Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Postar
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: Postar   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptySat 1 Nov 2014 - 4:08

Cedo Cedice , svi znaju ciju sisu ti sisas i zbog cega sisas tu sisu , samo sto neces ti jos dugo na tu sisu , a da nadjes novu sisu .... tesko je , niko nece ti dati da sisas tudju sisu , vratices  se ti posle lokalnih izbora tvojim profesijama a imas ih puno brate ....
16 marta svi znaju da si ti sa zenom delio listice po selu i da si prepolovio te listice gradjanima , a isto tako taj postar koga ti spominjes celo selo zna da je sve te listice odneo kuci i tek sutradan samo polovinu te listice delio po selu ( isti scenario kao i 16 marta da bi se zbunili glasaci da ne izadju na glasanju ) , a taj postar koga ti spominjes i dalje radi svoj posao ( verovatno hoces posle lokalnih izbora da uzmes njegov posao posto imas veliko iskustvo )
Celo selo zna kakv si ti postar bio i kakav  si sad postar , to ti je jedno od profesija kojim  se bavis za vreme DS . Ti si radikal u dusi ne po opredeljenju , ceo zivot zivis pored manjna drugih nacionalnosti i patis od kompleksa nize vrednosti sto se osecas manji od makovog zrna
Back to top Go down
ČEDA
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: ČEDICA   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptySat 1 Nov 2014 - 10:38

Gospodine "dr" Radu nije sramota bilo šta raditi pa čak biti i poštar, kopati, biti vozač itd. Sramota je kad živite na grbači roditelja sa preko 40godina kao što je vaš slučaj(američke penzije,silnu zemlju vi tu ništa niste doprineli). Vi samo trošite njihovu muku(i to na advokate i druge gluposti), a kad ste i probali nešto da radite nije vam išlo i vrlo brzo ste dobili ZATVOR( nemate ni godinu dana staža a imate preko 40godina života)!!!
Back to top Go down
Izbor
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: Re: dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptySat 1 Nov 2014 - 23:47

"ČEDA" ako ste ovo sve naveli kao istinito za ovog takozvanog DOKTORA Radu-lja onda je to dno dna od coveka koji se pravi ko je on i koliko je jak a u stvari on nema nista iza sebe-nista nije on stvorio sve su to njegovi roditelji stekli.
Ako je ovo istina onda njemu treba biti sramno sto je sam pravio od njegovog zivota cirkus i otpad i sto laze ovde i svuda gde on stigne. Uopste ali uopste mi nije jasno sta on zeli sa njegovim zivotom i sta uopste zeli postici time. On je politicar za HAG i za nista drugo!!!
Back to top Go down
Izbor
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: Re: dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptySun 2 Nov 2014 - 0:10

DA jos nesto. Vasilea Barbu cuo sam nekoliko puta na TV OK. Koliko ja razumem malo rumunski covek je jako lepo pricao i jako lepo predstavljao Uzdin i uzdince. Ti kao sada najgori covek Uzdina koji cak sam sebe gurao i do zatvora pretio njemu kako vidim ovde ovaj naslov!
Sta da ti kazem onda. Covek na ovim izborima te apsolutno dokrajcijoo i zgazio tebe i tvoje SNS-ovce. :) Sta reci! Nije sve u politici.Treba imati i obraz a i postovanje prema svim ljudima ne samo svadje i pretnje neistinomisljenicima...
Back to top Go down
gost..
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: gost,.   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptySun 2 Nov 2014 - 10:01

Cedo , zaboravio si da kazes i za stanove po vrscu , Pancevu , Beogradu .......... ako si vec poceo onda kazi za sve , posto u tudjim porodicama znas sve ko sta sve ima , a sta je sa tvojom , sta ima kod tebe ???
Back to top Go down
Čedomir Đolović
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: Čedomir Đolović   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptySun 2 Nov 2014 - 23:22

Poštovanim posetiocima " www.padinaforum.com ", u svoje lično ime želim da poručim da nisam ostavio nijedan komentar na forumu. Želim i da napomenem da nisam jedini Čeda u Srbiji, jer je forum otvoren za posetioce iz svih krajeva naše zemlje, pa i šire. To što moje ime njega asocira na mene lično, a ne na bilo kog drugog Čedu, jeste dovoljan pokazatelj da taj gospodin koji se predstavlja kao, citiram - "Jonica ", " gost", ili kako god već, više govori o sebi, nego o meni samom. Hteo bih da mu ovim putem poručim da mu želim sve najbolje, kako u životu, tako i u karijeri.
S poštovanjem
Čedomir Đolović iz Putnikova.
Back to top Go down
Popularan
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: Popularan    dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptyMon 3 Nov 2014 - 11:16

Izgleda da je dr.Radu poznat u celoj Srbiji cim oni pisu na ovom forumu o njemu , nismo ni znali da je toliko popularan i van nase opstine , ljudi iz cele Srbije znaju za dr.Radu kad ustaje kad legne , gde ide na letovanju , ko mu je zena , njegovo materijalno stanje , i u WC vidimo da cela Srbija je upoznata , zato se demokrate iz nase opstine plase njega
Back to top Go down
Marko
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: moral   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptyMon 3 Nov 2014 - 13:01

E moj doktore Radu,jadna je i tužna tvoja popularnost...
Back to top Go down
Padinac
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: Padinac   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptyMon 3 Nov 2014 - 14:50

E moj "doktore", da si pismen kao što lažeš, gde bi ti kraj bio.
Back to top Go down
ČEDICA
Guest
Anonymous



dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: ČEDICA   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 EmptyFri 28 Nov 2014 - 8:16

"Doktor" Radu je najbolji primer da je stara srpska poslovica istinita:"ko drugome jamu kopa sam u nju upada".
Back to top Go down
Sponsored content





dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty
PostSubject: Re: dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu   dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» POBEDA!
» Спрема се смена Зорана Саванова-СНС

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Forum :: Informacije iz opštine "Kovačica"-
Jump to: