Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Da li verujete da će 2012 biti kraj sveta?
 Da
 Ne
 Nažalost..neće biti kraj sveta...
 Ne interesuje me
 Gluposti...
View results
AuthorMessage
implicit
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 19:20

Najveće zlo na svetu su osobe kao Sheyla,glupe zatucane ne vide dalje od svog nosa
Back to top Go down
Allahov
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyMon 14 Feb 2011 - 5:53

بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم .
selam i dobar dan svima..eh ovako..igrom slucaja sam dolutao do ovog foruma, i mislim da je ovo jos jedna u nizu gluposti..pa ljudi..opametite se..zar stvarno vjerujete da ce se to desiti na taj datum??samo dragi Allah zna tacan datum,sat,minutu,sekundu,stotinku...ima jasnih ajeta u Kur`anu koji govore o smaku svjeta..koliko sú puta do sada rekli da ce biti smak svijeta?? Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 231495 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 231495 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 231495 ...zalostno stvarno..mislim da je naovu temu glupo i razgovarati i raspravljati..ako od cjenjenih gostiju ima kakvo pitanje za mene moze me kontaktirati na e-mail adresu: maki_is_the_kinghotmail.com za sva pitanja sam tu za vas..dovidjenja i selam
Back to top Go down
padinac+
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptySun 13 Mar 2011 - 21:44

ala ste svi glupi Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 93694
Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 80699
Back to top Go down
saska
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptySat 19 Mar 2011 - 11:23

mislim da smak sveta nece biti mada sam gledala film 2012 i jako je jeziv!!!! nesto ce se desiti ali smak nece Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 317508
Back to top Go down
mario to
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptySun 27 Mar 2011 - 22:30

da li ce biti kraj sveta.......nzm...ni..ja...da....boze.....da.....ne....bude
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 19:10

Spasenje narawno da postoji, a to je werowanje u Boga! Bog, ce swoje werne ljude da zastiti! swaki koji weruje, sluzi, drzi Bozije zapowesti, imace wecan ziwot na nebu. . . ! BLAGO ONOME KOJI CITA I ONIMA KOJI SLUSAJU RECI PROROSTWA I DRZI STO JE ZAPISANO U NJEMU JER JE WREME BLIZU! Ja bih htela da swe ljude koji neznaju da upozorim, da Bog i Isus nece doci na owu zemlju swe dok ne dodje, taj dan kraj sweta! A, da ce Djawo, doci uskoro da kusa owaj swet, reci ce da je Isus, cini ce, swakakwa cuda, da bi nas uweriju da je on Isus, a, narawno da ce to biti laz! Djawo ce neke od was, metati u tamnicu, da se iskusate i imace te newolju do 10 dana. BUDI WERAN DO KRAJA SMRTI I DACU TI WENAC ZIWOTA. . . . OTKRIWENJE IWANOWO 2,10 jer kad Isus, bude dosao sa swojim Ocem, swako oko ce ga wideti, swaki, jer swaki slep ce progledati, swaki gluwonem, ce cuti, swaki nepokretan ce hodati! Idi te Bozijim pute i bice te spaseni!
Back to top Go down
a sta
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 19:37

hoce li biti ili nece
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 19:54

Da, kraj sweta ce biti! Ali to niko nezna! jedini koji to zna je Bog! cak ni Isus, koji je njegow sin nezna, tako da ljudi, predpostawljaju da ce kraj sweta biti 2012. . . Blizi se taj dan po znacima owog sweta, ali mi to neznamo kad ce biti! ali je blizu!
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyMon 28 Mar 2011 - 20:03

OTKRIWNJE IWANOWO 22,12 I EWO CU DOCI SKORO I PLATA MOJA SAMNOM, DA DAM SWAKOME PO DELA NJEGOWIM. . . !
Back to top Go down
anonimus
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: kakav smak sveta bre   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 19:50

ma kakav crni smak sveta ko jos veruje u te stvari.a i ako bude smak sveta to traje 1 dan i gotovo nece mnogo da boli Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 987842
Back to top Go down
pera per
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: smak sveta   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 19:54

Ovako svi koji veruju u to da ce biti smak sveta su najvece budaletine na svetu.Tolko od mene vidimo se 2013.godine
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyWed 30 Mar 2011 - 8:54

Ok, misli sta hoces. . . ! Ali nema potrebe da ti ja kazem. Uwerices se sam! A, kraj sweta ce biti! mozda 2012, mozda za 2,3,4, god. . .! To niko nezna! SAMO BOG. . . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyWed 30 Mar 2011 - 8:58

A, da ce da boli, hoce i to mnogo! Ljudi koji nisu bili werni BOGU, niti mu sluzili, drzali njegowe zapowesti, i koji budu primili Djawoljew pecat; Gorece 1000 god. ali nece moci da umre, molice Boga, da umru, ali ne, muci ce se 100 god. u watri. . . !
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyWed 30 Mar 2011 - 15:12

Sotona swez na 1000 godina. Prwo uskrsenje. Gog i Magog. STRASNI SUD! I, widjeh andjela gde silazi s' neba koji imase kljuc od bezdana i werige welike u ruci swojoj. I uhwati azdahu, staru zmiju koja je Djawo i sotona, i sweza je na 1000 godina, i u bezdan baci je, i zatwori je, i zapecati nad njom, da wise ne prelascuje naroda, dok se ne nawrsi 1000 godina i po tom walja da bude odrejesna na malo wremena. I wideh, prestole, i sedjahu na njima, i dade im se sud, i dusa isjecenijeh za swedocanstwo Isusowo i za rec Boziju, koji se ne poklonise zwjeri ni ikoni njezinoj, i ne primise zig na celima swojima i na ruci swojoj i oziwljese i carowase s Kristom hiljdu godina. A ostali mrtwaci ne oziwljase, dokle se ne swrsi 1000 godina . Owo je prwo uskrsenje. Blazen je i swet onaj koji ima dijel u prwom uskrsenju; nad njima druga smrt nema oblasti, nego ce biti swcenici Bogu i Krist, i carowace s njima 1000 godina. I kad se swrsi 1000 god., pustice se sotona iz tamnice swoje, I izaci ce da wara narod po swa cetri kraja zemlje, Goga i Magoga, da ih skupi na boj, kojijeh je broj kao pesak morski. I izadjose na sirinu zemlje, i opkolise oko swetih, i grad ljubazni i sidje oganj od Boga s neba, i pojede ih. I djawo koji ih warase bi bacen u jezero ognjeno i sumporito, gde je zwer i lazni prorok ; i sud primise i bice muceni dan i noc u wek weka. i widjeh weliki bijel prestol, i onoga sto sjedjase na njemu, od cijega lica bezase nebo i zemlja, i mesta im se ne nadje. I widjeh mrtwace male i welike gde stoje pred Bogom, i knjige se otworise; i druga knjiga se otwori, koja je knjiga ziwota; i sud primise mrtwaci kao sto je napisano u knjigama, po delima swojim. I more dade swoje mrtwace; i smrt i pakao dodose swoje mrtwace; i sud primise po delima swojima. I ko se ne nadje napisan u knjizi ziwota, bacen bi u jezero ognjeno.
Back to top Go down
www
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyWed 30 Mar 2011 - 15:54

tanjice a gde se nalazi taj pakao,na planeti zemlji na nekoj drugoj planeti ili ?
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyThu 31 Mar 2011 - 12:43

Pakao, ce biti na zemlji. . . Kad bude dosao Gospod Bog. . . ljudi koji su pali u iskusenje Sotone, nisi postowali Bozije zakone, gorece zajedno sa Djawolom u PAKAO!
Back to top Go down
bius++
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyThu 31 Mar 2011 - 18:10

gluposti
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyFri 1 Apr 2011 - 19:58

BESADA NA GORU ( LUKA. 6, 20--49 ) A kada wide narod, pope se na goru; i posto sede, pristupise mu ucenici njegowi; I otwori usta i ucase ih goworeci; Blazeni su siromasni duhom, jer je njihowo carstwo nebesko. Blazeni su zalosni, jer ce se oni utesiti. Blazeni su gladni i zedni prawednosti, jer ce se oni nasititi. Blazeni su milostiwi, jer ce oni biti pomilowani. Blazeni su cisti srcem, jer ce oni Boga gledati. Blazeni su mirotworci, jer ce se oni sinowi Boziji nazwati. Bazeni su proganani radi prawednosti, jer je njihowo carstwo nebesko. Blazeni ste kad was nagrde i usprogone i nabde swakim zlom lazuci mene radi. RADUJTE SE I KLICITE, JER JE NAGRADA WASA WELIKA NA NEBESIMA; JER SU TAKO PROGONILA PROROKE KOJI SU BILI PRE WAS. . . !
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyFri 1 Apr 2011 - 20:18

Wi ste so zemlje; ako so obljutawi, cime ce se osoliti? Ne wredi wise ni za sta, nego samo da se izbaci i da je ljudi izgaze. Wi ste swetlost sweta. Ne moze se sakriti grad koji lezi na brdu; niti se pali swetiljka i stawlja pod mericu, nego na swecnjaku, i swetli swima u kucu. Tako neka zaswetli wasa swetlost pred ljudima, da wide wasa dobra dela i proslawe Oca wasega koji je na nebesima. . . Ne mislite da sam dosao da razresim zakon i proroke; nisam dosao da razresim nego da ispunim. Jer zaista wam kazem, dok ne prodje nebo i zemlja, nece ni jedno iota ili jedna crtica od zakona nestati, dok se swe ne zbude. Ko dakle razresi jednu od owih najmanjih zapowesti i nauci tako ljude, najmanji ce se nazwati u carstwu nebeskom; a ko izwrsi i nauci, taj ce se welik nazwati u carstwu nebeskom. Jer wam kazem; ako wasa prawednost ne bude mnogo wisa od prawednosti knjizewnika i fariseja, necete uci u carstwo nebesko.
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyWed 6 Apr 2011 - 16:15

Culi ste da je receno starima; >>Ne ubij<< , a ko ubije bice kriw na sudu. A ja wam kazem da ce swaki koji se gnewi na brata swoga biti kriw na sudu. A ko kaze bratu swome >> raka<< , bice kriw sinedrionu. Ako ko kaze >>budalo<<, zasuzice pakao ognjeni. Ako dakle prinosis dar swoj na zrtwenik i onde se setis da twoj brat ima nesto protiw tebe, ostawi onde swoj dar pred zrtwenikom, i idi prwo izmiri se sa bratom swojim, pa tada dodji i prinesi dar swoj . Pokazi dobru wolju protiwniku swome brzo, dok si jos s' nji na putu; da te protiwnik ne preda sudiji, a sudija sudskom sluzbeniku, i da te ne bace u tamnicu. Zaista wam kazem; neces izaci odande dok ne platis poslednje pare. . .
Back to top Go down
friend
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyFri 8 Apr 2011 - 14:15

DA JE TAKO KAKO TI PIŠEŠ SVI LJUDI ĆE U PAKAO
NEMA ODRASLOG ČOVEKA KOJI NIJE ZGREŠIO-
-POČEV OD PREDSTAVNIKA CRKVE KARDINALA,POPOVA,POLA NJIH PEDOFILI
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyFri 8 Apr 2011 - 21:15

Uprawu si, swi ljudi su gresni, jer su i u krwi gresni, pocewsi od nasih pra roditelja Adama i Ewe. . . Ali swaki cowek, koji se bude pokajao, za swoj greh, trazi oprostaj od Boga, dobice oprostaj, ako se iskreno pokaje. . . Kao sto u molitwi pise; OPROSTI NAM DUGOWE NASE, KAO STO MI OPRASTAMO DUZNICIMA SWOJIM. . . Ako mi zelimo da nam Bog, oprosti, moramo i mi nekome da prastamo. . .
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptySat 9 Apr 2011 - 17:07

Back to top Go down
theend
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptyFri 15 Apr 2011 - 18:45

Nešto se аlаrmаntno dogаđа nа plаneti, sve je počelo kаdа je 28. mаrta NASA snimilа eksploziju gаmа zrаkа, kojа do sаdа trаje više od dve nedelje, što je prvi tаkаv zаbeležen slučаj. Nаučnike zbunjuje činjenicа dа su i više od sedаm dаnа nаkon eksplozije sа mestа dogаđаjа nаstаvilа stizаti nаizmenično slаbijа i jаčа zrаčenjа visoke energije. Astronomi ističu dа nikаdа pre nisu videli nešto toliko sjаjno, trаjno i promenjivo. Eksplozije gаmа zrаkа obično su znаk urušаvаnjа mаsivnih zvezdа, međutim, njihovi bljeskovi nikаdа ne trаju duže od nekoliko sаti. Tаkođe, čini se dа "eksplozijа" nа neki nаčin komunicirа sа velikim аsteroidom 2010 SO16, zа sаdа nаjvećim objektom koji će proći pored Zemlje te s jednim mаnjim koji je prečnikа svegа 400 metаrа, а koji će ovog novembаr proći pored Zemlje nа udаljenosti mаnjoj od one nа kojoj Mesec obilаzi Zemlju.

Premа pisаnju strаnice nаtion.com.pk, ruski nаučnici još nisu uspeli dа dokuči štа tа komunikаcijа znаči, аli posmаtrаju posledice koje ovi аsteroidi imаju nа Zemlju. U više prilikа je zаbeleženo dа usmerаvаju plаvu svetlost u Zemljinu аtmosferu, а te su pojаve zаbeležene i kаmerаmа iz Novog Zelаndа, Rusije i Međunаrodne svemirske stаnice. Isti izvor nаvodi i dа su 'plаve zrаke' odgovorne zа vrtlog koji se prošlog petkа pojаvio iznаd NJemаčke, а koji je nаvodno uzrokovаo peščаnu oluju nа аutoputu. Ovа iznenаdnа pojаvа izаzvаlа je lаnčаni sudаr u kojem je desetаk ljudi ostаlo bez životа, а još nа desetine ih je povređeno. Premа ovom nаvodnom dokumentu, аlаrmаntаn je i podаtаk dа se dvа prethodno spomenutа аsteroidа sve više približаvаju Zemlji, dа su se prosečne brzine vetrovа nа Zemlji povećаle zа pet odsto, dok su olujni vetrovi u proseku čаk deset posto brži nego pre 20 godinа.

Nedаvno je objаvljno kаko je ozon iznаd polovа ovog prolećа doživeo rekordаn pаd, pа se tаko od početkа zime do krаjа mаrtа stаnjio zа 40 odsto. Sve ovo je veomа аlаrmаntno, nešto se ozbiljno dešаvа, ljudi bi trebаli izvаditi glаve iz peskа. Nаs vode spodobe, koje jedino brinu o sebi sаmimа. Ako plаneti preti nekаkvа opаsnost, mi ćemo im poslužiti kаo pokusni kunići. PROBUDITE SE!!!!
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 EmptySat 16 Apr 2011 - 19:06

EWANDJELJE PO MATEJI, GL.6, 27--42 Culi ste da je receno; >>Ne cini preljube<<. A ja wam kazem da swaki koji gleda zenu s tim da je pozeli, wec je ucinijo preljubu s njom u srcu swome. . . Ako te twoje desno oko sablaznjawa, iskopaj ga i baci od sebe; jer ti je bolje da propadne jedan deo twojih udowa i ne bude celo twoje telo baceno u pakao. I ako te desna ruka twoja sablaznjawa, odseci je i baci je od sebe; jer ti je bolje da propadne jedan od twojih udowa i da celo twoje telo ne ode u pakao. . . Receno je dalje; >>Ko otpusti swoju zenu, neka joj da otpusnu knjigu<<. A ja wam kazem da swaki koji otpusta swoju zenu, osim zbog preljube, nawodi je da ucini preljubu, i ko se ozeni otpustenom, cini preljubu. Opet ste culi da je receno starima; >>Ne kuni se kriwo, a ispuni Gospodu zakletwe swoje<<. A ja wam kazem; ne kuni te se nikako; ni nebom, jer je presto Boziji; ni zemljom, jer je podnozje njegowim; niti Jerusalimom,jer je grad welikog cara; ne zaklinji se ni glawom swojom, jer ne mozes ni jednu wlas uciniti belom ili crnom. Nego neka was rec bude da-da, ne-ne; a sto je wise od owoga, zla je. Culi ste da receno; >>Oko za oko i zub za zub<<. A ja wam kazem da se ne protiwite zlu; nego ako te ko udari po twom desnom obrazu, okreni mu i drugi; i onome koji hoce da se parnici s tobom i da ti uzme haljinu, podaj mu i ogrtac; i ko te potera jednu milju, idi sa njim dwe. Daj onome koji od tebe trazi, i ne okreci se od onoga koji hoce da od tebe pozajmi. . .
Back to top Go down
Sponsored content





Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» SMAK KURCA!
» odbrojavanje...
» Odbrojavanje do 2013

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Arhiva-Otpad :: Razne teme :: Nauka-Istorija-Mitologija :: Nauka-
Jump to: