Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice

Go down 
AuthorMessage
gost
Guest
Anonymous



umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice Empty
PostSubject: umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice   umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice EmptyFri 21 Aug 2009 - 15:42

Gerben (65) iz holandije nakon rastave nije htio kuvati. Zato je počeo kupovati hranu za golubove. Jeo ju svaki dan za doručak i večeru

umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice Padina2




Policija je u srijedu u kući našla mrtvoga Gerben Hoeksma (65), koji je živio u gradu Veendamu.

On je javnosti postao poznat prije nekoliko godina jer je jeo samo hranu za golubove. Hoeksma se u devedesetim godina prošlog stoleća rastavio. Nakon razvoda nije htio kuhati i počeo je kupovati hranu za ptice.

- Golub može letjeti satima. Pomislio sam da je njegova hrana sigurno hranjiva.

Otkrio sam da je u njoj 50-ak različitih sjemenki. Kupio sam kilu i ubrzo sam otkrio da je ukusna.

Osim toga, nije mi se dalo puno kuvati, a ovu sam mogao brzo pripremiti.

Kuvao sam je samo u vodi - rekao je Gerben. Jeo ju je za doručak i večeru

Na godinu je trošio 50 kilograma hrane, koju je plaćao oko 45e. Kako je rekao, gotovo nikad nije bio bolestan. Policiju je o smrti obavijestio prijatelj koji je posjetio Gerbena. Bilo mu je čudno da mu ne otvara vrata jer je uvijek bio kod kuće. Uzrok smrti se još ne zna, piše Telegraaph.
Back to top Go down
covek
Guest
Anonymous



umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice Empty
PostSubject: Re: umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice   umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice EmptyFri 10 Aug 2012 - 16:08

Pa sta,nije to nista cudno,svi mi moramo umreti,pa makar jeli i pacija govna!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Razz [size=[/size]
Back to top Go down
 
umro čovek koji je jeo samo hranu za ptice
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» facebook-SVI MI KOJI SMO CIGANI I KOJI VOLIMO NEKOG CIGANA!!!!
» Insajder-Prevara veka u rudniku uglja Kolubara

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Hronika-
Jump to: