Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 znam život moj djed i njegova obitelj nalaze obitelji

Go down 
AuthorMessage
Miguel M
Guest
Anonymous



znam život moj djed i njegova obitelj nalaze obitelji Empty
PostSubject: znam život moj djed i njegova obitelj nalaze obitelji   znam život moj djed i njegova obitelj nalaze obitelji EmptyFri 19 Aug 2011 - 1:40

za moje loše znanje jezika nehotice izbrisati ono što sam napisao o moj djed, prepričava tako, ispričavam se za incident.
Padina je moj djed je rođen u 1895, gdje je živjela do 1928, kada je emigrirao u Argentinu, njegovo ime je Mihajlo Macek , bio vrlo mlad kad je umro tako da ne znaju sve o svom životu u Padina, Ne znam zašto je emigrirao u Argentinu. Znam da su obitelji Padina jer je pisao pisma i šalju fotografije sve do početka 2. svjetskog rata.
zagonetke mi da neki dokumenti njegovo ime se pojavljuje kao Muma (Misa) Macek, da se u Argentinu je promijenio ime u Miguel Mazek, nosim isto ime u njegovu čast.
Želio bih znati života, običaje i povijest moje obitelji, svoje zemlje tradicije i običaja, da se oporavim svoju djecu i unuke.
šaljem slike dokumenata i putovnica. pažljivo Miguel Mazek[img][/img][img][/img]
Back to top Go down
 
znam život moj djed i njegova obitelj nalaze obitelji
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» znati povijest moje obitelji
» Maya Sar - Korake ti znam-predstavnik Bosne&Hercegovine na Evroviziji 2012
» Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Forum Padina-Slovensky forum :: Rôzne temy-
Jump to: