Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Da li verujete da će 2012 biti kraj sveta?
 Da
 Ne
 Nažalost..neće biti kraj sveta...
 Ne interesuje me
 Gluposti...
View results
AuthorMessage
w&v
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptySun 17 Apr 2011 - 11:10

eh ko tebe shvata ozbiljno sa tim stilom pisanja-'w'umesto 'v',mislim da nemaš više od 13-14 godina i mogu ti reći da gubiš vreme na ovim glupostima
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptySun 17 Apr 2011 - 16:55

Nemam 13/14 god. . . Nego 18. . . A, to sto ja pisem sa duplo W-e. . . Je stwar nawike. . . ! Trebalo bi da u owo swe powerujes, jer ja to nepisem , od sebe, nego iz; SWETOG PISMA I NOWOG ZAWETA. . .
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyThu 21 Apr 2011 - 14:20

MOLI TE, I DACE VAM SE; TRAZITE, I NACI CE TE; KUCAJTE, I OTVORICE VAM SE. JER SVAKI, KOJI MOLI DOBIVA, I KOJI TRAZI NALAZI, I ONOME KOJI KUCA OTVORICE SE. . .
Back to top Go down
m.m
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyFri 22 Apr 2011 - 11:22

gdje je ovde moderator,tema je smak svijeta ili propagiranje neke sekte.?
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptySat 7 May 2011 - 16:48

Ovo ti je sve o smaku sveta. . . ! Nije nikakva sekta, ovo sve sto pise, je iz biblije- Svetog pisma i Novog zaveta. . . ! To su upozorenja, o smaku sveta. . . ! Bozije, zapovesti i mnogo toga. . .
Back to top Go down
lepixd
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: m KAAKAV SMAK SVETA   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyFri 20 May 2011 - 23:35

Vise mije muka sa tim vasim odbrojavanjima kakv crn smak sveta to tako bude svakih 6 godina ali sad ste preterali !!!
Back to top Go down
lepixd
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: MIR   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyFri 20 May 2011 - 23:36

ostavite mi tanju na miru!
Back to top Go down
KUJTIM
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptySat 21 May 2011 - 17:12

JOS 50 MINUTA DO KRAJA SVETA----------- U 18;00 POČINJE
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyThu 26 May 2011 - 17:00

Smucilo se, to nekome ili ne, smak sveta ce biti. . . ! Naravno, to niko nezna, ljudi samo mogu da predpostave nista vise, jer je Gospod Bog, je jedini, koji zna kad ce taj dan doci. . . !
Back to top Go down
velja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: velibor55@gmail.com   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptySat 4 Jun 2011 - 9:09


Tanja duso pisi srpski kao sto citas bibliju. Ko se navikne taj se i odvikne.
A bibliju citaj pazljivo; nigde ne pise kraj sveta, vec pise o apokalipsi ( stradanju) jovanovo otkrovenje , glava osma; nastace mir na nebu oko pola sata ( elektro magnetni impuls) javlja se pred eksploziju A bombe ili u ovom slucaju super nove koja se desila naoko 8 do 10 hiljada svetlosnih godina (sreca pa nije blize , jer bi bili zduvani) posle toga dolazi do svetlosnog udara od cega ce izgoreti jedna trecina trave i drveca na zemlji. uz to dolazi i jaka radijacija od koje ce azotpoceti da menja svojstva pa ce sa vodom praviti otrovna jedinjenja ( vode ce biti grke) od cega ce pomreti veliki broj ljudi. Nebo ce preko dana biti zeleno a uvece i izjutra purpurno. Od elektromagnetnog udara i velike radijacije doci ce do jonizacije metala pace munje i gromovi udarati na sve strane. i od toga ce dosta ljudi izginuti ( sto isus kaze u jevandjelju dvoje ce leci uvece a jedno ce ustati izjutra). Po tome vidis da nije kraj sveta vec APOKALIPSA. Zbog mutacije azota sa vodom vode ce postati crvene ( u bibliji pise pretvotice reke i mora u krv) zbog boje. I to trecinu voda. Izvori ce biti bistri pa ce moci da se pije ta voda. SVa konzervisana hrana ce biti pokvarena kao i ona koja u sebi ima dosta vode, tako da ce neki ljudi umreti od trovanja hranom. BIce velikih zemljotresa, proradice i vulkani, Veliki meteor kao gora u plamenu pasce u more od cega ce stradati najvise amerika i ostrva. Ali to nije kraj sveta jer ce veliki broj ljudi preziveti, koji ce morati da grade novi zivot na zemlji. Ne boj se smaka sveta nace biti, slobodno zivi svoj zivot kako znas i umes. pozdrav od cika veljka.
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyMon 13 Jun 2011 - 15:27

Cika Veljko, smak sveta, ce biti. . .! Doci ce: Gospod Bog i Isus Hristos i swako ce platiti po delima swojim, LJUDI KOJI CE ICI BOZIJIM PUTEM, I POSTOVATI 10 BOZIJE ZAPOVESTI, MOCI CE DA SE SPASU! ALI NIKO NEZNA, KAD CE TAJ DAN DOCI, SAMO GOSPOD BOG, CAK NI NJEGOV SIN- ISUS, NEZNA, KAD CE TAJ DAN BITI. . .!
Back to top Go down
endof
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: 2012 The End of The Earth   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyWed 15 Jun 2011 - 15:51

Puno odgovora na vaša pitanja možete naći ovdje:
I usput mali filmić

Back to top Go down
velikaim
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: nema nista od toga   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyThu 16 Jun 2011 - 15:02



Šta će se desiti kaže Vidoviti milan tarot
Back to top Go down
nadja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Nađa   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyTue 21 Jun 2011 - 11:53

Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 kraj sveta me plaši Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992
Back to top Go down
Nađa
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: SMAK SVETA   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyTue 21 Jun 2011 - 12:05

Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 45624 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 475992 šteta ako bude smaka sveta Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 567903 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 567903 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 567903 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 567903 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 567903 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 317508 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 317508 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 508819 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 508819
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyMon 27 Jun 2011 - 18:16

Oni koji veruju u Boga, namaju cega da se plase, mi trebamo zeljno da iscekujemo, taj dan, jer taj dan ce nam promeniti zivot, bice zivot bez patnje, bola, zlo vise nece postojati, ljudi vise nece umirati, niti ce ostareti, Bog, ce im dati novo telo u kojem ce izgledati, kao, kad su bili mladi. . .! Bice mnogo lep i drugaciji zivot, moci ce da se prica sa Zivotinjama, kao i da pomazimo lava, ili bilo koju zivotinju. . .! Ljudi: "Ne plasite se kraj sveta, nego priblizi te se Gospodu Bogu. . .!"
Back to top Go down
antigay
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyMon 27 Jun 2011 - 19:05

dokle više sa tim smakom sveta Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 231495
Back to top Go down
01.07.11
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyFri 1 Jul 2011 - 8:11

1. Juli, 2011.
Uboli su me iglom i najavili da će po mene doći 21. decembra 2012, ispričao je M. P. 1959. godine,upravo ovaj datum dešifrovan je kao smak sveta po kalendaru Maja.

M. P. kao četvorogodišnjak imao je bliski susret s vanzemaljcima. Prema pisanju nedeljnika NIN, u arhivama pod brojem 22-8-1959/71 zaveden je zapisnik razgovora sa detetom koje tvrdi da ih je videlo. Ali ne samo to. Dečak je uspeo da razume sve što su mu rekli. Ali, idemo redom.

* Počelo od Rankovića
Nekoliko godina nakon završetka Drugog svetskog rata u Americi su uočeni prvi neidentifikovani leteći objekti. Počela je pomama za letećim tanjirima. Ni domaće tajne službe nisu odolele novom trendu, pa su 18. juna 1949. u kabinetu tadašnjeg ministra policije Aleksandra Rankovića zbog novih saznanja o postojanju života van Zemlje osnovali Odeljenje za kosmička pitanja. Funkcija ove organizacije bila je da istraži vanzemaljske pojave na teritoriji SFRJ. Pored nekoliko registrovanih pojava NLO, usledio je i neobičan razgovor. Šesnaestogodišnji M. P. iz Paraćina ispričao je da je 4. aprila 1959, kad je imao četiri godine, iznad kuće primetio leteći tanjir koji je emitovao raznobojnu svetlost.

* Stiglo do SAD
„Iz njega su izašli ljudi moje visine, obučeni u siva odela. Nisam im video lica. Rekli su mi da se ne plašim, a zatim me uboli iglom ispod šake. Najavili su da će po mene doći 21. decembra 2012“, piše u svedočenju mladića, koji danas ima 56 godina i živi u Somboru. Nešto kasnije, upravo ovaj datum dešifrovan je kao smak sveta po kalendaru Maja.

Ovaj slučaj referisan je nedugo zatim u Vašingtonu. Postojala je mogućnost da se momak odmah prebaci u Minesotu, ali su ga stručnjaci iz SAD ipak ispitali na prostoru Jugoslavije. Zanimljivo je da je sajt Vikiliks objavio razgovor ambasadorke SAD Meri Vorlik i ministra inostranih poslova Vuka Jeremića upravo o ovom slučaju.

U dopisu stoji da se Jeremić složio s planom pod nazivom „Alvarado“, ali ne prihvata podređenost američkim vojnicima na teritoriji Srbije. Kako piše NIN, ovaj plan je nazvan po španskom konkistadoru koji je pokorio Maje, a odnosi se na potpunu kontrolu M. P. sve do 21. decembra 2012. godine, kad bi po njega trebalo da dođu vanzemaljci.



Osam pilota videlo NLO

Ekipa stručnjaka iz SAD nekoliko puta je dolazila u SFRJ kako bi ispitala očevice NLO, piše NIN. Tako je bilo 1985. godine, kad su piloti JNA primetili objekat dužine 20 metara, a širine oko četiri metra, koji je leteo brzinom od 100 kilometara na čas iznad područja Cresa i Krka u današnjoj Hrvatskoj.
- Odjednom je ubrzao i počeo da se kreće neverovatnom brzinom, da bi za samo nekoliko sekundi nestao iz vazdušnog prostora SFRJ. Osmorica pilota JNA bili su svedoci ovog događaja i sa svima su obavljeni razgovori - navodi se u zapisniku BIA.
Back to top Go down
bigo
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: aahaha   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyThu 7 Jul 2011 - 20:48

ajde ne sprdajte se budale jedne !!
Back to top Go down
svjet
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyMon 11 Jul 2011 - 16:02

kako mogu pisati da strase djecu i ostale toje bozija volja i on samo zna kadace biti Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 317508 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 317508 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 317508
Back to top Go down
Tanja
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyWed 13 Jul 2011 - 1:36

Uprawo tako, samo Gospod Bog, zna kad ce biti taj dan- Kraj sweta. . . !
Back to top Go down
4
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptySat 16 Jul 2011 - 22:28

Back to top Go down
citat:
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptySun 24 Jul 2011 - 7:47

Norveška vlada pravi sve više podzemnih baza i bunkera. Na to pitanje su jednostavno odgovorili da je to radi zaštite ljudi u Norveškoj. Tražio sam informaciju kada će to biti završeno, a odovorili su: "Prije 2011. godine".
Izrael čini istu stvar, kao i mnoge druge države.
Dokaz, da je ono što govorim istina, su fotografije sa ministrima koje sam upoznao. Oni sve ovo znaju, ali ne žele stvarati uzbunu i masovnu paniku.
Planet X dolazi i Norveška je počela skladištiti hranu i sjemena u području Svalbard i sjevernom polu uz pomoć SAD-a i EU. Oni će spasiti samo one koji pripadaju eliti i imaju moć, kao i ljekare, naučnike i sl. koji su potrebni za novi početak.
Ja već znam da ću prije 2012. godine otiči u područje Mosjoen, gdje se nalazi duboka podzemna vojna baza. Tamo smo podijeljeni u sektore: crveni, plavi i zeleni. Njima je ovo već naznačeno, a kampovi su već odavno napravljeni.
Ljudi koji će ostati na površini i umrijeti zajedno sa drugima neće dobiti pomoć. Plan je da 2 miliona Norvežana bude osigurano, a ostalih 2,6 miliona će umrijeti.
Svi sektori i arke su povezani tunelima i imaju vozila kojima se može preći sa jedne arke na drugu. To je iz razloga da mogu biti u kontaktu jedni sa drugima.
Veoma sam tužan. Često plačem sa drugima znajući da će toliko mnogo ljudi saznati istinu prekasno. Vlada laže ljude od 1983. godine do sada. Svi važniji političari Norveške znaju za ovo, ali samo mali broj njih će to reći drugima zbog straha da bi mogli propustiti NOAH 12 vozila koja bi ih odvezla na sigurno mjesto.
Ako kažu ikome, zasigurno su mrtvi. Ali, ja više ne brinem za sebe. Čovječanstvo i druge vrste moraju preživjeti. Ljudi to moraju znati.
Sve vlade svijeta su zabrinute zbog ovoga. Za ljude koji se žele sami spasiti mogu samo reći da potraže pećine na visokim mjestima gdje mogu napraviti zalihe hrane za najmanje 5 godina, uključujući konzerviranu hranu i vodu.
Posljednji put govorim: "Bože, pomozi nam svima...", ali znam da nam Bog neće pomoći. Samo svaka osoba pojedinačno može nešto učiniti. Probudite se, molim vas...!
Mogao sam vam pisati koristeći drugo ime, ali više se ne bojim ničega. Kada znate ovo pouzdano, postajete nesavladivi i nikakvo zlo vam se neće dogoditi kada znate da je blizu kraj.
Uvjeravam vas 100% da će se ovo desiti. Četiri godine su preostale do kraja. Nabavite oružje, napravite grupe za preživljavanje i pronađite mjesto gdje možete biti sigurni sa hranom.
Pitajte me bilo šta - ja ću vam odgovoriti koliko god znam o povezanosti Norveške sa ovim slučajem. Samo pogledajte okolo, svugdje se prave podzemne baze i bunkeri. Ljudi, otvorite oči. Pitate li vlade šta to prave, samo će odgovoriti: "To je samo skladište za hranu". Zasljepljuju vas lažima.
Znaci prisustva vanzemaljaca su takođe tu i često vidim norveške elitne političare koji nisu ono što govore. Čini se kao da su kontrolirani u svakom pogledu.
Zapamtite da oni koji će biti u gradu i okolini su oni koji će biti prvi umrijeti. Kasnije će vojska počistiti ostatke preživjelih i imat će naređenje da ubiju bilo koga ko se usprotivi odvođenju u kampove gdje će svi biti označeni brojem.
Vidim da je na vašoj stranici spomenuta Benazir Bhutto. Njena smrt je tragična. Kao što vidite, sastao sam se s njom. Takođe sa fotografija ćete vidjeti da sam upoznao brojne političare i svjetske vođe.
Javnost neće znati šta se događa do pred sami kraj, jer vlada ne želi stvarati masovnu paniku. Sve će se desiti mirno, a vlada će samo nestati.
Ali ja kažem: "Ne idite mirno u noć. Preduzmite mjere da budete sigurno sa vašom porodicom. Dođite zajedno sa ostalima. Radite zajedno da nađete način rješavanja problema sa kojima ćete se suočiti.
Back to top Go down
Neko
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: smak sveta   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyThu 6 Oct 2011 - 12:50

Džaba se plašite...
Da smaka sveta će biti ali ne dok smo mi živi on će biti tek za par milijardi godina :)

Back to top Go down
toni
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 EmptyFri 14 Oct 2011 - 23:16

haha a sta je ovo reklisuda smak seta biche 21 maj 2011 pa nista se nije desilo samo bog zna kad che be kaj sveta a ovo ludi sta pichaju sve je laz porav svima bezbrige
Back to top Go down
Sponsored content





Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» SMAK KURCA!
» odbrojavanje...
» Odbrojavanje do 2013

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Arhiva-Otpad :: Razne teme :: Nauka-Istorija-Mitologija :: Nauka-
Jump to: