Forum Padina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Log in  Register  




 

 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Da li verujete da će 2012 biti kraj sveta?
 Da
 Ne
 Nažalost..neće biti kraj sveta...
 Ne interesuje me
 Gluposti...
View results
AuthorMessage
toni
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyFri 14 Oct 2011 - 23:20

dzabe ljudi niko nece znati kad ce da bude kraj sveta samo bog zna bez brige
Back to top Go down
gogo
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: sladak _de   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySun 6 Nov 2011 - 9:53

vreme je
Back to top Go down
anonimus
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: zbogom školo   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyWed 30 Nov 2011 - 20:40

pa kažite vi meni jel da ja idem u školu ili da sve batalim.. koji će mi moj škola kad sve ode u k....
Back to top Go down
o_O
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyWed 21 Dec 2011 - 1:22

Smak sveta ce svakako jednoga dana biti, kada nestane sunceve svaetlosti, jer ce sunce, kao i svaka druga zvezda morati da se ugasi jednoga dana...Ali nisam sigurna da je to 2012 niti bilo koje godine u ovom milenijumu...Zivi bili, pa videli....
Back to top Go down
zzz
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: zzzzzzz   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyFri 30 Dec 2011 - 21:49

:O nadam se da nece bitiiiiiiii Twisted Evil
Back to top Go down
Solarna
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: nema straha    Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySun 12 Feb 2012 - 18:20

Svijece puno svijeca nam svima treba tko to bude imao bit ce bogat pocelo je vec
Back to top Go down
miljazim
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySat 14 Apr 2012 - 0:07

ja neznam sta to vi pricate opet kazem neznam ali otkud vi znate da ce da bude smak sveta .to mi nije jasni ljudi ..to moze samo bog da zna i niko vise :nadji te mi tog coveka koji se pravi da je pametan .sto on zna kad ce biti smak sveta .to su samo gluposti ,samo plasu ljude , mnogo zamisljaju.
Back to top Go down
hostel
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: 2012   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyTue 29 May 2012 - 15:55

ae bre ne serite, vi znate kad ce da bude smak sveta, i dali ce biti..
Back to top Go down
ac22
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyMon 15 Oct 2012 - 21:47

trebalo bi da nas naoruzaju,sve koji mogu da nose naoružanje,da možemo da pružimo otpor invaziji vanzemaljaca koji uskoro dolaze da nas unište
Back to top Go down
anunaki
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySat 20 Oct 2012 - 19:26

@hostel,doci ce anunaki 21 decembra i izvadice ti dzigericu pa se ti posle mangupiraj
Back to top Go down
karmila
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: 12.12.2012.   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyMon 5 Nov 2012 - 0:32

veselite se ..idemo na viši nivo svijesti..možda će poćeti svi upotrebljavati malo više mozga...svi smo ga dobili na poklon da ga koristimo a izgleda da ga mala manjina koristi u pravu svrhu.. Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 80699 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 515695
Back to top Go down
karmila
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: ništa od smaka svijeta..   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySat 1 Dec 2012 - 1:11

Ovdje na internetu toliko buke oko smaka svijeta a u stvarnosti nitko nema pojma..da će se nešto desiti to je neminovno..sam Bog kaže kroz svoje Pismo (Bibliju) da će se događati katastrofe prije Njegova dolaska na zemlju..kada će to biti samo Bog znade..znakova ima koliko ti srce želi..na svakom pojedincu ostaje da sam odlući koga će slušati..Bog neće dozvoliti da pogine onaj koji ima bezuslovnu ljubav i vjeru prema Njemu..ja iskreno vjerujem u svaku Njegovu riječ..Bogu se ne može nitko sakriti..ni pod zemlju ni na zvijezde (druge planete) jer kako kaže u svom Pismu..".skinut ću vas i sa zvijezda"..dakle ne postoji mjesto u svemiru ni na zemlji gdje se može čovjek sakriti pred Bogom.. Biblija.."budno prati znakove na zemlji i znati ćeš kada dolazim".. nemojte misliti da obilazim crkve i da tamo tražim Boga,da sam fanatik ili neznam već što.. jednostavno,Bog je uvijek samnom pa ga ne trebam tražiti..vjerujem Bogu..ne vjerujem čovjeku..sve što je Bog dao zapisati u sveto Pismo(Bibliju) do sada se ispunilo i u svom Zakonu ništa nije mijenjao..a čovjek je donio zakone i zakone i ni jednog se nije pridržavao..još nisu stigli na svjetlo bjela dana a već ih je pogazio..I KOME DA SE VJERUJE ? BOGU ILI ČOVJEKU ? iskreno, ja se ne bojim ničega dok u meni postoji i trunka vjere i ljubavi prema Bogu..VI KAKO ŽELITE ! Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 567903 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 567903 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 567903 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 836571 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 668994 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 653832
Back to top Go down
acan
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySun 9 Dec 2012 - 21:32

KRAJ SVIJETA PO MAJANSKOM KALNEDARU ZAVSRAVA 21.12.2012god.PRVO CE NESTATI STRUJE NA CIJELOJ ZEMLJI,A KASNIJE NESTO I INTERNET I TELEFONSKE MREZE.VEC DRUGI DAN CE NA MILIONIMA LJUDI OSTATI BEZ PITKE VODE I HRANE.POTRAGA ZA HRANOM CE BITI IZRAZENIJA.ZATO PRIPREMITE ZALIHE HRANE BAR ZA TRI MJESECA.STITITE SE OD ZLOKOBNIH LJUDI KOJI TRAZE HRANU.JE LI MAJANSKI KALENDAR TACAN ILI NIJE Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 508819 Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 567903 VJERUJE SE DA MAJANSKO POROCANSTVO MNOGO ZNALO O KRETANJIMA NEBESKIH TIJELA.NEKI VJERUJU DA JE PROROCANSVO MAJE IZUMRLO I NIKO NIJE USPIO DA DOVSI KALENDAR KOJI JE ZAVRSIO NA 21.12.2012 ILI SU MAJE ZNALE DA SVAKIH 750 MILIONA GODINA NEKO STANJE NA ZEMLJI.NEKI VJERUJU DA CE NESTAT HRANE I VODE,NEKI DA CE SE PROMJENITI JUZNI I SJEVERNI POLOVI AL TO JE DOKAZANO DA NIJE MOGUCE DA SE POLOVI PROMJENE NEKI VJERUJU DA CE SE POMJERANJEM TEKTONSKIH PLOCA DA CE KONTINENTI BITI DRUGACIJE RASPOREDJENI TO JE TO ZA SADA.....
Back to top Go down
gost 0:0
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyTue 11 Dec 2012 - 22:17

baš me zanima dali će timer brojati u minus kad dođe na 0:00:00:000
Back to top Go down
dragan
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: ne znam zasto u opste plasite svet po vasim prorocanstvima svi mi mozemo da kazemo da ce se desiti nesto lose ili dobro pa ako ne desi nikom nista .   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyWed 12 Dec 2012 - 9:44

to mogu pricati samo oni koi ne veruju u boga nego samo u tehnologiju.bogatima je malo i sto imaju pa nude narodu kao neki spas u Americi da bih se jos obogatili i to spada u neku vrstu biznisa.Zanima me samo da li te osobe spadaju u svet pa njima nece nista biti? Poruka za bojazni narod (svet)bogu se pomolite i zivite opusteno,smaka sveta nece biti , mogu se samo smaknuti oni koima je malo a imaju puno.javascript:emoticonp('Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 492628')
Back to top Go down
INES-
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyThu 13 Dec 2012 - 14:49

IMA LI NEKI GALANTNI GOSPODIN KOJI BI PRIMIO ZGODNU PLAVUSHICU U SVOJE SKLONISTE
Back to top Go down
kenannnn
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: ewq eee   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySat 15 Dec 2012 - 17:03

al ste vi svi glupi pogledajte provjereno na nova tv 15.12 .2012 hahahahaah tema ce biti smak svijeta ali na tome mnogi dobro zarađuju lol! hahahhahahah bas ste jadni
Back to top Go down
dripac
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySun 16 Dec 2012 - 3:22

NEMA BRE NIŠTA OVE 2012 GODINE

KRAJ SVETA ĆE POČETI POČETKOM 2013

PRVO ĆE PADATI MAJI METEORI ,BIĆE I POVREDJENIH I RUŠEVINA

TO JE SAMO NAJAVA SVE VEĆIH METEORA I KOMETA
Back to top Go down
Deni Sp
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyThu 20 Dec 2012 - 6:56

ne mogu da verujem da uopste ovo citam ...
Back to top Go down
violeta1
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: deronje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyThu 20 Dec 2012 - 11:44

mislim da nece biti smak sveta daje nesto trebalo da bude vec bise pricalo po dnevnicima i sta tija znam al posto se o tome neprica nigde sem na int neverujem u to.... Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 317508
Back to top Go down
PETAR
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: JEDVA CEKAM .I.   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyThu 20 Dec 2012 - 15:33

POZOVI ME NA BROJ (( Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 123279 )) DETE VAM JEBEM LUDACI JEDNI VAS TRUBA UBITI J**** VAM I MAMU TATU ICELU FAMILIJU ODAKLE VI TO ZNATE POSALJITE MI SMS KRAJ SVETA ZNA SAMO ONAJ KO JE GORE LAKU NOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Back to top Go down
UPLA#
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: stiže smak sveta...   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyThu 20 Dec 2012 - 22:51

A meni malo pre internet nestao na tren i još mi se i mobilni negde izgubio u kući ne mogu da ga nadjem . pa se pitam o čemu se radi a ono smak sveta na vratima...
Back to top Go down
NADICA
Guest
Anonymous



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: GRADJANIN   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyFri 21 Dec 2012 - 11:06

Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 492628 NE MOGU DA VERUJEM ŠTA BI SA OVIM NARODOM. JEL MOGUĆE DA SMO TOLIKO OGLUPAVILI. KAKAV SMAK SVETA, KAKAV BOG I BOŽIJA VOLJA. NEKO ZARADJUJE NA NAŠOJ GLUPOSTI. TURSKE, ŠPANSKE, INDIJSKE SERIJE NAM ISPRALE MOZAK TOTALNO. MA OSVESTIMO SE VIŠE.
Back to top Go down
NIDZO123100

NIDZO123100



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptyFri 21 Dec 2012 - 23:12

samo ti sanjaj o tom smaku sveta
Back to top Go down
ЦГ

ЦГ



Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 EmptySat 22 Dec 2012 - 0:22

Alek wrote:


Odbrojavanje do smaka/kraja sveta 2012




21.12.2012-Odbrojavanje



Kad ovaj plavi brojčanik stane...nema ništa od kraja sveta.....







Nakon najspektakularnije aurore borealis u posljednje 153 godine svetla će se ugasiti, i to ne ona na nebu nego na Zemlji.
Veliki dio Zemlje će do jutra ostati bez struje, a nešto prije ponoći će se ugasiti Internet i svi mobiteli. Već drugog dana cela civilizacija bit će u haosu. Predviđa se i kako će do kraja 2013. godine 100 hiljada Europljana umreti od gladi.
Takav scenario može se ponavljati svakih 11 godina
Predviđanja kažu da će oporavak od te "krize" za koju će ova "ekonomska" izgledati kao "mala beba" trajati 20 godina
--Ovakav "crni scenarij" za Zemlju donio je magazin New Scientist te se ga on smatra jednim od najvećih pretnji našoj generaciji.
--To se događalo i pre, a izračunato je da se može ponavljati svakih 11 godina.
--Sunčeve oluje u normalnim slučajevima ne izazivaju toliku zabrinutost.
--Nabijene subatomske čestice uglavnom ne uznemiruju većinu Zemljana, nego samo astronaute i vlasnike satelita.
--Ljudi na Zemlji te "napade" ne osećaju, jer nas štiti Zemljino magnetsko polje.
--No, svako toliko Sunce izbaci ogromnu količinu topline koja se kreće brzinom od milionima kilometara na sat te može prouzročiti probleme na Zemlji.
--Problem će nastati zbog ovisnosti o električnoj energiji
--Zadnji takav "veliki napad" Sunca na Zemljane dogodio se 1. rujna 1859.-
-godine kada je bilo moguće, zbog jačine svjetla odaslanog sa Sunca, u pola noći čitati novine...
...u Kaliforniji su se radnici u rudniku ranije probudili i krenuli na posao zbog količine svetla koja ih je "zapljusnula" u noćne sate.

No, štetu od tog "električnog šoka" u tim godinama bilo je lako popraviti zbog toga što je civilizacija funkcionirala na temelju "željeza i mišića".

Danas kada civilizacija funkcionira na temelju supermreža temeljenih na električnoj struji i komunikacijama, štete će biti nesagledive.

"Svake godine naša ljudska tehnologija postaje sve ranjivija", napisao je u svojem izlaganju Američkoj akademiji znanosti stručnjak za svemir Daniel Baker. Problemi će doći zbog naše ovisnosti o električnoj energiji i načinu na koji se ona prenosi. Takva će solarna superoluja "upumpati" milijarde novih gigavata u sustav. Transformatori koji visokonaponsku struju pretvaraju u kućnu bi se rastopili.

"Treći svijet" prolazi najbolje zbog svoje "zaostalosti"
Možemo samo zamišljati kako bi današnja civilizacija funkcionirala u takvim uvjetima.
Znanstvenici su predvidjeli tu oluju za 2012. godinu zato što se ona dogodila 1859. godine i zbog manje oluje koja je prije 20 godina pogodila istočnu Kanadu i ostavila 20 milijuna ljudi bez struje.
Trenutno je Sunce u mirovanju, ali se njegova najjača aktivnost predviđa za 2012. godinu i to negdje tokom leta ili jeseni.
Predviđanja su da će najmanje pogođeni dijelovi Zemlje biti baš oni najsiromašniji, jer će se Treći svijet, koji nije u tolikoj ovisnosti o struje, najlakše prigoditi na život bez nje.
Sprečiti ovu katastrofu Zemljani mogu tako da pošalju u svemir više satelita koji bi ih na vrijeme upozorili na napad, jer će najjači val biti na početku.


-----------


Није тачно
Back to top Go down
Sponsored content





Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje   Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Smak/Kraj sveta 2012 godine-Odbrojavanje
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» SMAK KURCA!
» odbrojavanje...
» Odbrojavanje do 2013

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Padina  :: Arhiva-Otpad :: Razne teme :: Nauka-Istorija-Mitologija :: Nauka-
Jump to: