Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?

Go down 
4 posters

Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?
 Cez reklamu na inych forumach-weboch
 Od kamaratou
 Surfovanim - nahodou
View results
AuthorMessage
Zdenka*

Zdenka*



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyFri 2 Jan 2009 - 22:11

Poprosila by som členov Slovenskeho foruma ,aby sa uprimne vijadrili na aky spvosob dozvedeli za tento forum
tiež vyjadrite svoj nazor o istom
Back to top Go down
Elena!

Elena!



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptySat 3 Jan 2009 - 13:07

na enom forume mi prisla privatna poruka z adresov tohoto foruma Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? 70670
Back to top Go down
refiner

refiner



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 9:41

pomislev som si "ha mohov by na padina forum" ukucav adresu aj "ha" aj som trafil
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 14:41

myspace je čudo
Back to top Go down
refiner

refiner



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 14:54

to este niekto pouziva?ja som myslel ze je myspace mrtvy..........vraj facebook ho znicil
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:00

po mne facebook akie ma vyhodi takie aj nedostatki a na space som bola nahodou
Back to top Go down
refiner

refiner



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:12

ja som teraz si bol vidiet profil na space-i,posle par tyzdnov....nist novo
Back to top Go down
Alek

Alek



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:17

my space aj facebook sa odvratnie sajti ja bi to pozatvarav Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? 903637 moja mala sesternica 10 rocna sedi celi dem na facebuku nemoz ju odurit


medzi recma odomna tento forum kceli skovat ale neuspeli Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? 93694
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:22

Alek wrote:
[b]


medzi recma odomna tento forum kceli skovat ale neuspeli Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? 93694

isti pripad aj somnou Alek Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? 317508
Back to top Go down
refiner

refiner



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:38

ja som snival tento forum.
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:39

verovatno aj adresu!!!??
pa čo si nekrikav aj nam
Back to top Go down
refiner

refiner



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:41

pa ty si tu uz pol roka ja 2 dni
Back to top Go down
Zdenka*

Zdenka*



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:43

som, ale tito hlavni ,ked odišli ,ani sa neohlasili a ani ponovo nenajavili ,ale baš ma briga ja som sa vratila ,makar aj nevolana
Back to top Go down
refiner

refiner



Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? EmptyMon 9 Feb 2009 - 15:45

a co tento forum bol mrtvy edom cas?
Back to top Go down
Sponsored content





Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty
PostSubject: Re: Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?   Ako ste dozvedeli za Slovensky forum? Empty

Back to top Go down
 
Ako ste dozvedeli za Slovensky forum?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Slovensky folklor..
» Slovensky /Karaoke
» Zatvoreni Slovensky radio "Padina"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Forum Padina-Slovensky forum :: Rôzne temy-
Jump to: