Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 APSOLUTNA POBEDA!

Go down 
AuthorMessage
Zoran S.
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: APSOLUTNA POBEDA!   APSOLUTNA POBEDA! EmptyMon 16 Dec 2013 - 9:07

APSOLUTNA POBEDA!
Pozivamo pokrajinske vlasti da raspišu izbore u VOJVODINI!
Pozivamo predsednika Skupštine Republike Srbije da raspiše lokalne izbore u Kovačici,kako bi smo sprečili demokratsku vlast da i dalje pljačka građane.Jedino sa Naprednjacima se ova Demokratska vlast može raskrinkati,i počinioci zlodela da se pošalju na duži odmor.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/1471171/%D0%90%D0%BF%D1%81%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%82%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%B0+%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B0+.html

Back to top Go down
pobeda
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: izbori   APSOLUTNA POBEDA! EmptyMon 16 Dec 2013 - 9:40

Dosta nam je bilo demokrata u nasoj opstini,dosta nam je bilo njihovog kriminala ,lopovluka ,I korupcije,12 godina je puno,vreme je za promene I u nasoj opstini.Puna podrska naprednjacima I u nasoj opstini I gospodinu Zoranu Savanovu u borbi protiv kriminala I lopovluka
Hocemo PROMENE I u KOVACICI , HOCEMO IZBORE , izbacimo lopove iz nase opstine
Back to top Go down
1990-2000
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Re: APSOLUTNA POBEDA!   APSOLUTNA POBEDA! EmptyWed 18 Dec 2013 - 9:30

12 godina lopovluka ,I korupcije,a gde si ti živeo pre početka tih 12 godina (period 1990 do 2000),u pećini ?
Back to top Go down
lopovluk
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: LOPOVI   APSOLUTNA POBEDA! EmptyWed 18 Dec 2013 - 17:46

Najduže ste vi lopovisali,zar ti nisi živeo u Kovačici!Praviš se malomuta?
Back to top Go down
1990-2000
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Re: APSOLUTNA POBEDA!   APSOLUTNA POBEDA! EmptySat 21 Dec 2013 - 12:31

Pa šta ako sam živeo u Kovačici,šta to znači ,da sam automatski lopov i član ds,ajde zaobidji me sa tvojim komentarima da ne kažem odjebi,gadi mi se i ds i sns i sps i srs i ns i dss ,sve bitange do jednog.
Back to top Go down
bravo+
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Re: APSOLUTNA POBEDA!   APSOLUTNA POBEDA! EmptySat 21 Dec 2013 - 16:34

bravo za komentare,meni kao neopredeljenom ste pomogli da odlucim za koga cu glasati,NIZAKOGA
Back to top Go down
‚Lopovluk
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: LOPOVI   APSOLUTNA POBEDA! EmptyMon 23 Dec 2013 - 23:17

Očigledno naljutio se Demokradista.On koji je uputio pitanje,a gde si ti živeo od 1990-2000,sramno,i bezobrazno.Gadljiv je na sebe!
Back to top Go down
Pravda za Zorana >D
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Pozivamo   APSOLUTNA POBEDA! EmptyFri 17 Jan 2014 - 11:30

Poziiiiiiiiiiivamo da raspiiiiiiiiiiiiiiiiiiišete izbore u Vojvodini da sebi ove fotelje što nam vire iz d**eta gurnemo sebi do kraja da zadovoljimo svoje sujetne i nemoralne ličnosti koje ponekad debelo a ponekad samo malkice lažu...
Back to top Go down
član ds
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Mi nisme takvi   APSOLUTNA POBEDA! EmptySun 26 Jan 2014 - 23:00

pa vise je sramota kako se ponasa ovaj pravda.Demokrati nisu takvi,zasto se ne napises ko si,vy napadaj posteno,savanov se ne krije.
Back to top Go down
neopredeljen
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: sramota   APSOLUTNA POBEDA! EmptyMon 27 Jan 2014 - 12:14

Demokratama je sramota da se zna njihovo ime I prezime , stid im je koga oni brane , jer znaju kakav je Krisan , sramota im je da ljudi iz opstine vide njihova imena da oni podrzavaju prvoklasnog lopova , zato oni kriju svoja imena
Zarad posla I licnog interesa za LOPOVA su ljudi spremni svasta da ucine,
Back to top Go down
JAN.P.
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Re: APSOLUTNA POBEDA!   APSOLUTNA POBEDA! EmptyMon 27 Jan 2014 - 19:57

pitam osobu koja se potpisala kao (član ds) DA LI TI TO POKUŠAVAŠ DA TVOJ KOMENTAR ZVUČI KAO DA GA JE PISAO SLOVAK?
Back to top Go down
nijedne stranke
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Predstojeći izbori   APSOLUTNA POBEDA! EmptyThu 30 Jan 2014 - 9:50

Very Happy Very Happy APSOLUTNA POBEDA! 317508 APSOLUTNA POBEDA! 643215 APSOLUTNA POBEDA! 123279 Pozivam sve normalne ljude iz opštine kojima je dosta političkih partija, da izadju na predstojeće izbore i glasaju za nešto novo jer nam je dosta "ove iste kamaraline" koja od 1991.g. menja fotelje, mišljenja i stranke!?
"Nešto novo - ili u nešto novo" dobro gledajte, da se ne desi kao u ranijem periodu da propali političari koji su promenili i po nekoliko stranaka, formiraju neku novu stranku. Ako nema novih ljudi sa novim idejama, bolje je precrtati izborne liste.
Back to top Go down
glasač
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Re: APSOLUTNA POBEDA!   APSOLUTNA POBEDA! EmptyThu 30 Jan 2014 - 23:45

"Nešto novo...nešto novo",i ne reče ništa novo,šta je to novo,aj sad ponovo!
Back to top Go down
baybay
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Re: APSOLUTNA POBEDA!   APSOLUTNA POBEDA! EmptyFri 31 Jan 2014 - 11:16

Зоки,кад ће избори на локалу,искрено ти се плашиш тих избора јел тако,то је твоја задња шанса,то знаш и сам,ево ја ти кажем да ће до краја године бити локални у општини Ковачица а биће и покрајински, па,ти се спремај

P.S-MOLIM TE DA ME ZAOBIĐETE TI I TVOJ KOLEGA UZDINAC SA DODELJEVANJEM EPITETA ŽUTI,DEMOKRATA I SL,POŠTO JA NEMAM I NEĆU DA IMAM NIKAKVE VEZE SA NJIMA,I JEDINO POZITIVNO KOD TEBE I NAPREDNIH RADIKALA JE TO ŠTO STE SKINULI DS SA VLASTI,NARAVNO TREBALO BI TO URADITI I U OPŠTINI KOVAČICA ALI BEZ TEBE I NAPREDNIH RADIKALA IMA TU BOLJIH I SPOSOBNIJIH (IMA I GORIH OD VAS,A TO JE OVA PABLOVA EKIPA,O NJIMA DRUGOM PRILIKOM)
Back to top Go down
nijedna stranka
Guest
Anonymous



APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: NIŠTA NOVO-NIŠTA NOVO!   APSOLUTNA POBEDA! EmptyFri 31 Jan 2014 - 13:55

Very Happy Very Happy APSOLUTNA POBEDA! 317508 APSOLUTNA POBEDA! 643215 APSOLUTNA POBEDA! 643215 APSOLUTNA POBEDA! 123279 Pitate šta bi to bilo NOVO!?
Novo za početak biće dovoljno i ako ljudi progledaju pa ne glasaju Više za sadašnje stranke, za nijednog sadašnjeg političara., za nijedan  program koji oni propagiraju a nikada ga nisu sprovodili!
Biće dovoljno i novo ako se probudi uspavani deo Srbije /više od 70% gradjana/! Čak bi novo bila bolja i monarhija od "ovih kvazi političara" koji menjaju stranke kao košulje!
Bilo bi novo, kada bi sadašnje stranke odustale od novca koji bi dobili nakon izbora taman da se izgradi neka fabrika.
Bilo bi nešto novo kada bi se pojavili novi mladi obrazovani ljudi u politici a ne da  nam mladost beži od Srbije ko od kuge. Ima toliko toga "NEŠTO NOVOG" samo kada bi Vi pripadnici sadašnjih stranaka konačno progledali, shvatili i priznali ovom napaćenom narodu da ste ga uništili. Ali, mislim da bi "Vam svima trebao VAC aparat /da Vam očisti uši/ i  naočare sa barem 5+ dioptrijom" da konačno čujete istinu i progledate!      
Novo bi bilo ako bi ova država konačno gledala i domaće fabrike /ne da ih unovči, raskrčmi, unazadi/ da one pare-novac koji daju za otvaranje stranih kompanija, banaka, trgovina itd. daju našoj domaćoj pameti /ako smo dobri , naučnici, rukovodioci i radnici u Nemačkoj, USA, Švajcaskoj, Norveškoj....../ vrate u domaće fabrike i u domaći pamet a ne da nas i dalje prave robovima, prosijacima........
To je druže moj nešto novo što većina u ovoj napaćenoj zemlji hoće da vidi!
Back to top Go down
Sponsored content





APSOLUTNA POBEDA! Empty
PostSubject: Re: APSOLUTNA POBEDA!   APSOLUTNA POBEDA! Empty

Back to top Go down
 
APSOLUTNA POBEDA!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Спрема се смена Зорана Саванова-СНС
» POBEDA!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Informacije iz opštine "Kovačica"-
Jump to: