kamere."


Last edited by ping021 on Sat 18 Oct 2008 - 19:04; edited 3 times in total
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 16:13

Ja som kcev spravit par snimkov z lica mesta ale zozerali na mna tak som nemohov,pojdem zajtra,inač vedev som aj meno zlodeja ale som sa opiv tak som zabudov.....!
Back to top Go down
Alek

Alek



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 16:19

Zabiti je kovacican kelko ja viem ....a tito novinari kovacicki sa za nmist ni sposobni,,,co nenapisu meno aj prizovisko aj zabitiho aj kto strielav... Provala i ubistvo u Padini 299979
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 17:08

a co,bas stvarno zabili toho co kradov Provala i ubistvo u Padini 567903
Back to top Go down
ping

ping



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 17:15

Odstrelili Kovačičana, čo hladav to dostav.
Padina je zajebana scratch
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 17:29

alek je kovacican teraz sa nakazi Razz ze jeho kovacicania kranu po padine a ho brukaju... Provala i ubistvo u Padini 903637
Back to top Go down
Alek

Alek



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 18:11

lopov je lopov makar skade je,vedev som ze ma volakto bude zajebavat za to ze je vom z kovacici ale..... scratch


co sa desavalo ze milicija misela strielat do nho,to mi je ni jasnvo,volaco tam bolo ozbilnvo....
Back to top Go down
ping

ping



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 18:13

Sweet Amber wrote:
alek je kovacican teraz sa nakazi Razz ze jeho kovacicania kranu po padine a ho brukaju... Provala i ubistvo u Padini 903637

nema sa čo nakazit, Alek je ni čistokrvni Kovačičan, Alek je mešanac mama mu je z Padine.
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 18:28

Tajdem sa ja rospitat za detale,na vestah ninto niaki info....kebi slovak kopiv srbijanca do vajec bi bolo na šeckih vestah...a takto zaboli ich čo sa stalo,pozrite co sa secko pise....ked srbijanca volakto na kosove alebo hrvatsku zapluje tak 3 dni sa lem o tom pise...stoka.....jebalo ih kosovo Provala i ubistvo u Padini 903637 a z tv kovačici boli tam rano a ništ nepišu detalnejšie...či nesmu... scratch zasrani Provala i ubistvo u Padini 903637

a zajtra dam aj fotke z lica mesta.....
Back to top Go down
insader
Guest
Anonymous



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyFri 17 Oct 2008 - 21:25

Miro Petrov---sa vola zabiti!
Back to top Go down
Alek

Alek



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptySat 18 Oct 2008 - 13:27

e stvarno osim na ok ja som nevidev nigde nist ze pise o tomto...a mam nos sede...volaco sa taji scratch panduri bi miseli vidat saopstenje a oni nist ,ci nebov pandur opiti ajtak nist nerobia lem sa opiojaju po kaficach Provala i ubistvo u Padini 93694

kaco to je tvoj koment na rtv ok ako petras Provala i ubistvo u Padini 689852 vidim ze tem komenztar ma najviac pozitvnih hlasov reku toto je ti Provala i ubistvo u Padini 649948
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptySat 18 Oct 2008 - 17:56

Vidiš aki komentarišu,naprimer tento:

''traktorista: ...''
''narkomani..u okolini..da ti brale malko ne preterujes?!?''


Ked som videv komentar misev som aj ja volačo napisat,de tento žije nemam pojma,vom misli že narkomani jesto lem Belehrade!

Nizme ani mi Padinci horši ako Belehradania,mame aj mi narkomanov,alkoholičarov,pedofilov,kriminalcov... Provala i ubistvo u Padini 227657
Back to top Go down
Alek

Alek



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptySat 18 Oct 2008 - 19:07

to hadam pisav volaki srbijanac co nevisov z hlieva ostatnih 44 roke,normalno ze je zaostati ale bas telko,usdtvari vidis co secko srbi pisu...edom napisav za toho zabitiho,ko ga jebe...itd,
Back to top Go down
ping

ping



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptySat 18 Oct 2008 - 19:09

...vie traktorista velmo dobre čo sa robi, možno je aj vom narkos ked piše takie hluposti.
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptySat 18 Oct 2008 - 20:14

ao com sa robi,aki traktorista Provala i ubistvo u Padini 567903 preco nedavate kopiju toho co volade inde precitate,ja mam spori net tak sa mi gadi hladat sakovo dekede,ajde ping kopiraj mi to co napisav traktorista Provala i ubistvo u Padini 373195 ti mas tuksi internet ti to zaHVILU spravis
Back to top Go down
vvv

vvv



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptySat 18 Oct 2008 - 20:17

...traktorista nemisi ani bit narkos, ak celi dem vozi traktor tak mu vihega aj to trocha rozuma Provala i ubistvo u Padini 30570

https://padina.bosnianforum.com/klipy-youtube-myvideo-f23/smiesne-klipy-smesni-klipovi-t64-36.htm#2925


Last edited by vvv on Sat 18 Oct 2008 - 20:32; edited 1 time in total
Back to top Go down
ping

ping



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptySat 18 Oct 2008 - 20:26

Sweet Amber wrote:
ao com sa robi,aki traktorista Provala i ubistvo u Padini 567903 preco nedavate kopiju toho co volade inde precitate,ja mam spori net tak sa mi gadi hladat sakovo dekede,ajde ping kopiraj mi to co napisav traktorista Provala i ubistvo u Padini 373195 ti mas tuksi internet ti to zaHVILU spravis

Katzo wrote:
Vidiš aki komentarišu,naprimer tento:

''traktorista: ...''
''narkomani..u okolini..da ti brale malko ne preterujes?!?''


Ked som videv komentar misev som aj ja volačo napisat,de tento žije nemam pojma,vom misli že narkomani jesto lem Belehrade!

Nizme ani mi Padinci horši ako Belehradania,mame aj mi narkomanov,alkoholičarov,pedofilov,kriminalcov... Provala i ubistvo u Padini 227657
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptySun 19 Oct 2008 - 11:47

no dobre,ale kto od vas tam co napisav pod kerim nadimkom,tam ninto nikto z tohoto foruma poznati.... Provala i ubistvo u Padini 567903
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyMon 20 Oct 2008 - 15:36

pa bas aj neverim ze sa 300 od 500 drogira.....ninto sanse Provala i ubistvo u Padini 317508
Back to top Go down
ping

ping



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyMon 20 Oct 2008 - 18:23

Elena! wrote:
pa bas aj neverim ze sa 300 od 500 drogira.....ninto sanse Provala i ubistvo u Padini 317508

neviem či je to pravda, ale naš Katzur Provala i ubistvo u Padini 676442 je dobre informuvani, tak može bit že je tak ako napisav.
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyMon 20 Oct 2008 - 20:14

Nenapisav som že sa drogira nego že koristi narkotike,a to je ni istvo.......aj bensedin,xanax..... je narkotik!
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyWed 22 Oct 2008 - 11:52

PADINA - Mirko Petrov (19) iz Kovačice poginuo je u noći između četvrtka i petka prilikom pljačke apoteke u selu Padina u opštini Kovačica. Na njega je pucao policajac pod još nerazjašnjenim okolnostima, potvrđeno je nezvanično u pančevačkoj policiji.

--------------------------------------------------------
Pretpostavlja se da u apoteku nije provalio sam, a prema nepotvrđenim informacijama do državne apoteke koja se nalazi kod zdravstvene stanice u selu Padina provalnici su došli ukradenim automobilom. Informaciju da je policijac suspendovan u Područnoj policijskoj upravi do sada nisu potvrdili.
Ni posle četiri dana policija nije izdala zvanično saopštenje, a portparolka Područne policijske uprave u Pančevu (pokriva ceo Južni Banat) Tanja Dakić nas je uputila na Okružni sud. Predsednik suda Dragoljub Vujasinović u svojstvu dežurnog sudije prisustvovao je uviđaju, ali su nam u sudu samo potvrdili da je Petrov ubijen.
----------------------------------------------------------
Uz tvrdnju da nije stigao zahtev za pokretanje istrage, sudija Jovanović nas je uputila na Okružno tužilaštvo. Aleksandar Jančić, zamenik okružnog tužioca koji je bio na uviđaju objašnjava da nije dobio izveštaj policije po kome bi dalje mogao da postupa. A zatim je portparolka policije ponovo uputila na sudiju Vujasinovića.
------------------------------------------------------------------
Tako se skoro četiri dana od smrti Petrova, uz tvrdnju da je podlegao ranama na licu mesta, sve okolnosti pod kojima je izgubio život nedaleko od padinske apoteke drže u tajnosti.
-
-
-
Back to top Go down
Forum.

Forum.



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyThu 23 Oct 2008 - 12:01

KOVAČICA-PADINA - Mirko Petrov (19) ubijen je u noći između četvrtka i petka, oko dva časa ujutro, tokom pljačke apoteke u selu Padina blizu Kovačice. Petrov je usmrćen jednim hicem, koji je na njega ispalio policajac iz stanice policije Kovačica. Ubijeni mladić sahranjen je u subotu na opštinskom groblju u Kovačici, stotinak metara od svoje kuće. Ovo ubistvo izazvalo je veliko ogorčenje među meštanima Kovačice koji smatraju da je policija mogla reagovati drugačije, a ne upotrebom vatrenog oružja. Mirkov otac Stevan, tri dana posle tragedije, ispričao je za Kurir svoju verziju događaja.

Provala i ubistvo u Padini Thumb_kovacica-rristic07

Mirko je ležao do pet po podne u svojoj sobi. Bilo je oko 23.30 kad je izašao iz kuće, ali mislio sam da je otišao po svoju devojku. U petak rano izjutra, samo što je supruga krenula na posao, na kapiju su došla tri policajca. Samo su mi rekli: “Zove te komandir, pođi sa nama.” Rekao sam im da ću krenuti biciklom, a ne s njima. Ispred stanice bilo je nekoliko policajaca, koji su me pretresli kao kriminalca pre dolaska do komandira - priča Stevan.

Komandir policije saopštio mu je da je Mirka policija ubila prilikom vatrenog obračuna, a njegovo telo prevezla u Beograd na obdukciju.

Kuma mi je ispričala da je Mirko ubijen u dva ujutro u nekom budžaku stotinak metara od apoteke. Na mestu ubistva još nisam bio niti želim da ga vidim. Njima je trebalo šest sati da slože kockice svoje priče. Valjda bi odmah trebalo obavestiti roditelje, a ne slagati kockice. Mirko mi je skoro ispričao da policija želi da ga ubije, a ja sam mu rekao: “Ko će da te ubije, ovo je pravna država i niko ne sme da te takne”. Pitao sam komandira ko mi je ubio sina, a on mi je odgovorio da ću sudskim putem dobiti obaveštenje o tome - kaže Stevan.

Prema njegovim rečima, na patologiji je na Mirkovom vratu video ulaznu ranu, a na potiljku izlaznu, što je izrazilo sumnju da je on zapravo ubijen izbliza, a ne u vatrenom obračunu. U ponedeljak izjutra na zidu gimnazije osvanuo je grafit “Pravda za Mirka”, ali je, prema rečima meštana, on brzo prekrečen, a bilo je i privođenja u policiju.

Mirko je 2. decembra trebalo da krene u vojsku. Tome se veoma radovao i brojao je dane do polaska. Radio je kao bravar, ali je posao napustio zbog vojske, dok njegov stariji brat studira u Novom Sadu. Bože moj, Mirko moj, ti što ti učiniše zlo neka pate kao je sad - govorio je kroz plač Stevan.

Meštani Kovačice su nam u razgovoru rekli da je većina njih ogorčena postupkom policije. Prema njihovim rečima, ako je on zaista obijao apoteku, a kod njega nije pronađen ni pištolj ni nož, trebalo ga je uhapsiti, a ne usmrtiti.

Policija je pričala da je imao ranu na grudima, a svi mi koji smo prošli kroz kapelu videli smo ulaznu ranu na vratu, što budi sumnju Mirkovih drugara i mladih - ispričao je jedan od meštana
.
.
.
Back to top Go down
Alek

Alek



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyMon 3 Nov 2008 - 21:16

e toto sa stichlo a nist sa nevie,makar aki bov miro zlodej ale ipak....rodica mali hladat vestacenia,obdukciju,cim mup suspendovav pajkana to znaci ze tam nebolo secko po propise....ci nebov opiti,kcu si oni popit de god zindu do lokala,kafica konobari,gazdovia im razom nukaju popit aj to piju zadarmo mislim sa im ulizuju ako psi abi lem prehladeli cez prsti ked robia zaviac ako sa smie.....e enom kafici v padine prosli rok tak smrdelo na travu ako dimiarni a pajkani sedeli za sankom a nist ..kao neosetili...e de mi zijeme
Back to top Go down
Tony1313

Tony1313



Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini EmptyTue 24 Feb 2009 - 16:23

Interesantnvo je ta cela zavera, ale ako som ja pocuv Mirko bas aj nebov uzorni chlapec, mislim pocuv som ze sa bas tak postene drogirav, kradov, aj sakovo este druhvo robiv..... Pa verovatne mu tedi boli nacim pare za fix, tak je to u narkomanov..... Skoda ze bov zabiti ale, vom je sam vina. E da, mislim ak ides obit voljaco, npr apatieku, pogotovo v tejto drzave, nemozes ju obit holima rukami, cak? Sigurne mav voljaco pri ruki ak planirav prejst cez resetke, a ci mav oruzie to neverim......
E teraz mam ja par teoriov kerie sa mi stvorili v hlave.... Provala i ubistvo u Padini 30570
E to ze dostav metak do hrla, to moze bit lem ena alebo druha situacija, ena je ze: Mirko, ked ho uocili panduri verovatne isov ujst, e ale normalne panduri mu nedali, pa sa mi zda ze eniho oboriv pa tem na zemi sa chitiv za pistolj aj mu vistrekiv metak, e a druha je ze ze mu ho dav direktne pod hrlo a opaljiv, co bi bolo namerne, pogotovo ak bov onesposobeni....
to bi boli kao moje teorije, nedrte ma za rec, makar keru rec, ale nemozem poviedat ze zialim za chlapcom, pogotovo skrz toho ze sa fixav aj ze kradov pare za fix......
Ma kelko ho seci branili, ti isti vedia aj aki bov, pa verovatne aj jeho rodbina.....
Back to top Go down
Sponsored content





Provala i ubistvo u Padini Empty
PostSubject: Re: Provala i ubistvo u Padini   Provala i ubistvo u Padini Empty

Back to top Go down
 
Provala i ubistvo u Padini
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Provala i kradja u Padini
» Provala u kladionicu "Fer" u Padini
» Ubistvo zbog svadje oko facebook-a

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Forum Padina-Slovensky forum :: Forum Padina-
Jump to: