Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
slovacka ljuta
Guest
Anonymous



rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO]   rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO] - Page 3 EmptySun 29 Jun 2014 - 20:43




"petrash" zasto mislis da mislim da su moderatori glupi! Kada sam ja bilo koju rec losu ili bilo sta lose o njima pisao! Zato sam i hteo da pitam i dajem jedan mali predlog da bi se forumasi registrovali ali OK opet kazem kako vi mislite da je najbolje tako uradite.
Ja vise necu smetati niti napisati viceve ili bilo sta.Hteo sam napraviti malo boljim forumom po aktivnostima i citanju ali cu preci na druge forume nevezane za politiku jer politiku nikad nisam ni voleo niti cu je ikad zavoleti osim sto hocu u EVROPU i da nam bude i nama i drzavi malo bolje ne da stalno i stalno padamo. Svako dobro!!!
Back to top Go down
antiBOT
Guest
Anonymous



rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO]   rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO] - Page 3 EmptySat 12 Jul 2014 - 15:51

BOTOVI NAPREDJAKA NE MIRUJU NI DAN NI NOC,GDE GOD CITAM KOMENTARE TU SU I ONI ,OVA VEST MI SE OGADILA ,UMESTO DA OSUDE BAHATOST ONI DAJU PODRSKU SA MINUSIMA ONIM KOJI OSUDJUJU BAHAT INSPEKCIJU-POGLEDAJTE I SAMI-



http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/480133/SKANDAL-Pomoc-za-Obrenovcane-ceo-dan-cekala-na-carini-jer-su-inspektori-proslavljali-doktorat/komentari
Back to top Go down
 
rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hayabusa 260 kmh-video
» video desktop
» 305 km/h po autoputu-video
» YAMAHA - R1 -299 km/h-video

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Informacije iz opštine "Kovačica"-
Jump to: